Jump to content

Πως Να Φτιαχνετε Εναν Lineage Server (Video) |Compile,setup,login|


Recommended Posts

ani3e ta matia sou http://prntscr.com/b0op3s

Μαλλον εσυ πρεπει να ανοιξεις παλι τα βιβλια της πρωτης δημοτικου και να γραψεις πολλα Σκεφτομαι και Γραφω ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ (λεμε τωρα) παρεις μερικα μαθηματα περι γλωσσας :)

Link to comment
Share on other sites

Μαλακα γιωργο εισαι τοσο αντιγραφη που εχεις κλεψει μεχρι και το title  (Compile - set up - login) 

γιατι απλα δεν παραδεχεσαι οτι ειδες τα βιντεο μου και τα εκανες copy paste? αφου εχω και τα σχολια σου στο βιντεο μου που ζητας help

σοβαρα εχεις κανει τερμα copy paste τα βιντεο μου...

 

http://i.imgur.com/W2qx6a8.png

 

καποιος να τα κανει lock/delete εχει παρει μεχρι και τα λινκ απο το 4shared που εχω δωσει

 

πραγματικα εχω κλαψει

 

Δεν εχω προβλημα με το κανετε 20000 tutorials στα αρχιδια μου αλλα οταν κλεβετε τα παντα

links, titles απο αλλα tutorials ειδικα οταν 5 μηνες ησασταν σε αυτα και κλεγατε για βοηθεια και τελικα μαθατε απο αυτα

και φτιαχνετε και δικα σας για λεφτα γιατι ειναι 100% το γεγονος οτι θες λεφτα απο τα links και παω στοιχημα οτι σε pm θα πουλας και frozen packs

Edited by JustThis
Link to comment
Share on other sites

Μην τρελένεστε ρε.. Και αντιγραφή να είναι, μην το κάνετε τόσο τρομερό θέμα!

Τίποτα δεν κερδίζουμε σε όποιον και να ανήκει το οτιδήποτε..

 

Υπάρχουν τουλάχιστον 10 οδηγοί αυτή την στιγμή όπου μπορείς να μάθεις πως ανοίγεις έναν server, έτσι ώστε να μπορεί το καθένα 10χρονο να γίνεται Admin πλέον σε ucoz ιστοσελίδες και homemade servers.

Να ένας λόγος που παράτησα το forum και γενικά το θέμα Lineage.

Link to comment
Share on other sites

Μην τρελένεστε ρε.. Και αντιγραφή να είναι, μην το κάνετε τόσο τρομερό θέμα!

Τίποτα δεν κερδίζουμε σε όποιον και να ανήκει το οτιδήποτε..

 

Υπάρχουν τουλάχιστον 10 οδηγοί αυτή την στιγμή όπου μπορείς να μάθεις πως ανοίγεις έναν server, έτσι ώστε να μπορεί το καθένα 10χρονο να γίνεται Admin πλέον σε ucoz ιστοσελίδες και homemade servers.

Να ένας λόγος που παράτησα το forum και γενικά το θέμα Lineage.

Μαλακιες ο συγκεκριμενος τον βοηθησα, εχω ακομη τα σχολια του στα βιντεο μου, απλα ειναι σπαστικο που ανοιγει και αλλα guides με δικα μου link και ακομη και το title για να παρει λεφτα απο τα short url.

Link to comment
Share on other sites

Μαλακιες ο συγκεκριμενος τον βοηθησα, εχω ακομη τα σχολια του στα βιντεο μου, απλα ειναι σπαστικο που ανοιγει και αλλα guides με δικα μου link και ακομη και το title για να παρει λεφτα απο τα short url.

polla lefta... oute gia turopita

Link to comment
Share on other sites

polla lefta... oute gia turopita

αδιαφορω αν παιρνει και 0.2 ευρω μου τι σπαει οταν κλεβουν για να κανουνε το ιδιο

ατομο που δεν ξερει τι σημαινει το JDK φανταζεσαι ο καθενας να εκανε 1 tutorial μολις μαθαινε κατι απο 1 tutorial?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...