Jump to content

[Gr]Κάτι που είδα χτες στο όνειρο μου.


`Vaxil

Recommended Posts

Λοιπόν , χτες αποφάσισα να ξαναδώ για χιλιοστή φορά το "Mothman Prophecies". ( Κοιμήθηκα κατά τις 4 η ώρα , διότι απέναντι από το σπίτι μου είναι η Πεντέλη και όλως τυχαίως πάνω έχει πυλώνες της ΔΕΗ ή του ΟΤΕ οι οποίες έχουν 2 κόκκινα φωτάκια, αλλα τέλος πάντων)Δεν ξέρω αν φταίει που ήμουν επηρεασμένος από την ταινία , αλλά στον ύπνο μου έιδα αυτό το τέρας(?) ( Τα σεντόνια τα άλλαξα , no worries). Σήμερα το πρωι αποφάσισα να το ερευνήσω το θέμα , και μαθαίνω πως αυτό το τέρας υπάρχει στην πραγματικότητα , και μάλιστα έχει θεαθεί ΚΑΙ στην Ελλάδα.

 

Και ήθελα να ρωτήσω αν έχει δει ή ακούσει τίποτα για αυτά τα περιστατικά.

 

Εδώ είναι μια φοτο του όντος * ΕΓΩ ΧΕΣΤΗΚΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ , ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ*

http://www.satorws.com/Sator13/curiosita/Mothman.jpg

 

 

ΥΓ : Αν κάποιος μοντ πιστεύει πως θα γίνει το ίδιο μπάχαλο με το τόπικ της Μόρας , παρακαλώ να το κάνει junk απευθείας.

Link to comment
Share on other sites

Οιμε,απο εδω και περα θα κλειδωνομαστε τα βραδυα...και με μια καραμπινα στο χερι για τον Mothman

Link to comment
Share on other sites

Οιμε,απο εδω και περα θα κλειδωνομαστε τα βραδυα...και με μια καραμπινα στο χερι για τον Mothman

Δεν νομίζω πως είναι κακό ον.
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε

έπινε καφέ στην πλατεία

Υπάρχουν μαρτυρίες πως έχει εμφανιστεί στον σεισμό της Αθήνας και της Καλαμάτας.
Link to comment
Share on other sites

Βασικά εμφανίζεται πριν από μεγάλες καταστροφές και προειδοποιεί έναν άνθρωπο, που στο τέλος άμα δεν παρατήσει τις έρευνες κτλπ , τον σκοτώνει.

Link to comment
Share on other sites

Έχει προλάβει να γράψει κανείς πώς το απομακρύνουμε/αποφεύγουμε ή να φτιάξω εγώ προσευχή;

Link to comment
Share on other sites

Έχει προλάβει να γράψει κανείς πώς το απομακρύνουμε ή να φτιάξω εγώ προσευχή;

Γραψε.

 

Βασιλη θα παω να το νοικιασω και εγω και θα σου πω.

 

(Παντως θα χεζομουνα και εγω με αυτα)

Link to comment
Share on other sites

Έχει προλάβει να γράψει κανείς πώς το απομακρύνουμε ή να φτιάξω εγώ προσευχή;

Καραμπινα>Προσευχη

αλλα φτιαξε

Link to comment
Share on other sites

Βασικά γιατί φοβόμαστε όταν έχουμε στην Ελλάδα ένα χειρότερο τέρας; (Όχι, δεν εννοώ τη Μόρα)

http://www.zoomnews.gr/wp-content/uploads/2010/01/pagkalos1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...