Jump to content

(Gr)Report Corruptedemperor Aka Âmnesia™ Aka Intheendॐ


chillout

Recommended Posts

O InTheEnd sou poulise sapio pack? Apistefto

 

 

Basika dn ktlvainw gt kati tetoie vlkes dn einai perma banned apo to forum,akoma kanei tsimpoukia sto maxtor fenaite.

Link to comment
Share on other sites

mou poulise moufa fandc hi5 pack  CorruptedEmperor

proofs?

επισης πιστευεις οτι οποιοσδηποτε εκτος απο τον claww θα σου εδινε σωστο pack fandc?ακομα και ο ιδιος ο claww τα δινει full στα backdoors.

Link to comment
Share on other sites

Ο τύπος είναι εντελώς καραγκιόζης.

 

Έχω τα files του (L2Stynx) που είναι based σε l2jfandc,στον υπολογιστή μου λειτουργούσαν απροβλημάτιστα,και του είπα ότι τα έχω και αν τα θέλει κτλπ. Μου λεει "Okay" παω να παρω paysafe κτλπ,μα του λεω ρε ανθρωπε περιμενε να το βαλω στο dedi να το τεσταρουμε παρεα και το ενα και το αλλο,επεμενα... αλλα αυτος ελεγε Οχι Οχι θα το τεσταρω εγω μονος μου και τετοια.... Μου στελνει σημερα το pack ειναι για τον πουτσο το source ειναι μπερδεμένο και κάνω διαγραφή τα Npc και εμφανίζονται διπλά,και δεν μπορω να βαλω αλλη Buffer. Μου λέει η δώσε μου άλλα files η τα λεφτά μου πίσω η θα σε κάνω report. 

Του ειπα να μου περιγράψει τι ακριβώς θέμα έχει ώστε να πω σε έναν δικό μου να τα διορθώσει όσο πιο άμεσα γίνεται και μου είπε το εξής 

 

"[17/5/2014 11:47:34 μμ] Χρηστάκης ***: To mono pou mou exeis pei,einai afto gia ta NpC

[17/5/2014 11:47:37 μμ] Χρηστάκης ***: kai katalaves dld esy apoa fto
[17/5/2014 11:47:40 μμ] Χρηστάκης ***: oti den aksizei to pack?
[17/5/2014 11:47:46 μμ] Χρηστάκης ***: Re filaraki... koroidevomaste twra metaksi mas?
[17/5/2014 11:47:53 μμ] Χρηστάκης ***: sta arxidia mou gia to pack kiolas re file
[17/5/2014 11:47:55 μμ] Χρηστάκης ***: alla min mou les oti nane
[17/5/2014 11:48:45 μμ] Ntemhs Pongo: akomi kai to rate to evala 20 kai den einai kan 10
[17/5/2014 11:48:59 μμ] Χρηστάκης ***: Den katalava
[17/5/2014 11:49:53 μμ] Ntemhs Pongo: den pirazei asto ok
[17/5/2014 11:50:02 μμ] Χρηστάκης ***: Eksigise mou re agori mou
[17/5/2014 11:50:06 μμ] Χρηστάκης ***: ti kai ti exei
[17/5/2014 11:50:12 μμ] Χρηστάκης ***: na pw sto filaraki mou otan bei
[17/5/2014 11:50:21 μμ] Ntemhs Pongo: tpt asto den xriazete"
 
Κατα τα αλλα εγώ είμαι ο κλέφτης και του πούλησα "μουφα' pack. 
 
Και μετα απο ΟΛΑ αυτα.. του εδωσα και ενα αλλο High Five project,δικό μου(Based σε L2JAvengers του Flash)που είχα σε Live Server. 
 
Ο τύπος παιδιά είναι καραγκιόζης! Για ότι ανέφερα υπάρχουν αποδείξεις στο chat. Το παλικάρι είναι ανώριμο απλά.
Link to comment
Share on other sites

μονο και μονο με αυτο που εγραψε στο topic φαινεται οτι ειναι λιγο στοκος αλλα οκ.
γιαυτο ενημερωσα για να πεις τι πραγματικα εγινε μπας και βγαλουμε ακρη!
τετοιους τυπαδες σαν και αυτους εχω καθε μερα στο skype πλεον κανουν μπαμ..

Link to comment
Share on other sites

μονο και μονο με αυτο που εγραψε στο topic φαινεται οτι ειναι λιγο στοκος αλλα οκ.

γιαυτο ενημερωσα για να πεις τι πραγματικα εγινε μπας και βγαλουμε ακρη!

τετοιους τυπαδες σαν και αυτους εχω καθε μερα στο skype πλεον κανουν μπαμ..

Μα του είπα του ανθρώπου,πες μου τι ακριβώς πρόβλημα νομιζεις οτι εχει να πω σε εναν φιλο μου Dev να στα fix,και μου απάντησε δεν χρειάζεται.

 

Ο τύπος είναι τόσο στόκος όπως λες,που τον έκλεψα και καλά και έγραψε 6 λέξεις όλες και όλες. Γιατί δεν έχει στοιχεία,ότι ήταν να του δώσω του το έδωσα,και όποιος δεν πιστεύει για τα files μου,μπορεί να τα δει μέσω Teamviewer.

 

Ο τύπος είναι τόσο άσχετος που δεν ξέρει να διαγράψει ένα NPC και μου λέει το Pack έχει bug διαγράφω τα NPC και βγαίνουν διπλά. Ε λ ε ο ς! Εδώ καταντίσαμε να ανοίγουν τέτοιοι τύποι server και να μην έχουν ιδέα..

Link to comment
Share on other sites

afou i9eles fandc gia costum kala na pa9eis, piges kai ta pires kai apo goudi. posa tou edwses?

Άλλος από εδώ το παίζει developer και δεν έχει μάθει να γράφει το "Custom" ακόμα.. Και εντομεταξί και αυτος τα δικα μου Files πουλάει στο skype... Κρίμα είστε στο Maxcheaters ειλικρινά γελάω!

Link to comment
Share on other sites

Άλλος από εδώ το παίζει developer και δεν έχει μάθει να γράφει το "Custom" ακόμα.. Και εντομεταξί και αυτος τα δικα μου Files πουλάει στο skype... Κρίμα είστε στο Maxcheaters ειλικρινά γελάω!

 

egw to paizw developer re gelie?

Link to comment
Share on other sites

egw to paizw developer re gelie?

Πήγαινε παλικαράκι μου πούλα τα pack που σου δίνω κανά 10ευρώ γιατί δεν σε κόβω για παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε παλικαράκι μου πούλα τα pack που σου δίνω κανά 10ευρώ γιατί δεν σε κόβω για παραπάνω.

 

 

apo pote poulaw egw packs re karagkiozi? an les gia to goal tsampa to mirazei o napster

Link to comment
Share on other sites

apo pote poulaw egw packs re karagkiozi? an les gia to goal tsampa to mirazei o napster

Τα λέμε ρε,πουτανακια μου μια ζωή θα είστε,σταμάτησα τα ddos και πειρατε αερα,ξεχνας τις εποχες που μου εγλυφες τα αρχίδια να κανω attack σε κανεναν. Άστο αγόρι μου πιο τραγικός τσίρος απο σένα δεν υπάρχει

Link to comment
Share on other sites

Ema8e kai o xontros inthend the ddos oute kan den kserei ti simeni oloi i leksi kserei mono na postari tin sintomografia edw sta forum gia na ginei attentionwhore. Gtfo xontre grapsou se kana gymnastirio na xasis kana kilo.

Link to comment
Share on other sites

Ema8e kai o xontros inthend the ddos oute kan den kserei ti simeni oloi i leksi kserei mono na postari tin sintomografia edw sta forum gia na ginei attentionwhore. Gtfo xontre grapsou se kana gymnastirio na xasis kana kilo.

Bitch please,βαριέμαι να ασχοληθώ μαζί σου τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...