Jump to content

[Gr] -365


VeGe

Recommended Posts

Nτάξει, αράξτε! Για 800 ευρώ το κάνουν τα παιδιά! χαχαχαχαχαχα

Εξάλλου καμία δουλειά δεν είναι ντροπή !

Link to comment
Share on other sites

Μαλάκα πιο χαζός πεθαίνεις. Δηλαδή εσύ ρε ηλίθιε δεν πλήγεσαι από αυτά τα μέτρα ; Τι κάνεις για να αντιταχθείς ; Η υπηρεσία για τους πολιτικάντηδες το παν σωστός ! Καθυστέρα.

 

2) Γιατί έχεις φάει πλύση εγκεφάλου από μέσα παλιότερα ήσουν μια χαρά άτομο.

 

3) Τα περισσότερα κακώς αλλά δεν ανοίγω τέτοιο κεφάλαιο.

 

4)Κερνάω εγώ !

 

Το συμπέρασμα είναι ότι είσαι ηλίθιος και έχεις φάει πλύση εγκεφάλου και αυτό θα φανεί αν ψάξει κάποιος προηγούμενα post σου. Τα λέμε καθυστερημένε !

Να σε διαβεβαιώσω πως πλύση εγκεφάλου εκεί μέσα δεν γίνεται απλά ο καθένας μας αλλαζει από μόνος του γιατί με αυτά που βλέπουμε και ακούμε και με αυτά που μας δείχνουν εκεί, πρέπει κάπως και εμείς να αλλάξουμε για να επιβιώσουμε.

 

ΕΛ.ΑΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΜΠΑΣΤΑΡΔΩΝ ΡΟΥΦΙΑΝΩΝ ΚΑΙ ΒΑΣΑΝΤΙΣΤΩΝ

 

 

Πραγματικά για αυτό δεν έχω να πω τίποτα. Το πιο λογικό που θα σκεφτεί κανείς είναι ότι προσπαθει να ενοχοποιησει αυτόν τον πολίτη. Αλλά δεν μπορώ να κρίνω και να πω κάτι σίγουρα μόνο από ένα βίντεο.
Link to comment
Share on other sites

Να σε διαβεβαιώσω πως πλύση εγκεφάλου εκεί μέσα δεν γίνεται απλά ο καθένας μας αλλαζει από μόνος του γιατί με αυτά που βλέπουμε και ακούμε και με αυτά που μας δείχνουν εκεί, πρέπει κάπως και εμείς να αλλάξουμε για να επιβιώσουμε.

Πραγματικά για αυτό δεν έχω να πω τίποτα. Το πιο λογικό που θα σκεφτεί κανείς είναι ότι προσπαθει να ενοχοποιησει αυτόν τον πολίτη. Αλλά δεν μπορώ να κρίνω και να πω κάτι σίγουρα μόνο από ένα βίντεο.

Eutixos pou to katalaves , provato.
Link to comment
Share on other sites

Eutixos pou to katalaves , provato.

Τι να καταλάβω κοπέλα μου; Τι να καταλάβω; Ότι έχω δίκιο; Δεν χρειάζομαι γυναίκες σαν και σένα να μου το υπενθυμίζουν.
Link to comment
Share on other sites

Maprex, mpatsos mori...? Thelo tin dieuthunsi tis p o u t a n a s kritikias pou k s e m o u n i a z o kai sapizo sto ksulo na do ean g a m i e t a i me allous apo tote pou tin ksepartheniasa alla kathe fora mou dinei pseutiki afou faei tis fapes tis... Tha voithiseis...? Kai ego tha se antamoipso kala ean mou deikseis tautotita mpatsou kai mou doseis tin alithini dieuthunsi kai den peis se kanenan tipota gia tin sunergasia mas... kai den katigoriseis emena gia otidipote pathei i kariola (pali)...

 

Tha pigaina se autous pou ksero apo xrusi augi, alla tha fovithoun min mpleksoun kai den tha sunergastoun polu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...