Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Ma den exasa apolutos tpt hahaha

Auto einai kai to point. Oti me ton tropo pou exoun ta permissions an den eisai global mod tote eisai aplo member me xromatisto onoma.

 

Pirama agori mou, kaneis den noiazete gia esena.

Ante pekse me to l2j pirama sou. (HAHAAHHAHAHAHAHHA)

ayto soy lew kai egw oti den aksizes na exeis tipota parapano ... an aksizes tha se ekanan global kai den tha se ekanan demote ...

basi toy logou pou aneferes oti efages demote epidi isoyn aprepestatos mporis na moy diksis kapia sizitisi pou eixes me kapio allo member tis teleytees 2 ebdomades kai na aksize na fas demote ? epidi eisai aprepestatos ?

enoeite pos paizw me ton L2j-Pirama server moy kai to fxaristieme gt den exei kanena bug se antithesi me esena pou den exeis tpt diko soy unbuged na peksis ... 

alla min skas tha soy stilw patch kapia stigmi na mpis na paizoyme parea ....

kai tha se kanw kai admin ston beta server na mpenis monos soy na exeis aperioristi eksoysia :)

mexri kai beta gia parti soy tha soy exw ti allo thes ?

Link to comment
Share on other sites

elate kanteton L2Mod I akoma kalitera L2JDev giati kourase

den to aksizi re c ... ama aksize den tha eixa problima kai den tha anaferomoyn se kati opos den exw kani kai me toys ypolipous

Link to comment
Share on other sites

gia sena lew paralite

aaaa nai ksexasa esy tin mia tha eisai me ban tin alli tha exeis doylia kai den tha mpenis opote nai exeis xasi polla ...

an ithela na eimai L2Mod tha mporoysa na exw gini prin gini o elfo apo tin stigmi pou mou eixe gini protasi na ginw Mod gia to elliniko session prin kanoyn ton diagonismo ...

alla i prosopiki moy apopsi itan oti den tha mporw na eimai antikimenikos 100% pros olous mias kai tote eixa tin kontra me to acis kai ypirxe mia exthra ... kai me to na me ekanan Mod mono kako tha ekane sto forum ... afta mpori na ta epibebeosi kai o Justice pou moy to eixe protini kai eixame milisi kai se pm

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω, πάτα λίγο πάνω δεξιά το κουμπάκι Sign Out να ηρεμήσεις λίγο και μετά ξαναμπες.

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω, πάτα λίγο πάνω δεξιά το κουμπάκι Sign Out να ηρεμήσεις λίγο και μετά ξαναμπες.

gt yparxi kati apo ayta pou lew kai einai psema ? h yperboliko ?

http://www.maxcheaters.com/topic/202357-l2jacis/

Link to comment
Share on other sites

gt yparxi kati apo ayta pou lew kai einai psema ? h yperboliko ?

http://www.maxcheaters.com/topic/202357-l2jacis/

Όχι δε τα διαβάζω καν αυτά που γράφεις, δε με νοιάζει απλά έχεις κουράσει πάρα πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δε τα διαβάζω καν αυτά που γράφεις, δε με νοιάζει απλά έχεις κουράσει πάρα πολύ.

opote malon esy prepei na kanis dialima afoy exeis koyrasti :)

min ksexnas oti sto spam topic simetexi opoios theli arki na min katapatah toys kanones

Edited by pirama
Link to comment
Share on other sites

Gia sena leei re zwo kathisterimene. HAHAHHAHAHAHAHA

an koitaksis tha dis oti exw apantisi ...

 

aaaa nai ksexasa esy tin mia tha eisai me ban tin alli tha exeis doylia kai den tha mpenis opote nai exeis xasi polla ...

an ithela na eimai L2Mod tha mporoysa na exw gini prin gini o elfo apo tin stigmi pou mou eixe gini protasi na ginw Mod gia to elliniko session prin kanoyn ton diagonismo ...

alla i prosopiki moy apopsi itan oti den tha mporw na eimai antikimenikos 100% pros olous mias kai tote eixa tin kontra me to acis kai ypirxe mia exthra ... kai me to na me ekanan Mod mono kako tha ekane sto forum ... afta mpori na ta epibebeosi kai o Justice pou moy to eixe protini kai eixame milisi kai se pm

 opote den ypirxe logos na pi kati tetio gia emena ...

Edited by pirama
Link to comment
Share on other sites

aaaa nai ksexasa esy tin mia tha eisai me ban tin alli tha exeis doylia kai den tha mpenis opote nai exeis xasi polla ...

an ithela na eimai L2Mod tha mporoysa na exw gini prin gini o elfo apo tin stigmi pou mou eixe gini protasi na ginw Mod gia to elliniko session prin kanoyn ton diagonismo ...

alla i prosopiki moy apopsi itan oti den tha mporw na eimai antikimenikos 100% pros olous mias kai tote eixa tin kontra me to acis kai ypirxe mia exthra ... kai me to na me ekanan Mod mono kako tha ekane sto forum ... afta mpori na ta epibebeosi kai o Justice pou moy to eixe protini kai eixame milisi kai se pm

 

metaksi titanwn panta iparxei ex9ra mi leme mlkies twra

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...