Jump to content

interlude [L2J] L][Hell And Paradise


Darkylos

Recommended Posts

to -1 karma einai gia auta pou les,den ta skeutesai...file 1000 tosoi idioi server ok den lew,so?den 8es mhn paizeis :) anaferomai me auto to topic se allous pou 8eloun enan server na mpoun

 

den exeis to dikeoma na kaneis dekarma gia kapoion pou leei tin gnwmi tou, nooba.

Irthes me interlude pvp donate x192304819294 server kai pistevis tha treksei o kosmos na mpeis. Ama avrio dn ine 10 online (to team sou mazi me ta gm chars sas) emena na min me lene dialogo. Failer.

Link to comment
Share on other sites

to -1 karma einai gia auta pou les,den ta skeutesai...file 1000 tosoi idioi server ok den lew,so?den 8es mhn paizeis :) anaferomai me auto to topic se allous pou 8eloun enan server na mpoun

 

den exeis to dikeoma na kaneis dekarma gia kapoion pou leei tin gnwmi tou, nooba.

Irthes me interlude pvp donate x192304819294 server kai pistevis tha treksei o kosmos na mpeis. Ama avrio dn ine 10 online (to team sou mazi me ta gm chars sas) emena na min me lene dialogo. Failer.

Link to comment
Share on other sites

den exeis to dikeoma na kaneis dekarma gia kapoion pou leei tin gnwmi tou, nooba.

Irthes me interlude pvp donate x192304819294 server kai pistevis tha treksei o kosmos na mpeis. Ama avrio dn ine 10 online (to team sou mazi me ta gm chars sas) emena na min me lene dialogo. Failer.

+1

...a kai p se akure p ekanes tn server..to donate den einai //godmode malakovic...

FAILER!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

L2Dialogos skepsou man prin milhseis,1on den tou edwsa egw to -1 karma,to eixe,kai lew oti to eixe gia tis malakies pou leei,oso gia auto pou lete gia donate,enas server xwris donate kleinei,eseis kratate server etc?topic locked!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...