Jump to content

Flame/Insult PrO_jeCt


Nightw0lf

Recommended Posts

2 hours ago, JohnBoy13 said:

Me to coding pou kaneis kai me th sumperifora sou den prepei na sou ksana steilei pote kaneis, tuxeros eisai pou akoma sou epitrepoun na vriskesai se auto to forum. 

 

Κρινε εσυ μεγαλε διδασκαλε το coding των αλλων. Επισης η συμπεριφορα μου ειναι αναλογη με των αλλων. Θες να μιλησουμε για τη συμπεριφορα σου? Απειλες οτι θα βρεις που μενω, σπαμμαρις το ονομα μου σε ακυρα τοπικ (graphic section) κλπ

ltKhFYD.png

 

Αμα δεν με γουσταρεις σαν ανθρωπο μην ασχοληθεις μαζι μου. Και ναναι καλα εντος 10 λεπτων μου στειλαν αιτημα 7 ατομα. Και μαλιστα οταν σχολιασουν στο topic μου μπορεις ανετα να τους στειλεις pm και να ρωτησεις τι αγορασαν και πως τους μιλησα αν θεωρεις οτι ειμαι κακος με τους ανθρωπους που μιλανε ομορφα. 

 

Edited by Kara`
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, xxdem said:

malaka poso sapios paizei na eisai gia na katseis 40 meres nosokomio

Εμφραγμα κ για την ηλικια μου (23) με κρατησαν μεσα, αλλη ορεξη δεν ειχα να καθομαι στα νοσοκομεια noobidi.

Edited by Kara`
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, melron said:

Κλείνοντας θέλω να πω οτι ολο αυτο μπορεί να λυθεί κάνοντας αυτο που ανέφερες στην τελευταία σου παράγραφο.

Quote

Κακός βρίζει, προτείνω ban σε όποιον αντιδράει με αυτή την συμπεριφορά

Συμφωνώ. Εάν συνεχίσει τέτοια συμπεριφορά μετά το chat ban θα τον "κάνω μαύρο".

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kara` said:

 

Κρινε εσυ μεγαλε διδασκαλε το coding των αλλων. Επισης η συμπεριφορα μου ειναι αναλογη με των αλλων. Θες να μιλησουμε για τη συμπεριφορα σου? Απειλες οτι θα βρεις που μενω, σπαμμαρις το ονομα μου σε ακυρα τοπικ (graphic section) κλπ

ltKhFYD.png

 

Αμα δεν με γουσταρεις σαν ανθρωπο μην ασχοληθεις μαζι μου. Και ναναι καλα εντος 10 λεπτων μου στειλαν αιτημα 7 ατομα. Και μαλιστα οταν σχολιασουν στο topic μου μπορεις ανετα να τους στειλεις pm και να ρωτησεις τι αγορασαν και πως τους μιλησα αν θεωρεις οτι ειμαι κακος με τους ανθρωπους που μιλανε ομορφα. 

 

Ποτέ δεν σε απείλησα. Αυτές είναι δικές σου κουβέντες. Η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα πολύ να σε βρω και να σου κάνω τη μούρη κρέας αλλά δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος. 600 ευρώ για μισό τελειωμένο bugged community board. Σίγουρα κάποια στιγμή θα γίνει share για να γελάσει ο κόσμος. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kara` said:

Εμφραγμα κ για την ηλικια μου (23) με κρατησαν μεσα, αλλη ορεξη δεν ειχα να καθομαι στα νοσοκομεια noobidi.

 

300 kila?

Edited by xxdem
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, JohnBoy13 said:

Ποτέ δεν σε απείλησα. Αυτές είναι δικές σου κουβέντες. Η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα πολύ να σε βρω και να σου κάνω τη μούρη κρέας αλλά δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος. 600 ευρώ για μισό τελειωμένο bugged community board. Σίγουρα κάποια στιγμή θα γίνει share για να γελάσει ο κόσμος. 

Οτι πεις μαζι σου κ εγω

 

36 minutes ago, xxdem said:

 

300 kila?

 

97 κιλα 1.91 υψος. Φαινεται ποσο ανιδεος εισαι κ οτι δεν εχεις ιδεα απο ιατρικη οταν αναφερεσαι σε καρδια μονο για τα κιλα.

Edited by Kara`
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Kara` said:

Οτι πεις μαζι σου κ εγω

 

 

97 κιλα 1.91 υψος. Φαινεται ποσο ανιδεος εισαι κ οτι δεν εχεις ιδεα απο ιατρικη οταν αναφερεσαι σε καρδια μονο για τα κιλα.

 

Nai, distixos giatros den eimai

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...