Jump to content

[GR-Official Topic]Football Manager 2010


ZeRo*

Recommended Posts

Καλησπέρα παίδες! Σκεφτόμουν να κάνω αυτό το τόπικ εδώ και κάποιες μέρες αλλά δεν ήξερα αν θα ασχολιόταν κανείς γιατί δεν ξέρω ποιοι παίζουν fm από δω! Αφού λοιπόν ρώτησα και τον ReVenGeR αν παίζει και αυτός (να μην είμαι και ο μόνος) αποφάσισα να το κάνω...Εδώ θα μιλάμε για διάφορες τακτικές που χρησιμοποιεί ο καθένας, τις ενδεκάδες του κλπ. Πιστεύω να μην θαφτεί και να είναι ενεργό! Ας κάνω εγώ την αρχή...Παίζω με τον Ολυμπιακό και είμαι στην σεζόν 2011-2012. Η ενδεκάδα μου είναι...

 

                                  Muslimovic                  Derbyshire

 

Simic                                         Φεφτατζίδης                         Galleti

 

 

                                               Dudu Cearense

 

 

Raul Bravo              Κ. Παπαδόπουλος                Α. Παπαδόπουλος                Γκαλίτσιος

             

                                                         Pouplin      

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς , αγαπημένο σύστημα 4-2-3-1 με έναν ball wining midfielder και έναν deep lying play maker.Εγω θυμάμε είχα ένα save με Ολυμπιακό και έπαιζα με

 

 

 

                                  Φορλάν

 

 

                                    Γκορκίφ                                   

 

 

Ριέρα                                                                      Ντο Σάντος

 

                            Πόουλσεν          Μπουσκέτς

 

 

Κολαροφ        Άλεξ                                    Μέλμπεργκ  Τοροσίδη

 

                                          Ακινφέεβεβ

Link to comment
Share on other sites

4-2-4 παίζω από την πρώτη στιγμή...Δοκίμασα αρκετά αλλά δεν με άφησαν ικανοποιημένο...Θυμάμαι όταν νίκησα την Ίντερ στους ομίλους του Champions League έπαιζα 4-5-1 full άμυνα για να κρατήσω το σκορ :P  Πάντως για να έχεις τέτοια 11αδα πρέπει να είχες προχωρήσει αρκετά στις σεζόν και είχες και μπόλικο χρήμα...

Link to comment
Share on other sites

4-2-4 παίζω από την πρώτη στιγμή...Δοκίμασα αρκετά αλλά δεν με άφησαν ικανοποιημένο...Θυμάμαι όταν νίκησα την Ίντερ στους ομίλους του Champions League έπαιζα 4-5-1 full άμυνα για να κρατήσω το σκορ :P  Πάντως για να έχεις τέτοια 11αδα πρέπει να είχες προχωρήσει αρκετά στις σεζόν και είχες και μπόλικο χρήμα...

2015
Link to comment
Share on other sites

Έχω λίστα με 100 ταλέντα έτοιμα να αποδώσουν στο 100% αλλά ρίαλ λάιφ.Να σου γράψω μερικές εγγυήσεις που αξίζουν ακόμα και σε φίφα και προ?

Link to comment
Share on other sites

Έχω λίστα με 100 ταλέντα έτοιμα να αποδώσουν στο 100% αλλά ρίαλ λάιφ.Να σου γράψω μερικές εγγυήσεις που αξίζουν ακόμα και σε φίφα και προ?

Romelu Lukaku λατρεία.
Link to comment
Share on other sites

Romelu Lukaku λατρεία.

Giovinco,Agbonlahor,Delph,Kalhenberg,De Ceglie,Bonucci,Sturridge,Kakuta,jack Wilshere,Federico Macheda,Fran Merida,Gai Assulin!
Link to comment
Share on other sites

Giovinco,Agbonlahor,Delph,Kalhenberg,De Ceglie,Bonucci,Sturridge,Kakuta,jack Wilshere,Federico Macheda,Fran Merida,Gai Assulin!

Palosschi & Romelu Lukaku που είναι τα καλύτερα wonder kids ξέχασες τραχανά
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...