Jump to content

[GR] Things have changed


ProJecT

Recommended Posts

Μου φαίνεται έχω χάσει πολλά επισόδεια. Βγήκα έξω χθες μετά από πολύ καιρό(πολυ διάβασμα) και ειδα "τα πραγματα"!

 

  • 13-14 χρονών παιδάκια ακόμα δεν έφυγαν από το δημοτικό να πίνουν σφινάκια και να είναι μεθυσμένα.
     
  • Αγόρια να χορεύουν καψουροτράγουδα μεταξύ τους και να χαϊδεύονται, αντί να χορεύουν με κανα μουνί.
     
    • Μια κοπέλα απο την παρέα μας γνωρίζει έναν κάνουν φάση και μετά φεύγουμε. Ούτε το όνομα του θυμόταν. Σε λίγο θα φοβάσαι να δεσμευτείς. Θα σου λένε: <<Θες να παντρευτούμε? Αλλά μέχρι την Δευτέρα>>
       

     

    More income..

Link to comment
Share on other sites

Απο πότε έχεις βγεις?

 

Η μόνη λύση είναι να βρείς ενα στέκι που τα φαινόμενα αυτά είναι ακόμα σε μικρό βαθμό

 

Ή να αρχίσεις το γνωστό ξημεροβράδυασμα σε νετ μέχρι να πας φοιτητής

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε ρε συ. Πόσο καιρό διαβάζεις? Καμιά δεκαετία?

 

 

Αυτά γίνονται στα μέρη που μαζεύουν τον πουτσόκοσμο εδώ και χρόνια. Αν είσαι από Αθήνα μπορώ να σου πω μερικά ωραία μαγαζιά που θα περάσεις πολύ καλά.

 

 

Μην αγχώνεσαι ρε, στο 2011 είμαστε, του χρόνου τελειώνουμε!

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε ρε συ. Πόσο καιρό διαβάζεις? Καμιά δεκαετία?

 

 

Αυτά γίνονται στα μέρη που μαζεύουν τον πουτσόκοσμο εδώ και χρόνια. Αν είσαι από Αθήνα μπορώ να σου πω μερικά ωραία μαγαζιά που θα περάσεις πολύ καλά.

 

 

Μην αγχώνεσαι ρε, στο 2011 είμαστε, του χρόνου τελειώνουμε!

Όλη μέρα ήμουν στο PC μέχρι την περσινή άνοιξη. Φέτος άρχισα να βγαίνω κάθε Σάββατο και Παρασκευή, αλλά έχω και διάβασμα φέτος για πανελλήνιες.. Τελευταία φορά που είχα βγει ήταν 1η λυκείου που είχα και γκόμενα άλλωστε. Απο Σέρρες είμαι.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...