Jump to content

The Best Mage...


Coolis®

Poios einai kaliteros Magos Gia sas?  

139 members have voted

  1. 1. Poios einai kaliteros Magos Gia sas?

    • SPS(SpellSinger)
      37
    • SPH(SpellHowler)
      39
    • Necro(Soultaker)
      60
    • SR(Serceror)
      6


Recommended Posts

Necro (ST) mia klash pou kalitera na thn exeis (ti ligotero ston pagko), partarei kai me ton Karembeu akoma kai genika dinei stis alles klasseis ayta pou tous leipoun kai sto xp alla kai sto pvp.

 

Endeiktika anaferw pos exw peksei sta 70 lvl to necro sub mou: me DC light, Dama*tallum. Ekana Anchor ta mobs kai ta katevaza me 1 Spike kai meta ksylo. Den noiw8ei, idika an ton ma8eis san char ginese o efialtis opoioudipote server.

 

PS. An kanete PVP me 1 (nai me 1) mono necro kai pesei olo to party sas, mhn anarwti8eite gt h pos egine ayto ktl......

 

Ston official pados den leei kai poli o necro exw faei sthn olympiada necro xwreis kan na prolabei na mou kanei hit.

Ston official oi poio poloi einai Sps meta sph kai meta ee apo mages.

Link to comment
Share on other sites

Loipon epeidi oloi nomizoun oti o sps einai ena tpt egw sas lew ena pragma o sps ean exei pow kai wild magik dn psofaei gt apla skaei trelo mc..Eidika sto gracia part 2 ston official osoi exoun sps mono me wild magik kai pow skane sunexeia mc..Emena enas ston Teon m eskase egw me sph 4.5k dmg auto nomizete einai normal?Ean 8elete tn apopsi m omws o necro einai o kaluteros char.Exei polles katares kai oxi mono gia 1 vs 1 alla gia mass pvp..(Maxx gloom banes..).To 8ema einai na 3ereis na tn xeirizese..Ostoso o ka8e char einai kalos ean pesei sta katallila xeria akoma kai ena nanaki mporei na kanei 8aumata :P

Link to comment
Share on other sites

Loipon epeidi oloi nomizoun oti o sps einai ena tpt egw sas lew ena pragma o sps ean exei pow kai wild magik dn psofaei gt apla skaei trelo mc..Eidika sto gracia part 2 ston official osoi exoun sps mono me wild magik kai pow skane sunexeia mc..Emena enas ston Teon m eskase egw me sph 4.5k dmg auto nomizete einai normal?Ean 8elete tn apopsi m omws o necro einai o kaluteros char.Exei polles katares kai oxi mono gia 1 vs 1 alla gia mass pvp..(Maxx gloom banes..).To 8ema einai na 3ereis na tn xeirizese..Ostoso o ka8e char einai kalos ean pesei sta katallila xeria akoma kai ena nanaki mporei na kanei 8aumata :P

 

Nomizw exeis dikio se ola kai exei tixi na xasw apo nanaki sthn olympiada ston off. :S  einai kai na sou katsei.

Ti name exeis ston teon? Kai egw ekei paizw an kai etimazome na stamathsw to l2.

Link to comment
Share on other sites

High Rate Servers :

 

Interlude - Necromanser

 

Gracia - Sph

 

Low Rate Servers :

 

Interlude - Necromanser

 

Gracia - Sps

 

 

Ayth einai h gnwmh mou....

 

Kai gia mena o best mage einai o Necro :P

Link to comment
Share on other sites

loipon ama milame gia pvp srv tote su protinw overlord logo ton mana potion pou 8a exi o srv...

 

ama milame gia low rate srv me full buffs/dance/pow tote o kaliteros einai o sps ama milame gia iterlude kai kato logo tou mc chance pou exi...ama milame gia hellbound kai pano tote pistebw kaliteros einai o sh logo tou m atk/c speed pou 8a exi me afta ta buffs...

 

 

necro me kamia dinami gt me ta katalila buffs pou 8a exi o antipalos (resist) to poli na kanis 300-400 dmg me full buffs kai me kalo equip.

 

ps:ama 8es mage gia olimp tote dagkoto necro

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

sps re pedia an patas ta F swsta o allos ti na prolavei na kanei  egw se enan hellbound server eixa +25 DMS  kai +20 dynasty jewles kai o allos eixe +45 DmS kai +40 valakas kai epefte

 

 

ps me erixne kai aytos :P

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...