Jump to content

Ti pisteuete gia ton L2Mafia?


`Gerero®

Recommended Posts

gtp mn paraponieste gia tous donators apo tote p anoixe o server eixe donate

nai alo ena logiko kai fisiologiko donate kai alo na dinei o alos 2,8k euros ekei o admin kanonika tha prepei na balei ena freno an exei mialo mono p edo dn iparxei mialo
Link to comment
Share on other sites

ena exw na pw *white guardian* exei dwsi ta leutaaa

mn kaneis double post

 

whiteguardian?? siga to donate p ekane kai pali ego meta mporousa na ton kill kai meta to donate tou kai me abyss pali down itan spania me kill afto p ekane o white dn itan donate itan ena tpt se sxesi me kati ala kamena

Link to comment
Share on other sites

mn kaneis double post

 

whiteguardian?? siga to donate p ekane kai pali ego meta mporousa na ton kill kai meta to donate tou kai me abyss pali down itan spania me kill afto p ekane o white dn itan donate itan ena tpt se sxesi me kati ala kamena

Eixe dwsei kai ta lefta tou  o whiteguardian.

To  mono pou m thn spaei oti kanoun donates 500 euro+ kai sto pezoun pro fae xwma kai etc....

Kai molis tous xwneis enw einai donates me full items klene kai lene pws eklepses oti borei na fadastei to 10 pedaki pou edwse ta lefta t.

Link to comment
Share on other sites

Hmm epeza stn ken orwen eimoun top non-donate player to kalokairi alla me eklepsan kai paratisa..Ok ama dn variete kapios kalos einai san pvp server..Kai an nti8ei exei trela pvp kai sieges..Epishs ligo kapsimo 8elei kai tous exeis tous donators aneta xD

file m den proxorisa pio kato stamatisa sto dikos sxolio afto p les den isxi gt tha m pis gt mafia ksekinisa na pezoke tus donate p les tus exis mono me anchore apo afto katalavenis ti enow me anchore ke tus pernis pk fandasu skas tosa liga dmg se donate p kseflagarune ti alo boro na po afto ta lei ola

Link to comment
Share on other sites

Τολμω να πω, οτι ειναι απ' τους χειροτερους σερβερς παγκοσμιως...

οι λογοι πολλοι αλλα ποιος ο λογος να τους αναφερω...

ολοι τους ξερετε πλεον.

Link to comment
Share on other sites

Τολμω να πω, οτι ειναι απ' τους χειροτερους σερβερς παγκοσμιως...

οι λογοι πολλοι αλλα ποιος ο λογος να τους αναφερω...

ολοι τους ξερετε πλεον.

ego leo na dikso enan

 

 

kitakste sto 1:25 kai dite ti exei sto f10 tis 2hs stilis kai mpori kai to xrisimopoiei eno dn einai hero

 

2 pragmata mpori na simbenoun edo i donate p dn m fenete kai apithano mias kai afto to video einai apo tis protes meres tous server kai o dimis stin 2h bdomada ebale ta donate mn xasi eukeria to paidi amesos na parei lefta

 

kai to 2on kai pio logiko einai na tou to edose o dimis etsi epidi mpori na einai friend ala einai poli pithanon gt afto exei ginei polles fores ston server t

 

Link to comment
Share on other sites

mias kai dn ginete na kano edit to proigoumeno post m tha kano double post

 

episis edo blepoume kai to tromero balance p exei o server kai afto einai prin 2 xronia prin to wipe pou ekane kai tote dn itan toso tromera ta donate ala kai pali o server itan entelos unbalanced

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

lipon... egw prosopika pezw l2 mafia.. ken orwen name ChaoticEmperor.. lipon o server gamaei o admin exi kani kali doulia alla o admin dn ine poli sinepis.. dld? dn poli beni mesa na di ta problimata tou laou(lol).. pezw episis kai ston kvn1 ime xodros donator ekei alla... klew ta leuta m alla kai ta xerome merikes fores gt tis 80% DN EXI ATOMA!!!!!!!!!! enw o kvn2 ine 100% EPITIXIMENOS .

Link to comment
Share on other sites

lipon... egw prosopika pezw l2 mafia.. ken orwen name ChaoticEmperor.. lipon o server gamaei o admin exi kani kali doulia alla o admin dn ine poli sinepis.. dld? dn poli beni mesa na di ta problimata tou laou(lol).. pezw episis kai ston kvn1 ime xodros donator ekei alla... klew ta leuta m alla kai ta xerome merikes fores gt tis 80% DN EXI ATOMA!!!!!!!!!! enw o kvn2 ine 100% EPITIXIMENOS .

kali douleia exei kanei ston server dn leo ala sto donate dn exei kanei skeftete mono ta lefta kai giauto o server exei parei tin kato bolta edo kai 1 xrono aplos meta to wipe p ekane ston 02 prospathise na to sosei kai kati ekane mias kai anebikan oi metoxes tou
Link to comment
Share on other sites

Επιχειρηση ο "server" (γνωστό και ως μπουρδέλο) .  Το μόνο που μένει τώρα είναι να ενταχθεί και στο χρηματιστιρίο μπορεί να ανεβεί και η οικονομία τις ελλάδος.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...