Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

@Kara` 

epidi milas poly teleftea thes code challange? an ftiakseis kalitero code kanw share aepvp source kai sou dinw ola ta passwords mou

 

ena grigoro challange p mou irthe sto mualo

 

ftiakse function pou pernei mia leksi N lenght, kai kanei generate olous tous pithanous sindiasmous me kefalea - peza (bruteforce)

 

an valeis "aaa"

kanei print Aaa AaA AAa ... AAA

 

gia na se dw, an kaneis pass eisai megali aderfi kai mono logia

Edited by xxdem
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, xxdem said:

@Kara` 

epidi milas poly teleftea thes code challange? an ftiakseis kalitero code kanw share aepvp source kai sou dinw ola ta passwords mou

 

ena grigoro challange p mou irthe sto mualo

 

ftiakse function pou pernei mia leksi N lenght, kai kanei generate olous tous pithanous sindiasmous me kefalea - peza (bruteforce)

 

an valeis "aaa"

kanei print Aaa AaA AAa ... AAA

 

gia na se dw, an kaneis pass eisai megali aderfi kai mono logia

Re blaka asxoloume me programmatismo, iatrikh, 3d grafika kai asxolise mono me programmatismo. Ti 8es tora? 8es na s paw kontra se 3d's max i maya? oxi? Mougo. Ante mhn se xesw k esena k ton elfo (elfo no hate re)

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kara` said:

Re blaka asxoloume me programmatismo, iatrikh, 3d grafika kai asxolise mono me programmatismo. Ti 8es tora? 8es na s paw kontra se 3d's max i maya? oxi? Mougo. Ante mhn se xesw k esena k ton elfo (elfo no hate re)

 

Wraia tote tha voulwneis otan einai gia code. Paradextikes oti eisai mia aderfi pou apla leei megala logia kai den mporeis na grapaseis ena entry level algorithmo kai krazeis emena pou eimai senior level se sovari eteria. 

 

Prin ipes oti to 2004 isoun 14, opote ti apo ola eisai pseftaras, 30 xronwn tipos pou den exei kataferei tipota, kathisterimeno h enas akiros ke psixologika?

Link to comment
Share on other sites

Re ka8isterimene eimai 24 etwn (ton gennarh) kai me les 30? Apo "kalos" dev tou forum egines clown pou se kanoun glenti mexri kai sto skype kai se pms. Siga mhn katsw na asxoli8w me ena paidaki pou leei ston allo oti ine 30 xronon eno ine 24. Blaka mou tou 95 ime.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, JohnBoy13 said:

Den eimaste oloi 1, 91. an ennoeis auto. 

Psofa k esu re floraki katourimene kontostoupare :D pou  mou eipes kapote "makari na s ixa mprosta mou na se plakswsw" k apo tote oses fores s lew na m dosis meros na bre8oume kaneis ti papia, aderfara gkomena pou dioikiseis 50 etairies. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kara` said:

Psofa k esu re floraki katourimene kontostoupare :D pou  mou eipes kapote "makari na s ixa mprosta mou na se plakswsw" k apo tote oses fores s lew na m dosis meros na bre8oume kaneis ti papia, aderfara gkomena pou dioikiseis 50 etairies. 

Loipon, tsakalako opote theleis steile mou, ela platia xalndriou gt egw sto menidi pou meneis den erxomai, na deis apo konta poios einai kontopitharos.

P.S : fere kai ta lefta mou

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, JohnBoy13 said:

Loipon, tsakalako opote theleis steile mou, ela platia xalndriou gt egw sto menidi pou meneis den erxomai, na deis apo konta poios einai kontopitharos.

P.S : fere kai ta lefta mou

pio menidi re pakistane tourkospore kontostoupi blaxaderfo upokatastato, pios s eipe oti menw menidi. 

blakama petagesai olh thn wra apotiximene xwris na s pei kaneis oute mia lexi

Link to comment
Share on other sites

Kala re kopane, sto alo topic esu o idios den ipes oti to 2004 isoun 14? Ksekathara to les. Mallon sou vgike afthormita to psema kai den to skeftikes kan

 

Wraia as poume oti eisai 24, gia pes mas ti exeis kataferei mexri twra, egw sta 24 eixa teliwsei sxoli strato kai epiasa kai douleia me 1200 prwto mistho sta kapakia

Link to comment
Share on other sites

@Kara`

 

ela xazouli, ena 20salepto me ton kafe. to perimena oti tha katseis kota giati eisai mia aderfi pou kserei na leei mono logia

 

	public static void gene(final String str)
	{
		final int strlen = str.length(), strslen = 1 << strlen;
		final char[] chars = new char[strlen];
		for (int i = 0; i < strslen; i++)
		{
			str.getChars(0, strlen, chars, 0);
			for (int j = 0; j < strlen; j++)
			{
				final int pos = 1 << j;
				if ((i & pos) == pos)
					chars[j] -= 0x20;
			}
			System.out.println(new String(chars));
		}
	}	

 

pare ligo xdem kwdika, stixima oti den katalaveneis xristo

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, xxdem said:

Kala re kopane, sto alo topic esu o idios den ipes oti to 2004 isoun 14? Ksekathara to les. Mallon sou vgike afthormita to psema kai den to skeftikes kan

 

Wraia as poume oti eisai 24, gia pes mas ti exeis kataferei mexri twra, egw sta 24 eixa teliwsei sxoli strato kai epiasa kai douleia me 1200 prwto mistho sta kapakia

To 99% apo auta pou leei einai parlapipes, opote thelei ton perimenw na steilei pm na erthei xalandri. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, JohnBoy13 said:

To 99% apo auta pou leei einai parlapipes, opote thelei ton perimenw na steilei pm na erthei xalandri. 

 

de tha s pei gt einai aderfi, egw dipla eimai stin Agia Paraskevi tha erthw kai egw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...