Jump to content

[GR] Πως σας μπήκε εσάς ο νέος χρόνος ;


`Vaxil

Recommended Posts

THELW NA ANEKSARTOPOIHTHW !!!!

 

 

na liwnw mexri thn xaraugh sto pc <3

ela kai tha s paw se ola ta kala ta meri ;p kai tha kanoume kai gaylios gia na rixnoume ton pho <3
Link to comment
Share on other sites

Πάντως από ότι βλέπω , γαμάτα μπήκε το 2011.

 

 

Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕΡΒΙΤΣΙΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ

ΧΑΧΑΧΑΧΑ Μαλακα σιγουρα δεν εχεις Μητσοτακη για 8ειο σου;;
Link to comment
Share on other sites

ela kai tha s paw se ola ta kala ta meri ;p kai tha kanoume kai gaylios gia na rixnoume ton pho <3

Έχω κάνει  Sorc Eleos.

 

 

 

 

 

 

Μετά έκανα μπάνιο με σφουγγάρι και ελαφρόπετρες.

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει  Sorc Eleos.

 

 

 

 

 

 

Μετά έκανα μπάνιο με σφουγγάρι και ελαφρόπετρες.

Βασικά νόμιζα πως , είχα πέσει θύμα του Pedobear.
Link to comment
Share on other sites

ΠΛΑΚΩΘΗΚΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΞΕΧΥΛΩΣΕ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑ ΕΛΕΜΕΝΤ ΠΟΥ ΠΗΡΑ 70 ΕΥΡΩ ΧΘΕΣ.

 

ΣΕ ΒΡΗΚΕ ΤΕΛΙΚΑ;

Link to comment
Share on other sites

πολυ ποτο με φιλους. Δεν εχω καταλαβει αν εχει γινει ακομα κατι κακο η κατι καλο. Θα το μαθουμε αργοτερα στις ειδησεις.

Link to comment
Share on other sites

Έφαγα με την οικογένεια, μετά περίμενα μέχρι τις 1 να πάω στο club, εγώ τους περίμενα μέσα στο club μέχρι τις 2 με τον κολλητό μου, οι άλλοι φάγανε πόρτα γιατί είχανε πάρει μία πρώην μου η οποία ήταν 17 και δεν άφησαν τους άλλους να μπουν και φύγαμε απο εκεί (-100 ευρώ μπουκάλι 2 άτομα) πήγαμε σε club γνωστού μας και ήτανε πίτα, έδιωξε 2 τραπέζια και κάτσαμε όλοι, εγώ ξενέρωσα με την πρώην μου γιατί μου την έπεφτε και έκανε πως δεν ήξερε τίποτα για την πουστιά που μου είχε κάνει, έφυγε μετά απο 1 ώρα, ανοίξαμε 2 μπουκάλια ακόμα, είπε ο ιδιωκτήτης του club στην barwoman ότι είμαστε γνωστοί του και πλάκωσε τα σφηνάκια και τα υποβρύχεια, γίναμε πίτα όσοι μείναμε και φύγαμε 5 η ώρα κουτάλι (-160 ευρώ με την τιμή του ιδιοκτήτη). Πήγαμε να φάμε γύρο και είδαμε στο προηγούμενο club όλα σπασμένα και αστυνομία απ'έξω. Μετά σπίτι νάνι

Link to comment
Share on other sites

Να χώνεις ινστανς μέχρι τις 2 η ώρα με παρέα ;

 

Σε ζηλεύω.

 

Βασικά μέχρι της 3ης νομίζω ! Αλλά να έχει για Cleric έναν ισπανό δεν λέει μακρία σου λέω !

 

ΣΕ ΒΡΗΚΕ ΤΕΛΙΚΑ;

 

ΜΑΛΑΚΑ ΚΛΑΙΩ

 

εγώ ξενέρωσα με την πρώην μου γιατί μου την έπεφτε και έκανε πως δεν ήξερε τίποτα για την πουστιά που μου είχε κάνει

 

Δεν ξέρουν τι θέλουν σε λέω

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχαμε τσακομους στο σπιτι φετος πως και ετσι ενας θεος ξερει. Ο Χριστός κερδισε το φλουρι. :(

Link to comment
Share on other sites

Μέχρυ τις 1 φαγητό με την οικογένεια και μετά πήγα στο club με κάτι φίλους μου.

Είμασταν απο τους λίγους που μπήκαν γιατί είχαμε κοπέλες μαζί.

κατά τις 7:30 γυρίσαμε πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Έφαγα με την οικογένεια, μετά περίμενα μέχρι τις 1 να πάω στο club, εγώ τους περίμενα μέσα στο club μέχρι τις 2 με τον κολλητό μου, οι άλλοι φάγανε πόρτα γιατί είχανε πάρει μία πρώην μου η οποία ήταν 17 και δεν άφησαν τους άλλους να μπουν και φύγαμε απο εκεί (-100 ευρώ μπουκάλι 2 άτομα) πήγαμε σε club γνωστού μας και ήτανε πίτα, έδιωξε 2 τραπέζια και κάτσαμε όλοι, εγώ ξενέρωσα με την πρώην μου γιατί μου την έπεφτε και έκανε πως δεν ήξερε τίποτα για την πουστιά που μου είχε κάνει, έφυγε μετά απο 1 ώρα, ανοίξαμε 2 μπουκάλια ακόμα, είπε ο ιδιωκτήτης του club στην barwoman ότι είμαστε γνωστοί του και πλάκωσε τα σφηνάκια και τα υποβρύχεια, γίναμε πίτα όσοι μείναμε και φύγαμε 5 η ώρα κουτάλι (-160 ευρώ με την τιμή του ιδιοκτήτη). Πήγαμε να φάμε γύρο και είδαμε στο προηγούμενο club όλα σπασμένα και αστυνομία απ'έξω. Μετά σπίτι νάνι

χαχαχαχα ταινια επιστημονικης φαντασιας
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...