Jump to content

[Gr] -365


VeGe

Recommended Posts

Εμ , ξέρεις ότι δύναμη = λαός , έτσι ; Και φυσικά έχω πιο πολύ δύναμη από αστυνομία και τον στρατό μαζί. Γιατί δεν είναι ένας νέος είναι πολλοί νέοι.

 

Remember , Πολυτεχνείο εποχές.

Εγώ στο πολυτεχνείο θυμάμαι ότι τα ΛΟΚ έκαναν ντου και έφαγαν άτομα δυστυχώς.

 

Τι λες βρε στρατόκαυλο ζωάδι που έχεις και δύναμη ; Ξέρεις από που την αντλείς τη δύναμη ρε μούλε ; Από τον λαό πανηλίθιε για να προστατεύεις το λαό είσαι όχι αυτούς που μας καταδυναστεύουν εδώ και 30 χρόνια αλλά είπαμε έρχεται η ώρα σου πουτάνας γιε προς το παρόν μάζεψε τη μανούλα σου από το πεζοδρόμιο.

Θυμήσου λίγο τι έγινε το καλοκαίρι. Τόσοι χιλιάδες στο Σύνταγμα να κάνουν επεισόδια και μέσα σε λίγα λεπτά μερικές διμοιρίες των ΜΑΤ να αδιάζουν το Σύνταγμα. Να σε ρωτήσω. Είσαι άντρας; Γιατί στα δικά μου τα μέρη οι άντρες όταν ορκίζονται τηρούν τον όρκο τους.

 

Αν είμαι χοντρός ρώτα όσους με έχουν δει.Καλύτερα βασικά ρώτα τη μάνα σου που με ξέρει καλά.

Χωρίς να θέλω να πληγώσω τα αισθήματα σου, μικρή μου, θέλω να δω φωτογραφία.

 

Επίσης βλαμένε οι χοντροί πάνε στην αστυνομία λόγω της άπειρης φάπας που τρώνε σε όλα τους τα εφηβικά χρόνια για να βγάλουν απωθημένα με ένα γκλοπ.Άντε γεια.

Δηλαδή τρως ξύλο από χοντρούς με απωθημένα; Είσαι για λύπηση μικρή μου. Και πρωτού μιλάς να σκέφτεσαι αν γίνεται, γιατί η Αστυνομία δεν ειναι μόνο γκλοπ,χημικά και ξύλο.Είναι κάτι πολύ παραπάνω από αυτό που βλέπεις. Και η κουβέντα δεν θα τελειώσει εδώ. Θα τελειώσει όταν θα το πω εγώ.
Link to comment
Share on other sites

Ξεκινάω από το 2ο quote.

 

1)Αισθάνεσαι υπερήφανος δηλαδή για αυτά που έγιναν τότε ; Φυσικά ρε καραγκιόζη και θα το αδειάσεις το Σύνταγμα γιατί εμένα δε μου έδωσε ο μπαμπάς μου στολή, ασπίδα και γκλοπ.Για βγάλτε τα αυτά και πάτε στον κόσμο να δούμε τι αρχίδια κουβαλάτε όπως περηφανεύεσαι.

 

2)Ε βρες με στο fb όλοι με έχουν.

 

3)Είναι κάτι παραπάνω από αυτά που βλέπω είμαι σίγουρος για αυτό.Πχ έμποροι ναρκωτικών.Έλα σας έχουμε μάθει είπαμε για αυτό και όταν θα ναι η ώρα να φύγουν με το ελικόπτερο τα αφεντικά σας και θα μείνετε μόνοι σας θα περάσετε πολύ καλά.Όσο καλά είχαν περάσει και οι συνάδελφοι σου στο ΑΤ Αγίας Παρασκευής.

Link to comment
Share on other sites

Α για το πότε θα τελειώσει η κουβέντα πίστεψε με μπορώ να τη τελειώσω και τώρα αλλά θα γίνω τα ίδια σκατά με σένα και δε θέλω.

Link to comment
Share on other sites

Μαλάκα revenger το 9gag σου έχει κάνει καλό <3

Διαβάζει ο Αντώνης 9gag ; Με εκπλήσσει !

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο πολυτεχνείο θυμάμαι ότι τα ΛΟΚ έκαναν ντου και έφαγαν άτομα δυστυχώς.

Και χαίρεσαι για αυτό ε ;

 

Πες μου την αλήθεια , πόσο ξύλο έτρωγες στο γυμν κ λύκειο για να θες να βγάλεις τα ψυχολογικά σου μέσω της δουλειάς σου ;

Link to comment
Share on other sites

Και χαίρεσαι για αυτό ε ;

 

Πες μου την αλήθεια , πόσο ξύλο έτρωγες στο γυμν κ λύκειο για να θες να βγάλεις τα ψυχολογικά σου μέσω της δουλειάς σου ;

Μαλάκα τρελό ξύλο όμως.Σου λέω όσοι ήθελαν να πάνε στρατό και αστυνομία από το Λύκειο μου ήταν επιεικώς οι καρπαζοεισπράκτορες.Συνέχεια σύννεφα έτρωγαν και ντου με κλωτσιές και μπουνιές.

Link to comment
Share on other sites

Μαλάκα τρελό ξύλο όμως.Σου λέω όσοι ήθελαν να πάνε στρατό και αστυνομία από το Λύκειο μου ήταν επιεικώς οι καρπαζοεισπράκτορες.Συνέχεια σύννεφα έτρωγαν και ντου με κλωτσιές και μπουνιές.

Ντάξει όχι απαραίτητα. Βέβαια ένα μεγάλο ποσοστό χρειάζεται την ασπίδα και το γκλομπ για να νιώσει δύναμη , και να μπορεί να απωθεί τους "κάφρους".

 

Αλλά ας πούμε εγώ που είχα μια προοπτική να πάω για Αστυνομικός ήταν για να καθαρίζω την χώρα από τα σκουπίδια που κυκλοφορούν εκεί έξω.

 

Ο μισθός όμως + το ότι αυτά τα πράγματα στην Ελλάδα ΔΕΝ , με απώθησαν από αυτό το κλάδο.

Link to comment
Share on other sites

Maprex.. Η Στρατος και η Αστυνομια μονο για να φερνουν βια δημιουργηθηκαν.

η στρατός?

η πατέρα

 

Πίπες λες όμως.Έχω θείο στο στρατό σε μεγάλο βαθμό και είναι πολύ οκ.

Και θείο αστυνομικό που είναι πολύ εντάξει επίσης,γιατί αν δεν ήταν κάποιοι σαν αυτόν,θα έκαναν παρέλαση η χασισέμπορες(ναι αλαμβάνει αυτές τις υποθέσεις τώρα πια). Μην τα ισοπεδώνουμε όλα μλκες!

Όταν λες μια τέτοια "κατηγορία",να χες και μια πιο προσωπική εμπειρία για να την στηρίξεις.

Link to comment
Share on other sites

Maprex.. Η Στρατος και η Αστυνομια μονο για να φερνουν βια δημιουργηθηκαν.

 

kai gia na vgazoun tautothtes

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...