Jump to content

[GR]Like/Unlike.


HellRanger

Recommended Posts

μπορεις να πας εδω => Gloore.com - Simple Vote Up/Down script using JQuery και να δεις ενα απλο script για αυτο που ζητας, δεν το συνιστω για live sites γιατι δεν εχει αρκετη προσπασια αλλα θα καταλαβεις τα βασικα

Link to comment
Share on other sites

σιγά μην σου πουν, γουγλαρε και κάτι θα βρείς.

Το θέμα είναι ότι δεν ήξερα τι να ψάξω στο google.

 

μπορεις να πας εδω => Gloore.com - Simple Vote Up/Down script using JQuery και να δεις ενα απλο script για αυτο που ζητας, δεν το συνιστω για live sites γιατι δεν εχει αρκετη προσπασια αλλα θα καταλαβεις τα βασικα

Ευχαριστώ, τι εννοείς δεν έχει αρκετή προστασία;

Link to comment
Share on other sites

1.Apo oti blepw to link einai dead 2.Den nomizw na iparxi kai 3. To like unlike p kolai?

1. Από ότι βλέπω πετάς κάτι χωρίς να δοκιμάσεις αν το λινκ της φώτο είναι εντάξει(και είναι εντάξει).

2. Υπάρχει και μου το έδωσε ο fdLP.

3. Αν έβλεπες την φώτο θα έβλεπες ότι αυτό που δείχνει είναι ένα χεράκι που κάνει "Like" και ένα χεράκι που κάνει "Unlike".

 

Με δυο λέξεις: Είσαι Fail.

 

Unlike

Ασχολίαστο.

 

Edit: fdLP. μπορείς να μου βρεις εσύ ένα απλό script να το βάλω; Έψαξα στο google αλλά...

Link to comment
Share on other sites

1. Από ότι βλέπω πετάς κάτι χωρίς να δοκιμάσεις αν το λινκ της φώτο είναι εντάξει(και είναι εντάξει).

2. Υπάρχει και μου το έδωσε ο fdLP.

3. Αν έβλεπες την φώτο θα έβλεπες ότι αυτό που δείχνει είναι ένα χεράκι που κάνει "Like" και ένα χεράκι που κάνει "Unlike".

 

Με δυο λέξεις: Είσαι Fail.

Ασχολίαστο.

 

Edit: fdLP. μπορείς να μου βρεις εσύ ένα απλό script να το βάλω; Έψαξα στο google αλλά...

 

 

Egw otan to dokimasa itan dead sorry kiolas :p

Link to comment
Share on other sites

1.Apo oti blepw to link einai dead 2.Den nomizw na iparxi kai 3. To like unlike p kolai?

 

δεν ειναι dead, το bbcode εγινε miss spell μαλλον.

πηγαινε  εδω:

http//www.gloore.com/profile.php?id=31105283426&ga=tutorials&tid=16489468987

 

Το θέμα είναι ότι δεν ήξερα τι να ψάξω στο google.

Ευχαριστώ, τι εννοείς δεν έχει αρκετή προστασία;

 

εννω οτι το εγραψα στα γρηγορα και οπως βλεπεις δεν εχει ενα τρελο interface και προφανως χρειαζεται προστασια απο multiple votes απο ιδιο IP,user(αν εχεις members) και γενικα μπορεις να προσθεσεις και αλλα features πανω του...

 

Μπορεις να ποσταρεις τι προσθετα θες και οταν εχω χρονο θα βοηθησω.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι dead, το bbcode εγινε miss spell μαλλον.

πηγαινε  εδω:

http//www.gloore.com/profile.php?id=31105283426&ga=tutorials&tid=16489468987

 

εννω οτι το εγραψα στα γρηγορα και οπως βλεπεις δεν εχει ενα τρελο interface και προφανως χρειαζεται προστασια απο multiple votes απο ιδιο IP,user(αν εχεις members) και γενικα μπορεις να προσθεσεις και αλλα features πανω του...

 

Μπορεις να ποσταρεις τι προσθετα θες και οταν εχω χρονο θα βοηθησω.

Check τα pm σου. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...