Jump to content

θυμήθηκα θυμίζω


Vazelos

Recommended Posts

Σκάσε ζώο. Τράβα ασβέστωσε κανένα τοίχο.

 

 

@Βαζελος

 

 

Νομίζω είναι όπως το αριθμίζω - αριθμούμαι.

 

Γιε μου, το παιδάκι εδώ πέρα ζητάει την χρήση του "ι" και του "η", όχι του "ου".

 

Ξέρω, δεν είσαι καλός στα γράμματα αλλά προσπάθησε να καταλάβεις μερικές βασικές διαφορές.

Link to comment
Share on other sites

Γιε μου, το παιδάκι εδώ πέρα ζητάει την χρήση του "ι" και του "η", όχι του "ου".

 

Ξέρω, δεν είσαι καλός στα γράμματα αλλά προσπάθησε να καταλάβεις μερικές βασικές διαφορές.

Βλέπω τελείωσες το τοίχο, έλα τώρα να μαζέψεις και κάτι σκυλόσκατα που άφησε πίσω η μάνα σου

Link to comment
Share on other sites

Γιε μου, το παιδάκι εδώ πέρα ζητάει την χρήση του "ι" και του "η", όχι του "ου".

 

Ξέρω, δεν είσαι καλός στα γράμματα αλλά προσπάθησε να καταλάβεις μερικές βασικές διαφορές.

Του δείχνω την διαφορά στην κλίση ενεργητικής-παθητικής ρε αλβανέ

 

 

Αλλά φυσικά που να καταλάβεις , το μόνο που ξέρεις είναι να μου φέρνεις τα σουβλάκια μου και να κάνεις αυτό το άθλιο μαλλί κοκοριού.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω τελείωσες το τοίχο, έλα τώρα να μαζέψεις και κάτι σκυλόσκατα που άφησε πίσω η μάνα σου

 

Εγώ φταίω ρε αχάριστε, που προσπαθώ να σου μάθω γράμματα...

Link to comment
Share on other sites

Και γω σου δίνω λόγο ύπαρξης

 

Καλά, βρες έναν λόγο για να υπάρχεις εσύ ο ίδιος ως οντότητα και άσε τους υπόλοιπους ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλά, βρες έναν λόγο για να υπάρχεις εσύ ο ίδιος ως οντότητα και άσε τους υπόλοιπους ;)

πετάς φλόγες

Link to comment
Share on other sites

πετάς φλόγες

 

Ξέρω, καίνε ;)

 

σιχαμένο λαθρεμπόριο βρωμιάρας σάρκας

 

Σουτ εσύ, άμα δεν υπήρχα εγώ ούτε εσύ θα είχες έρθει σε αυτόν τον κόσμο!

Link to comment
Share on other sites

Σουτ εσύ, άμα δεν υπήρχα εγώ ούτε εσύ θα είχες έρθει σε αυτόν τον κόσμο!

Providing Graphic Services @ www.bleikgraphics.albania

 

Απαιτώ να το διορθώσεις.

Link to comment
Share on other sites

κλασσικός κλέφτης - βλάκας αλβανός.

Απέλαση ρε, πίσω στη χώρα σου. Και θάνατος στις κουνέλες ξεδοντιάρες-παραγωγικές μονάδες αλβανίδες μάνες που γεννάν "παιδιά" και τα στέλνουν Ιταλία,Σκόπια,Ελλάδα,Τουρκία.

Link to comment
Share on other sites

κλασσικός κλέφτης - βλάκας αλβανός.

Απέλαση ρε, πίσω στη χώρα σου. Και θάνατος στις κουνέλες ξεδοντιάρες-παραγωγικές μονάδες αλβανίδες μάνες που γεννάν "παιδιά" και τα στέλνουν Ιταλία,Σκόπια,Ελλάδα,Τουρκία.

 

Ξαναλέω πως κανένας απο τους 2 σας δε θα υπήρχε άμα δεν είχα γεννηθεί εγώ -.-'

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock