Jump to content

[Gr]Διαφημιστείτε Στο Ektakto.gr Στις Χαμηλότερες Τιμές..


Recommended Posts

Καλησπέρα..

Στενοί μου φίλοι έχουν ένα blog όπου το είχαν ανοίξει πολύ παλιά, αλλά το αφήσανε..

Από προχθές πάλι το δουλεύουνε και πηγαίνει πολύ καλά...

(Η σελίδα θα αλλάξει σε ".gr", όταν τελειώσουν σε λίγες μέρες οι διαφημίσεις που έχουνε βάλει σε κάποιες εταιρίες για να τους δείχνουν). Έτσι, πριν ανανεώσουνε εκ νέου τις διαφημίσεις, θα τους μιλήσουνε να περάσουν το νέο link.

 

Μπορείτε να μου στέλνετε μήνυμα εμένα ή να μιλήσετε κατεθείαν στα παιδιά μέσω της σελίδας τους στο facebook για να ξεκινήσετε!

Επίσης, αγορές που θα γίνουν μέσω του s, θα έχετε +5 μέρες δωρεάν Banner. (Το δικό μου κέρδος το δίνω σε μέρες για σας).
Λέγοντας βέβαια το όνομά μου, για να καταλάβουν τα παιδιά...

Δεν έχω κάποια σχέση εγώ με τις αγορές σας, δεν είναι δικό μου blog.. Απλά, μου δώσανε το δικαίωμα να μπορώ να "πουλήσω" στις σελίδες που θελω!

Όμως για θέμα εμπιστοσύνης, όσο οι αγορές γίνονται μέσω από εμένα, σας εγγυώμαι για την γρήγορη εξέλιξη! :)

 

==========================================

Μπορείτε να διαφημιστείτε σε εμάς με πολύ χαμηλές τιμές ανά μήνα!
Η σελίδα μας δέχεται χιλιάδες επισκέψεις ημηρεσίως, και σας δίνει την δυνατότητα να προσθέσετε την δική σας σελίδα στο χώρο του ekakto.gr!
Επικοινωνήστε μαζί μας στην σελίδα μας στο facebook.

Τα μεγέθη των Banner και οι τιμές, ξεκινάνε από:

 

  • 280x522 Banner στην δίπλα πλευρά της σελίδας.
    Η τιμή του έρχεται στα 15Ε/μήνα.
    Δώρο +7 μέρες, την πρώτη φορά!
    (Πατήστε εδώ για να δείτε την εμφάνιση του Banner)
     
  • 301x248 Banner στην δίπλα & κάτω πλευρά της σελίδας.
    Η τιμή του έρχεται στα 15Ε/μήνα.
    Δώρο +7 μέρες, την πρώτη φορά!
    (Πατήστε εδώ για να δείτε την εμφάνιση του Banner)
     
  • Background σε όλη την σελίδα.
    Η τιμή του έρχεται μόνο 30Ε/μήνα.
    Δώρο +7 μέρες, την πρώτη φορά!

Μπορείτε να δείτε περισσότερα στο link Διαφημιστείτε στο ekakto.gr, στις χαμηλότερες τιμές!!!.

 

EDIT:

Ας κλειδωθεί το θέμα, και θα πω σε κάποιον από τα παιδιά που έχουν το blog να μπουν οι ίδιοι αν θέλουν να κάνουν topic που έχουν κωδικούς για τα δείχνουν τα στατιστικά προβολών..

Δεν μπορώ να μεταφέρω μηνύματα, από εδώ, εκεί, για να δίνουν τα στατιστικά προβολών..

Edited by 'Baggos'
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

115 likes.

 

 

 

 

 

15k visits today.

 

 

Really?

Που είναι το παράξενο?

Πρέπει να πατάνε και like όπωσδήποτε? Την σελίδα την είχανε παρατημένη για μήνες.. Προχθές βάλανε στο blog την λίστα του facebook. Δεν το είχανε έτσι, το έχουνε αλλάξει... Καμία σχέση με όπως ήταν το blog τον οκτώμβρη που το ανοίξανε.

Τα views που έπαιρνε πριν, ήταν από αθλητικά forum.

Απ'ότι έχω μιλήσει με τα παιδιά, αυτοί τα ανεβάζουν σε αθλητικά φόρουμ, + τις διαφημίσεις που έχουν από κάτι εταιρίες.. Όπως και στο tromatiko.blogspot.

 

Και γενικά να ξέρεις κάτι...

Στα 100 άτομα, ζήτημα τo 1 να κάνει like μια σελίδα στο facebook.

Εσύ σε όποιο blog διαβάσεις κάτι την μέρα, θα πατήσεις και like στο facebook?

Edited by 'Baggos'
Link to comment
Share on other sites

Που είναι το παράξενο?

Πρέπει να πατάνε και like όπωσδήποτε? Την σελίδα την είχανε παρατημένη για μήνες.. Προχθές βάλανε στο blog την λίστα του facebook. Δεν το είχανε έτσι, το έχουνε αλλάξει...

Απ'ότι έχω μιλήσει με τα παιδιά, αυτοί τα ανεβάζουν σε αθλητικά φόρουμ, + τις διαφημίσεις που έχουν από κάτι εταιρίες.. Όπως και στο tromatiko.blogspot.

 

https://www.facebook.com/ektakogr/posts/1687281774829643

Αρκετα παλιο ποστ. October 3, 2014 ·

 

Παραξενο να εχεις 15κ views σημερα και να εχεις μονον 115 likes....

Edited by FirefoxAurora
Link to comment
Share on other sites

https://www.facebook.com/ektakogr/posts/1687281774829643

Αρκετα παλιο ποστ. October 3, 2014 ·

 

Παραξενο να εχεις 15κ views σημερα και να εχεις μονον 115 likes....

Ναι.. Από οκτώμβρη έχουν να ανεβάσουν κάτι.

Τα like αυτές τις 2 μέρες τις πήρε.. 15 κάτι like είχε μέχρι προχθές...

 

Και όπως είπα πιο πάνω..

 

Στα 100 άτομα, ζήτημα τo 1 να κάνει like μια σελίδα στο facebook.

Εσύ σε όποιο blog διαβάσεις κάτι την μέρα, θα πατήσεις και like στο facebook?

Επίσης δεν είναι δικό μου blog... Το γράφω κιολας..

 

Επίσης ναι, την λίστα προχθές την βάλανε στο blog, αυτή που μόλις μπαίνεις μετά από 2 δευτερόλεπτα σου λέει για like.

Και η διαμόρφωση ήταν διαφορετική...

Το λέω με σιγουριά αυτό, γιατί την σελίδα την είχα κοιτάξει παλιότερα.

Όπως αυτό εδώ.. Δεν υπήρχε πριν..

 

vM9BQaG.jpg

Edited by 'Baggos'
Link to comment
Share on other sites

Εαν θες να μας δειξεις οτι τα views ειναι valid βαλε google analytics και απλα δειξε μας τα results (7ημερων).
Δηλαδη αν βαλεις αυριο (2/07/2015) τοτε σε 7 ημερες δειξε μας τα analytics.
 

Link to comment
Share on other sites

Εαν θες να μας δειξεις οτι τα views ειναι valid βαλε google analytics και απλα δειξε μας τα results (7ημερων).

Δηλαδη αν βαλεις αυριο (2/07/2015) τοτε σε 7 ημερες δειξε μας τα analytics.

 

Θα τους πω αύριο που θα μιλήσω με τα παιδιά, να μου δώσουν εικόνα από το google analytics που λες..

Εγώ δεν έχω κωδικούς και τέτοια για να μπω εκεί τώρα να σου δείξω.. Ούτε καν συντάκτης δεν είμαι..

Link to comment
Share on other sites

Θα τους πω αύριο που θα μιλήσω με τα παιδιά, να μου δώσουν εικόνα από το google analytics που λες..

Εγώ δεν έχω κωδικούς και τέτοια για να μπω εκεί τώρα να σου δείξω.. Ούτε καν συντάκτης δεν είμαι..

Επειδη κοιταξα τον κωδικα της σελιδας δεν υπαρχει καποιο google analytics code, για αυτο στο ειπα.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη κοιταξα τον κωδικα της σελιδας δεν υπαρχει καποιο google analytics code, για αυτο στο ειπα.

Εγώ δε ξέρω καν πως φαίνεται το google analytics, θα μεταφέρω το link του maxcheaters να δούνε τα σχόλια, και θα μου δώσουν αυτοί τι πρέπει.. Οκ?

Και την εικόνα με τις προβολές, τα παιδιά μου την δώσανε..

Edited by 'Baggos'
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δε ξέρω καν πως φαίνεται το google analytics, θα μεταφέρω το link του maxcheaters να δούνε τα σχόλια, και θα μου δώσουν αυτοί τι πρέπει.. Οκ?

Και την εικόνα με τις προβολές, τα παιδιά μου την δώσανε..

Θα περιμενω μηνυμα,

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα κλειδωθηκε μεχρι να σταλουν απο τους ιδιοκτητες τα στοιχεια που αποδεικνυουν οτι οι προβολες ειναι αληθινες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...