Jump to content
  • 0

[HELP]With Server


Souperkan

Question

geia sas thelw na parw ena pc apo mia eteria gia lineage server alla na ine  ftini  kai panapola exw problima me tn paypal epidi ime 15 xronwn den exw paypal kai den mporw na ta bazo me paypal  ginete na ta bazo sthn trapeza kamia eteria xeri kanis elliniki ?

 

        [move]thanks[/move]

Link to comment
Share on other sites

14 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

file i vrtservers.net apo oti 8umamai  exei kai  me PAYSAFECARD tora  ti na sou po psa3e oles i  megales eteries  oles einai me paypal ite ena einai elliniki eteria iste amerikaniki

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Intel Core 2 Duo 2.13 GHz

file ego otan arxisa  na sikono server apo ameriki eixa tetoio pc  kai to eixa parei apo tin vrtservers.net

 

 

    * 250 GB Hard Drive

    * 4 GB RAM

    * 1 IP Address

    * 5 TB Bandwidth

    * 100 Mbps uplink port

    * Free Setup

Link to comment
Share on other sites

  • 0

milisa me to paidi.

Windows server 2003 standard

Intel C2Q Q8200 2.33Ghz     

4096 MB DDR2 RAM     

500 GB 7.200 RPM     

2000 GB Traffic p/m

1000 mbit Unshared ( Full Dublex )

to paketo pistevo ta spai.. Logos?To internet einai turbo :P

Link to comment
Share on other sites

  • 0

kala den paizei na iparxei eteria me paysafecard.

episis file serifoX kai na vreis tropo na pliroseis tha sou zitithei afm gt min ksexnas nikiazeis pc ara plironeis kapio fpa kai autoi prepei na to dilosoun kai fisika san eteria xriazonte ta stixia sou pados an vreis eteria me paysafe pou prosopika gia mena an vreis tetia eteria mono eteria den tha einai, provlepo na exei ta kedrika grafia tis sto irak tote na tin postareis edo.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

den ine me paysafe card ine me paypal :) k epidi ine apo ellada exi k logariasmo sthn trapeza

tha ta balo ekei  ine kali eteria!

[move]ola ta pc pou exoun windows exoun remote desk:)[/move]

to lew epidi m ekanes add sto msn k m ipes k p brikes to msn mu?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

to hostyourdream.net pantws einai eliniki etairia kai mporeis na miliseis me ton diaxeiristi gia ton tropo plirwmis.

 

episis mporeis na kaneis paypal apo to internet kai gia na tin energopoihseis prepei kapios na s valei lefta..estw 1€.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

mporis na mou stilis se Personal message pws na kanw paypal akribos thanks k soz ama kanw spam alla s stelno message ke den m apantas thank

 

 

Edit: pia ine kaliteri gia sindesi ameriki - olandia

 

Edit: to problima lithike Topic Locked!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...