Jump to content

Εδώ θα σας χρειαστώ!!!!


Destorion

Recommended Posts

Λοιπόν μάγκες ξέρω ο,τι έχω καιρό να μπω και φαίνεται παράξενο που θα το πω αλλά θα χρειαστώ άμεσα την βοήθεια σας!!!!! Θέλω να φτιάξω ένα βιογραφικό για μια δουλειά που μου προέκυψε αλλά ξέμεινα από ιδέες!!! Για γράψτε μου λίγο εσείς τι θα βάζατε στα βιογραφικά σας συνήθως??? Κάθε σοβαρή απάντηση καλοδεχούμενη!!!! Ευχαριστώ και καλό Σ/Κ!!!!
 

Edit: Μέχρι στιγμής έβαλα αυτά(Τα βασικά):

 

Ονομα

 

Επίθετο

 

Τόπος Καταγωγής

 

Ημερομηνία Γέννησης

 

              Ξένες Γλώσσες

 

Γνώσεις Η/Υ

 

 

Άλλη ιδέα?

Edited by Vince*
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Vince* said:

Λοιπόν μάγκες ξέρω ο,τι έχω καιρό να μπω και φαίνεται παράξενο που θα το πω αλλά θα χρειαστώ άμεσα την βοήθεια σας!!!!! Θέλω να φτιάξω ένα βιογραφικό για μια δουλειά που μου προέκυψε αλλά ξέμεινα από ιδέες!!! Για γράψτε μου λίγο εσείς τι θα βάζατε στα βιογραφικά σας συνήθως??? Κάθε σοβαρή απάντηση καλοδεχούμενη!!!! Ευχαριστώ και καλό Σ/Κ!!!!
 

Edit: Μέχρι στιγμής έβαλα αυτά(Τα βασικά):

 

Ονομα

 

 

 

Επίθετο

 

 

 

Τόπος Καταγωγής

 

 

 

Ημερομηνία Γέννησης

 

 

 

              Ξένες Γλώσσες

 

 

 

Γνώσεις Η/Υ

 

 

 

 

Άλλη ιδέα?

Ελα μωρε μαλακα μπηκες maxcheaters σε ολα τα ζωα που το μονο τοπικ που παιρνει 2-3 answers ειναι αμα εχει τη λεξη TALES.

Πηγαινε γοογλαρε η ρωτα κανεναν φιλο σου να κατσετε μαζι

Link to comment
Share on other sites

Just now, V-Ray said:

Ελα μωρε μαλακα μπηκες maxcheaters σε ολα τα ζωα που το μονο τοπικ που παιρνει 2-3 answers ειναι αμα εχει τη λεξη TALES.

Πηγαινε γοογλαρε η ρωτα κανεναν φιλο σου να κατσετε μαζι

 

και εδώ έχω τον @Designatix Αλλά δυστυχώς ατύχησα... Είχα μια ελπίδα μπας και βρω κανέναν αλλά μάταια.... Επίσης στην Google έχω ξεψαχνίσει όλα τα πιθανά αποτελέσματα αναζήτησης αλλά κανένα δεν συμπίπτει με αυτό που θέλω δυστυχώς.... :sad:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...