Jump to content

[GR] Δώρο γενεθλίων


ProJecT

Recommended Posts

Αν γίνεται 18 και θες να της κάνεις δώρο κάτι που δεν θα ξεχάσει ποτέ ξέρεις τότε...

 

Το φαι θα το ξεχάσει μέχρι να την πας σπίτι.

Link to comment
Share on other sites

Ali8eia? kai nomizeis einai arketa? :P

ΕΧΕΙ ΨΥΧΙΚΑ ΧΑΡΙΣΜΑΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΛΕΥΤΑ!

 

ναι ρε

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να την πας για σουβλάκια και μετά να πάτε σπίτι και να δείτε όλα τα χαρυ ποτερ.

 

Εγώ αυτό δεν θα το ξέχναγα ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Αν γίνεται 18 και θες να της κάνεις δώρο κάτι που δεν θα ξεχάσει ποτέ ξέρεις τότε...

 

Το φαι θα το ξεχάσει μέχρι να την πας σπίτι.

 

Kala re den 8a to exei kanei eidi? 18 ginete i kopelia(ama me afineis na tin lew etsi Project :P )

 

Νταξ, δεν είναι αρκέτα αλλά θα με περισέψουν και 2-3 χιλιάρικα..

 

Nomizw sou ftanoun tote axaxaxaxa

 

Μπορείς να την πας για σουβλάκια και μετά να πάτε σπίτι και να δείτε όλα τα χαρυ ποτερ.

 

Εγώ αυτό δεν θα το ξέχναγα ποτέ.

 

Kala re filos kai egw eimai poromenos me to harry poter alla i gkomena 8a 3enerw8ei... kai einai pl tupiko gia paidi twn 20

Link to comment
Share on other sites

Kala re den 8a to exei kanei eidi? 18 ginete i kopelia(ama me afineis na tin lew etsi Project :P )

 

Nomizw sou ftanoun tote axaxaxaxa

 

Kala re filos kai egw eimai poromenos me to harry poter alla i gkomena 8a 3enerw8ei... kai einai pl tupiko gia paidi twn 20

Μην κολλάτε στο σεξ και σε αυτά. Το τελευταίο που με νοιάζει είναι το σεξ. Εγώ απλά θέλω να περάσει υπέροχα!
Link to comment
Share on other sites

Kala re den 8a to exei kanei eidi? 18 ginete i kopelia(ama me afineis na tin lew etsi Project :P )

 

Nomizw sou ftanoun tote axaxaxaxa

 

Kala re filos kai egw eimai poromenos me to harry poter alla i gkomena 8a 3enerw8ei... kai einai pl tupiko gia paidi twn 20

Σιγά ρε μαλάκα 18 γίνεται δεν κάνουν την επέτειο 30 χρόνων γάμου.

 

Πάρε της ένα αρκουδάκι απο την ρεζέρβα να κρατάει μία καρδούλα και να γράφει i love you (το ξέρω είναι πολυ μπροστά και ίσως της φανεί υπερβολικό).

 

Αλλιώς

 

 

1:20

Link to comment
Share on other sites

Μην κολλάτε στο σεξ και σε αυτά. Το τελευταίο που με νοιάζει είναι το σεξ. Εγώ απλά θέλω να περάσει υπέροχα!

ΕΛΑ ΤΩΡΑ ΜΩΡΗ ΚΟΥΦΑΛΑ  ;D
Link to comment
Share on other sites

Σιγά ρε μαλάκα 18 γίνεται δεν κάνουν την επέτειο 30 χρόνων γάμου.

 

Πάρε της ένα αρκουδάκι απο την ρεζέρβα να κρατάει μία καρδούλα και να γράφει i love you (το ξέρω είναι πολυ μπροστά και ίσως της φανεί υπερβολικό).

 

Αλλιώς

 

 

1:20

 

Kali idea alla einai Ligo ORIGINAL :P

 

Μην κολλάτε στο σεξ και σε αυτά. Το τελευταίο που με νοιάζει είναι το σεξ. Εγώ απλά θέλω να περάσει υπέροχα!

 

To idio eipa kai egw

 

ΕΛΑ ΤΩΡΑ ΜΩΡΗ ΚΟΥΦΑΛΑ  ;D

 

Kolises me to sex esu :P

Link to comment
Share on other sites

Kali idea alla einai Ligo ORIGINAL :P

 

To idio eipa kai egw

 

Kolises me to sex esu :P

Μα να μην σου πω ότι το σεχς είναι αυτό που τον καίει περισσότερο !
Link to comment
Share on other sites

αληθεια...ολα αυτα θα τα ξεχασει μεθαυριο κ τοτε ΔΕΝ προκειται σε καμια περιπτωση οταν γινει 45 χρονων να θυμαται οτι της πηρες ρολοι,μπουφαν,μποτες,γυαλια,γευμα,ηλιοβασιλεματα κτλ.

 

γιατι να γινεις provider?θες να κανεις κατι καλο? ξεχνα τα γενεθλια της ολη την ημερα κ θυμησου τα επιτηδες το βραδυ στις 11 οπου κ θα διοργανωσεις ενα μινι παρτυ με 2-3 φιλους η τελος παντων κατι που να ειστε 2 σας.

 

το αλλο ριζοσπαστικο ειναι να της αγορασεις ενα υπερβολικα μικρο λουτρινο αρκουδακι :p σημασια δεν εχει το υλικο δωρο κ το μεγεθος του αλλα η κινηση(κλασσικα μπλα μπλα μπλα) αν η αντιδραση ειναι χλυαρη τοτε χωρισε την ;p γτ θα περιμενε κανα μπρασελε κανα ρολοι κανα κοσμημα η τις μποτες που ειδε στην Ερμου.αν ειναι θερμη καντης κ ενα μπουκετο λουλουδια μετα απο λιγη ωρα

Link to comment
Share on other sites

Σιγά ρε μαλάκα 18 γίνεται δεν κάνουν την επέτειο 30 χρόνων γάμου.

Μια φορα γίνεσαι 18. Για να θέλω να της κάνω κάτι τέτοιο, που να την κάνει να νιώθει ξεχωριστή κτλπ σημαίνει πως κάτι έχει γίνει στο παρελθόν(οχι με εμένα). Απλά μην ασχολείστε με τις ηλικίες, τις επετείους, το σεξ ή τα χρήματα(λογικές τιμές όμως).

 

ΕΛΑ ΤΩΡΑ ΜΩΡΗ ΚΟΥΦΑΛΑ  ;D

Ε, για να σου λέω ότι το σεξ είναι το τελευταίο που με νοιάζει, σκέψου..

 

αληθεια...ολα αυτα θα τα ξεχασει μεθαυριο κ τοτε ΔΕΝ προκειται σε καμια περιπτωση οταν γινει 45 χρονων να θυμαται οτι της πηρες ρολοι,μπουφαν,μποτες,γυαλια,γευμα,ηλιοβασιλεματα κτλ.

 

γιατι να γινεις provider?θες να κανεις κατι καλο? ξεχνα τα γενεθλια της ολη την ημερα κ θυμησου τα επιτηδες το βραδυ στις 11 οπου κ θα διοργανωσεις ενα μινι παρτυ με 2-3 φιλους η τελος παντων κατι που να ειστε 2 σας.

 

το αλλο ριζοσπαστικο ειναι να της αγορασεις ενα υπερβολικα μικρο λουτρινο αρκουδακι :p σημασια δεν εχει το υλικο δωρο κ το μεγεθος του αλλα η κινηση(κλασσικα μπλα μπλα μπλα) αν η αντιδραση ειναι χλυαρη τοτε χωρισε την ;p γτ θα περιμενε κανα μπρασελε κανα ρολοι κανα κοσμημα η τις μποτες που ειδε στην Ερμου.αν ειναι θερμη καντης κ ενα μπουκετο λουλουδια μετα απο λιγη ωρα

Δεν θα τις πάρω υλικά δώρα(εκτός απο ένα άρωμα και μια τρύπα στην γλώσσα που θα την έχει για αρκετό καιρό).

 

Δεν θέλω με φίλους, θέλω οι δυο μας.

 

Ξέρω πως δεν την νοιάζουν τα δώρα παραμόνο η κίνηση.

 

Χρειάζομαι ένα playlist για την ώρα του δείπνου. Κατα προτίμηση dubstep, trance, death metal.

Link to comment
Share on other sites

αληθεια...ολα αυτα θα τα ξεχασει μεθαυριο κ τοτε ΔΕΝ προκειται σε καμια περιπτωση οταν γινει 45 χρονων να θυμαται οτι της πηρες ρολοι,μπουφαν,μποτες,γυαλια,γευμα,ηλιοβασιλεματα κτλ.

 

γιατι να γινεις provider?θες να κανεις κατι καλο? ξεχνα τα γενεθλια της ολη την ημερα κ θυμησου τα επιτηδες το βραδυ στις 11 οπου κ θα διοργανωσεις ενα μινι παρτυ με 2-3 φιλους η τελος παντων κατι που να ειστε 2 σας.

 

το αλλο ριζοσπαστικο ειναι να της αγορασεις ενα υπερβολικα μικρο λουτρινο αρκουδακι :p σημασια δεν εχει το υλικο δωρο κ το μεγεθος του αλλα η κινηση(κλασσικα μπλα μπλα μπλα) αν η αντιδραση ειναι χλυαρη τοτε χωρισε την ;p γτ θα περιμενε κανα μπρασελε κανα ρολοι κανα κοσμημα η τις μποτες που ειδε στην Ερμου.αν ειναι θερμη καντης κ ενα μπουκετο λουλουδια μετα απο λιγη ωρα

 

3exases na peis " Σοφός " :P alla file to paradexomai oute egw to eixa skeftei etsi.. gemise to mxc pro edw pera ;P

Μια φορα γίνεσαι 18. Για να θέλω να της κάνω κάτι τέτοιο, που να την κάνει να νιώθει ξεχωριστή κτλπ σημαίνει πως κάτι έχει γίνει στο παρελθόν(οχι με εμένα). Απλά μην ασχολείστε με τις ηλικίες, τις επετείους, το σεξ ή τα χρήματα(λογικές τιμές όμως).

Ε, για να σου λέω ότι το σεξ είναι το τελευταίο που με νοιάζει, σκέψου..

Δεν θα τις πάρω υλικά δώρα(εκτός απο ένα άρωμα και μια τρύπα στην γλώσσα που θα την έχει για αρκετό καιρό).

 

Δεν θέλω με φίλους, θέλω οι δυο μας.

 

Ξέρω πως δεν την νοιάζουν τα δώρα παραμόνο η κίνηση.

 

Χρειάζομαι ένα playlist για την ώρα του δείπνου. Κατα προτίμηση dubstep, trance, death metal.

 

Tote kane auto pou sou eipe o Noble@ xwris filous :P

Link to comment
Share on other sites

lipon romantiko dipno(protimomeno na mhn magirepsis esei )(an magirepsis esee pes mou na kaleso asfenoforo :P) me kerakai etsi opos ta ipes pare kai ena arkoudaki  me kamia kardoula  (kapotes panta rezerva mhn ginhs pateras. plaka kano ) kai eisai etimos :P..Btw Good luck

Link to comment
Share on other sites

αληθεια...ολα αυτα θα τα ξεχασει μεθαυριο κ τοτε ΔΕΝ προκειται σε καμια περιπτωση οταν γινει 45 χρονων να θυμαται οτι της πηρες ρολοι,μπουφαν,μποτες,γυαλια,γευμα,ηλιοβασιλεματα κτλ.

 

γιατι να γινεις provider?θες να κανεις κατι καλο? ξεχνα τα γενεθλια της ολη την ημερα κ θυμησου τα επιτηδες το βραδυ στις 11 οπου κ θα διοργανωσεις ενα μινι παρτυ με 2-3 φιλους η τελος παντων κατι που να ειστε 2 σας.

 

το αλλο ριζοσπαστικο ειναι να της αγορασεις ενα υπερβολικα μικρο λουτρινο αρκουδακι :p σημασια δεν εχει το υλικο δωρο κ το μεγεθος του αλλα η κινηση(κλασσικα μπλα μπλα μπλα) αν η αντιδραση ειναι χλυαρη τοτε χωρισε την ;p γτ θα περιμενε κανα μπρασελε κανα ρολοι κανα κοσμημα η τις μποτες που ειδε στην Ερμου.αν ειναι θερμη καντης κ ενα μπουκετο λουλουδια μετα απο λιγη ωρα

'Η να μην της το πεις καθόλου και μετά από 2 μέρες να την πάρεις τηλέφωνο ενώ είσαι κάτω από το σπίτι της και να έχεις από έξω ένα πράσινο smart με ροζ κορδέλα.

 

Θα της πεις ότι και καλά είχες παραγγείλει το συγκεκριμένο χρώμα και άργησε να έρθει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...