Jump to content
  • 0

Reward For L2Jfrozen


CheatJohn

Question

καλησπέρα παίδες... Λοιπόν έχω ένα θέμα...

 

Δεν ξέρω πως να κάνω στο Frozen Pack που έχω όταν κάνει ο άλλος Vote να μην περιμένει τους υπόλοιπους να κάνουν για να πάρει το Reward του!!!

 

Αν γίνεται να πατάει .reward και να τελειώνει η υπόθεση!!!!

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!

 

Υ.Γ---> Έφαγα 2 ώρες στο Search αλλά υπάρχουν πολλά Dead Links και κανένας δεν έχει το ίδιο θέμα με εμένα!!!

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

καλησπέρα παίδες... Λοιπόν έχω ένα θέμα...

 

Δεν ξέρω πως να κάνω στο Frozen Pack που έχω όταν κάνει ο άλλος Vote να μην περιμένει τους υπόλοιπους να κάνουν για να πάρει το Reward του!!!

 

Αν γίνεται να πατάει .reward και να τελειώνει η υπόθεση!!!!

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!

 

Υ.Γ---> Έφαγα 2 ώρες στο Search αλλά υπάρχουν πολλά Dead Links και κανένας δεν έχει το ίδιο θέμα με εμένα!!!

άλλο ειναι το reward που θα πάρουν όλοι οταν συμπληρωθούν τα votes και αλλο αυτό που ζητάς...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

άλλο ειναι το reward που θα πάρουν όλοι οταν συμπληρωθούν τα votes και αλλο αυτό που ζητάς...

 

Δηλαδή δεν παίζει να είναι εκεί μέσα??? Πως μπορώ να το κάνω να πατάνε .reward αφού έχουν κάνει VOTE και να παίρνουν το reward τους???

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Δηλαδή δεν παίζει να είναι εκεί μέσα ??? Πως μπορώ να το κάνω να πατάνε .reward αφού έχουν κάνει VOTE και να παίρνουν το reward τους ???

Για να σου δώσω να καταλάβεις, το Vote Reward που έχεις στα configs "pack\gameserver\config\powerpak\powerpak.propeties"

γίνεται όταν συμπληρωθούν τα votes που έχεις βάλει εσύ (πχ κάθε 5)

Με το συμπληρωθούν τα votes Που έχεις βάλει λοιπόν,

όλοι οι Online παίχτες θα πάρουν το item το οποίο έχεις βάλει επίσης στα configs "pack\gameserver\config\powerpak\powerpak.propeties"

Γεια να κάνεις το .reward για τον καθένα ξεχωριστά χρειάζεσαι και στο source...το έχεις?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ναι εντάξει φίλε μου...διάβασα κάποια java πέρασα και κάποια source και το έλυσα το θέμα!!!!

 

Να Lockαριστεί το Τόπικ!!!!!

 

ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock