Jump to content

eRepublik - Χρειαζόμαστε Έλληνες παίχτες!!!


Stealth

Recommended Posts

Σε όσους αρέσουν τα παιχνίδια μάχης και στρατηγικής το eRepublik τα έχει όλα.Το eRepublik είναι ένα παιχνίδι γεωπολιτικής στρατηγικής στο οποίο κάθε χώρα αντιπροσωπεύεται από την αντίστοιχη eΧώρα, εμείς έχουμε την eGreece.

 

mainbanner.jpg

 

Σε αυτό το παιχνίδι λειτουργείς ως κανονικός πολίτης.Η eGreece αυτή τη στιγμή είναι πολύ δυνατή χώρα στο παιχνίδι και μέρα με τη μέρα αναπτύσεται ραγδαία.

 

Έχουμε στρατό, υπουργεία και κυβέρνηση!!

 

odigoskoubiresi.jpg

chatkoubiresize.jpg

 

Αυτή τη στιγμή έχουμε ανάγκη από παίχτες γιατί βρισκόμαστε σε πόλεμο με τους τούρκους.

 

a4mw5d.png

 

Όποιος θέλει να γραφτεί μπορεί από εδώ.

 

Άμα χρειαστείτε δουλειά,τροφή ή όπλα για τον πόλεμο στείλτε μου μήνυμα στο φόρουμ και θα χαρώ να σας βοηθήσω.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παίζω και γω τώρα....Αν μπορούσε κάποιος να εξήγησει κάποια βασικά πράγματα θα ήταν καλά....

Link to comment
Share on other sites

Παίζω και γω τώρα....Αν μπορούσε κάποιος να εξήγησει κάποια βασικά πράγματα θα ήταν καλά....

 

Pigaine sta munhmata sou kai des to prwto sou munima, patise sto Enxiridio newn paixtwn. Tha breis oti xreiazese :)

Link to comment
Share on other sites

Pigaine sta munhmata sou kai des to prwto sou munima, patise sto Enxiridio newn paixtwn. Tha breis oti xreiazese :)

Τώρα που το μαθαίνω φαίνεται πολύ καλό! Πως σε λένε στο παιχνίδι ;

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το μαθαίνω φαίνεται πολύ καλό! Πως σε λένε στο παιχνίδι ;

 

y wraio fainete! :)

 

MorianGR kaneme friend

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω απο τον οκτωμβριο εκει! ειμαι επιπεδο 18 ή 19 δεν θυμαμαι! αν θελετε να ανοιξω μια επιχειρηση π.χ maxcheaters και να μπειτε και να εργαζεσται εκει! τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

y wraio fainete! :)

 

MorianGR kaneme friend

Δεν το βρίσκω πως γίνεται :S Κάνε με εσύ μια EnigmaGRC.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...