Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Ρε μαλακες δεν μπορω αλλο με αυτον τον μαλακα τον mirra berry

αι ψοφατε ολοι :/ επειδη παιρνει ναρκωτικα τον αφηνετε και μας κανει ψυχολογικο πολεμο

 

Δεν φτανει που εχω δει τ φατσα του designatix και εκανε εμετο ο εμετος μου

Link to comment
Share on other sites

@JaharakaL πρέπει να μάθω c για δομές και αλγορίθμους και βαριέμαι και κάθομαι στο κρεβάτι με το λαπιτοπ αντί να κάθομαι στον υπολογιστή, με αποτέλεσμα να χειροτερεύει η σκολίωση μου. Γάμησε τα, άφησε τα και ξαναγάμησε τα. Γαμώ.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να μάθω C καλά μέσα σε μια βδομάδα, για να πιάσω τις δομές και τους αλγόριθμους μετά και μετά να νοικιάσω έναν κβαντικό υπολογιστή, για να προγραμματίζω σε Q#.

Link to comment
Share on other sites

Την Kotlin άφησε την γι' αργότερα. Επικεντρώσου τώρα σε python και C, και μετά βλέπουμε. Επίσης να πάει να γαμηθεί η java και η swing βιβλιοθήκη. ΧΑΧΑΧΑΑΧΑ ΚΑΡΚΙΝΟΣ

Edited by MiraDBZ
Είπε να κάτσει να διαβάσει και τελικά, πάλι καταλήγει στο mxb. Φιλοσοφικά να το δεις, πάντα καταλήγεις στην πηγή. Συμφωνείτε/διαφωνείτε; Πατήστε 0 για ναι και 1 για όχι. 2 και για τα δύο.
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, MiraDBZ said:

Αλλά τέσπα ο ντασκ πέθανε, μιας και τον σκότωσα και τον έκανα βιβλιοθήκη στον Πύθωνα, οπότε φάε πούτσα, καπιταλισμέ.

 

Πλάκα κάνω. Ο καπιταλισμός είναι καλός για τουλάχιστον 8 χρόνια και μετά το γυρνάμε σε κομμουνισμό. Θυμάσαι;

Link to comment
Share on other sites

@Xplicit7 Μαλάκας είσαι και μαθαίνεις html και css; Γιατί όχι wix και squarespace; Γενικά league of legends να φτιάχνεις ιστοσελίδες εν έτει 2020.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Whispering Tales said:

Ρε μαλακες δεν μπορω αλλο με αυτον τον μαλακα τον mirra berry

αι ψοφατε ολοι :/ επειδη παιρνει ναρκωτικα τον αφηνετε και μας κανει ψυχολογικο πολεμο

 

Δεν φτανει που εχω δει τ φατσα του designatix και εκανε εμετο ο εμετος μου

 

Όπως έγραψα πριν, έβγαλα σχεδόν 3 ευρώ σήμερα. Να τα κρατήσω ή να πάω να πάρω πορτοκάλια;

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, MiraDBZ said:

 

Όπως έγραψα πριν, έβγαλα σχεδόν 3 ευρώ σήμερα. Να τα κρατήσω ή να πάω να πάρω πορτοκάλια;

Ε θα σε γαμησω αμα μ ξανακανεις quote και δεν σε σωζει ουτε ο maxtor ουτε κανεις.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Whispering Tales said:

Ε θα σε γαμησω αμα μ ξανακανεις quote και δεν σε σωζει ουτε ο maxtor ουτε κανεις.

 

Ναι, φοβήθηκα τον αδμιρατόρο τώρα. Τον κεφτέ.

Link to comment
Share on other sites

Άκυρο βασικά. Άλλο διάβασα. Ναι, ούτε εσένα φοβάμαι. Αν δεν είσαι γυμνασμένος/η και δεν είσαι πιο ψηλός/ή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...