Jump to content
  • 0

MySql Error


punkone

Question

Γεια σας φιλοι μου κατα την διαρκεια του execute το Start Service βγαζει error στο MySql και δεν μπορω να βρω λυση, μπορειτε να με βοηθησετε?

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Γεια σας φιλοι μου κατα την διαρκεια του execute το Start Service βγαζει error στο MySql και δεν μπορω να βρω λυση, μπορειτε να με βοηθησετε?

Πως ακριβώς να σε βοηθήσουμε αν δεν μας δείξεις το error?
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Σ ειπα κατα την διαρκεια του execute στο Start Service λεει could not run start service Error: 0

Αν κατάλαβα καλά λες για το όταν κάνεις mysql configuration και σου βγαζει Χ στο Start service.

Αυτό σημαίνει ότι η mysql ήδη τρέχει ή ότι έχεις λάθος version για τον υπολογιστή σου.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Σ ειπα κατα την διαρκεια του execute στο Start Service λεει could not run start service Error: 0

Αυτό που σου είπε ο φβ είναι.

 

αλλά για καλό και για κακό,κάνε την uninstall και ξανα απο την αρχή install.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ok εγινε αλλα τωρα κατα την διαρκεια που τρεχω την database για να την κανω install λεει να παταω συνεχεια enter Και σε καποια στιγμη μου βγαζει αυτο " Debbuging message and increase verbosity a lil bit y or n " και οτι κ να πατησω με πεταει εξω

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ok εγινε αλλα τωρα κατα την διαρκεια που τρεχω την database για να την κανω install λεει να παταω συνεχεια enter Και σε καποια στιγμη μου βγαζει αυτο " Debbuging message and increase verbosity a lil bit y or n " και οτι κ να πατησω με πεταει εξω

Θα έχει πρόβλημα η db τότε,τι project χρησιμοποιείς;(client/rev)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Οκ το φτιαξα και αυτο, τωρα εχω θεμα με το Hedix λεει wrong hedix στο gameserver

Εφόσον έφτιαξες νέο τοπικ για το hexid prob,locked.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...