Jump to content

Θολωνουν Τα Skills Η Εικονα Και Τα Items +++++


Recommended Posts

Επειδη δεν μπορω να βγαλω ακρη με την Riot και κανει 100 χρονια να απαντηση !!! ... Εχω ενα  προβλημα  με το λολ ... πριν απο μερικες μερες οταν αρχισε  το patch 6.6 ... μεσα στο παιχνιδι θολωνουν

τα Skills ,  εικονα του Champion με τον οποιο παιζω , τα items ... και Flash , ignite κλπ  και μερικες φορες τρεμοπαιζουν  (αυτα γινονται αναλξ ποτε το ενα ποτε το αλλο ) στην photo που εβαλα δειχνει μονο την εικονα του champion  και Flash , Smite  ... (μονο με αυτο το κοματι στην photo εχω προβλημα ολα τα αλλα ειναι κομπλε να ξερετε ) 

 

 

 

Εχω 1920 χ 1080 αναλυση και υψηλης ποιοτητας μεσα στο παιχνιδι ...

εστειλα  ΜΝΜ στην RIOT  και τους εξήγησα το προβλημα  και αν το εχουν ολοι η μονο εγω ... και μου ειπαν οτι δεν εχουν λαβει αλλη αναφορα γι΄αυτο το προβλημα ...

και να προσπαθησω να επαναφερω τις προεπιλεγμενες ρυθμισεις στο μενου των γραφικων  και επιδιορθωση της εγκαταστασης ... τα εκανα ολα αυτα αλλα το προβλημα παραμενη...

 

 

Δεν ξέρω τι  φταίει ... μπορει να φταιει και καμια ρυθμηση στην καρτα γραφικων ( Nvidia geforce )  

αν καποιος ξερεις αν υπαρχει καμια λυση ας μου πει !!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

 

 

w2ds1z.png

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο προβλημα ειχα και εγω και ειναι προβλημα της καρτας γραφικων, εγω βεβαια ειχα μονο με spells και icons αυτο το προβλημα και ειχαν χειροτερη αναλυση απο οτι ειναι σε εσενα, ολα τα αλλα ηταν κομπλε

Link to comment
Share on other sites

Τα πραγματα χειροτερευουν κατι με την καρτα γραφικων και ρυθμίσεις ειναι  αν μπορει καποιος να βοηθήσει Nvidia Geforce 210

 

 

 

2dsjpdk.png

Link to comment
Share on other sites

Τα πραγματα χειροτερευουν κατι με την καρτα γραφικων και ρυθμίσεις ειναι  αν μπορει καποιος να βοηθήσει Nvidia Geforce 210

 

 

 

2dsjpdk.png

 

afou anigei to lol me karta dekaetias na les kai efxaristw

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=_tFzfudavNc         

 

  τελικα πολλα ατομα  εχουν αυτη την μαλακια με το HUD μηπως ξερει κανεις ποτε ειναι το επομενο  UPDATE?? βαρεθηκα να το βλεπω ετσι το HUD κλπ !!!

Edited by LOL LEME
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...