Jump to content
  • 0

[Searching For]L2J Developer


sQu€€k

Question

Γειά σας. Θέλω κάποιον L2J Developer να μου περάσει κάποιους κώδικες μέσω teamviewer γιατί έχω προβλήματα και δεν ξέρω ακριβώς πως γιατί είμαι new. Προσπάθησα να περάσω μερικούς αλλά δεν δούλεψαν. Χρησιμοποιώ L2J Frozen Project. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Γειά σου φίλε μου,

 

θέλω να σου πω ότι δεν χρειάζεται κάποιος να είναι l2j developer για να περάσει κάποιους κώδικες.

 

Επίσης, εαν εσύ δεν κάτσεις να δεις κάποιον οδηγό ή κάποιο video δεν θα μάθεις ποτέ για αυτό σου προτείνω να κάτσεις μόνος σου να δεις κάποιον οδηγό και να προσπαθήσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Γειά σου φίλε μου,

 

θέλω να σου πω ότι δεν χρειάζεται κάποιος να είναι l2j developer για να περάσει κάποιους κώδικες.

 

Επίσης, εαν εσύ δεν κάτσεις να δεις κάποιον οδηγό ή κάποιο video δεν θα μάθεις ποτέ για αυτό σου προτείνω να κάτσεις μόνος σου να δεις κάποιον οδηγό και να προσπαθήσεις.

Φίλε εγώ ζήτησα κάποιον να μου περάσει κώδικες όχι να μου πει τι να κάνω..
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Φίλε εγώ ζήτησα κάποιον να μου περάσει κώδικες όχι να μου πει τι να κάνω..

Εγώ απλά σου πρότεινα γιατί έτσι δεν θα πας μπροστά.

 

Anyway, στείλε μου teamviewer να στα κάνω.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Εγώ απλά σου πρότεινα γιατί έτσι δεν θα πας μπροστά.

 

Anyway, στείλε μου teamviewer να στα κάνω.

Εφόσον μου τους περάσει θα καταλάβω και πως το έκανε δεν είναι ανάγκη να δω guide. Αλλά διάβαζε τι γράφω έχω προσπαθήσει να περάσω κώδικα αλλά ανεπιτυχώς άρα έχω δει και guide. Αν ενδιαφέρεσε για help πες μου.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock