Jump to content

8eorw oti o l2mafia einai o klteros pvp server simfonite?


Recommended Posts

asto min milisoume gia core kai pigaso....miso metro an8rwpos kai sto net p epeze oloi ixane gm speed ( no donate panta)

 

ma k o mafia san ton core exei gini, eixa mpi prin enan mina k oi donators

mou xonane 20k dmg .

Link to comment
Share on other sites

ma k o mafia san ton core exei gini, eixa mpi prin enan mina k oi donators

mou xonane 20k dmg .

20k?? ti les re psefti kato apo ta 200k dn peftoun ta dmg ton donator pistepse me
Link to comment
Share on other sites

o kaliteros pvp server... mpika hopzone ala dn vrika kapoion kltero distixos!

dokimasa 4-5 pvp server ala mpaaa

 

Το γεγονός ότι δεν ξέρεις να παίζεις l2 (επειδή, συγνώμη, αλλά ο mafia ΔΕΝ είναι l2), δεν σημαίνει πως δεν υπάρχουν καλοί servers.

Το μόνο καλό που έχει ο mafia είναι ο κόσμος.

Το pack είναι ένα απλό oneo, μόνο τα pvp colors έχει βάλει.

 

Και μιας και ανέφερες το pvp, το "Έχω 15κ skills passive/active και σας χώνω 15v1, ΔΕΝ είναι pvp".

Είναι unbalance.

Link to comment
Share on other sites

Το γεγονός ότι δεν ξέρεις να παίζεις l2 (επειδή, συγνώμη, αλλά ο mafia ΔΕΝ είναι l2), δεν σημαίνει πως δεν υπάρχουν καλοί servers.

Το μόνο καλό που έχει ο mafia είναι ο κόσμος.

Το pack είναι ένα απλό oneo, μόνο τα pvp colors έχει βάλει.

 

Και μιας και ανέφερες το pvp, το "Έχω 15κ skills passive/active και σας χώνω 15v1, ΔΕΝ είναι pvp".

Είναι unbalance.

gt to oti to hopzone exei 480 server peripou kai o monos kalos server pou vrike htan o mafia :O oti nane  xD ka8onte kai psaxnoun olous tous x3000-x10000 gia "pro" server pou stin ousia einai GTP.
Link to comment
Share on other sites

8a sas pw Giati to pedi to exoume doulepsi trela..

 

 

merika atoma arxizoune enan server Kai den kitane Sto Hopzone I genika se selides th alh server eiparxoune giauto ka8ontai kai kanoune auta ta Ili8ia topic's....

O Mafia einai mia apotixia tou Lineage2 kai einai dedomeno kai to 3eroune to 95% pou exoune pe3ei se auton ton server...

 

To pedi prepi na pay na psa3ei kenourio server giati den pezei na ma8i ti pay na pi kanoniko pvp...Oxi PvP me Char me 20 agument skill kai super haste....kai 3eris kai pio einai to xirotero me auta ta pedia pou den 3eroune Ti pay na pi mafia???Pos otan rixnoune 1 tetio atoma Arxizoune kai lene: Ton eri3a 8a pe3w kai aurio gia na ton 3anari3w...alla abrio se 3anagamay o idios donate char,kai oxi tpt allo, To donate einai 3eftila...Ta idia skata einai kai o core & Mafia....kalitera exw na arxisete se enan server x20 x30 x40 x50 xoris donate me pola atoma na pigenete party se War PvP kai ama 8elete kalitera na pate se enan low server x2 x3 x4 x5 kai ekei 8a dite to Trelo pvp!!!....Afta eixa na pw....

Link to comment
Share on other sites

8a sas pw Giati to pedi to exoume doulepsi trela..

 

 

merika atoma arxizoune enan server Kai den kitane Sto Hopzone I genika se selides th alh server eiparxoune giauto ka8ontai kai kanoune auta ta Ili8ia topic's....

O Mafia einai mia apotixia tou Lineage2 kai einai dedomeno kai to 3eroune to 95% pou exoune pe3ei se auton ton server...

 

To pedi prepi na pay na psa3ei kenourio server giati den pezei na ma8i ti pay na pi kanoniko pvp...Oxi PvP me Char me 20 agument skill kai super haste....kai 3eris kai pio einai to xirotero me auta ta pedia pou den 3eroune Ti pay na pi mafia???Pos otan rixnoune 1 tetio atoma Arxizoune kai lene: Ton eri3a 8a pe3w kai aurio gia na ton 3anari3w...alla abrio se 3anagamay o idios donate char,kai oxi tpt allo, To donate einai 3eftila...Ta idia skata einai kai o core & Mafia....kalitera exw na arxisete se enan server x20 x30 x40 x50 xoris donate me pola atoma na pigenete party se War PvP kai ama 8elete kalitera na pate se enan low server x2 x3 x4 x5 kai ekei 8a dite to Trelo pvp!!!....Afta eixa na pw....

koita exeis dikio alla to 8ema einai oti se tetious server den ma8eneis tpt apolitos apla ma8eneis pos sou anigi ton pato enas donate kai tpt allo. apto na ka8onte na pezoune se x9999999999999999 server's as arxisoun kana low rate opos eipes na ma8oun kai ligo pos einai na pezeis me sinergasia ktl.
Link to comment
Share on other sites

mafia mia fora mpika me char donator ( enos filou) ixe max subclasses donator dld itan full skill ... m edwse to account na mpo gia 1 pvp kai meta to alla3e....ekana se enan newbie 180k dmg......molis to ida xarika :P ... mexri eki omws...bgainei ena war kai me kanei spawn kill.....240k dmg me frenzy pisteuw gt me barese me to oplo tou titan...ama dn ixe kai frenzy ti na pw...

 

 

apo tote dn 3ana mpika :S

Link to comment
Share on other sites

yy egw dn exw plirwsi dekara tsakisti k eimai enas apo tous poio top ston server tou stucksubs!

ides? ama ise skatoftiagmenos k as min exeis kanei donate gt den ine mono autoi skatoftiagmenoi, tote sou aresei o server pou exeis ta noobakia na ta xoneis....

episis paw stixima oti den vrikes kalo server sto hopzone gt polu apla 8elei farm kai den 8a ekatses na farmareis kan  apla 8a ides oti pefteis k 8a pes ooo mlkia paw mafia proez

Link to comment
Share on other sites

ides? ama ise skatoftiagmenos k as min exeis kanei donate gt den ine mono autoi skatoftiagmenoi, tote sou aresei o server pou exeis ta noobakia na ta xoneis....

episis paw stixima oti den vrikes kalo server sto hopzone gt polu apla 8elei farm kai den 8a ekatses na farmareis kan  apla 8a ides oti pefteis k 8a pes ooo mlkia paw mafia proez

hahahaha +1 safto, gt polu apla ta 8eloune etima oute farm oute tpt kai meta sou lene eimai "pro" eno stin pragmatikotita den kseroun kan ti paei na pei kapsimo sto farm/xp kai outo ka8eksis.
Link to comment
Share on other sites

hahahaha +1 safto, gt polu apla ta 8eloune etima oute farm oute tpt kai meta sou lene eimai "pro" eno stin pragmatikotita den kseroun kan ti paei na pei kapsimo sto farm/xp kai outo ka8eksis.

 

Ontws gt kalo einai to pvp alla entaxei to farm se low rate servers kai i oli glika tou 8ematos gamaei !!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...