Jump to content

[GR]8 Ball Pool Facebook Game GuideLine Hack (No Cheat Engine)


Recommended Posts

Γειά σας. Είπα να κάνω ένα guide για το 8 ball pool ... Δεν ξέρω αν σας ενδιαφέρει αλλά αν σας ενδιαφέρει πιστεύω ότι θα μείνετε ικανοποιημένοι με αυτο το Guide.       

                                                                            Ας αρχίσουμε λοιπόν.

 

1. Ξεκινάμε κατεβάζωντας μια εφαρμογή για να μπορούμε να τραβάμε γραμμές έτσι ώστε οι μπάλες να μπαίνουν πιο εύκολα.. Download απο εδώ --> http://www.mediafire.com/?rlq5h41ke6866h0

 

2. Αφού την κατεβάσουμε κάνουμε το setup και μετα είμαστε έτοιμοι να χρησιμοποιήσουμε το πρόγραμμα..

 

3. Απο τις επιλογές που μας έχει θα χρειαστόύμε το Live Draw όπως και στην εικόνα..

4tz.png

 

4. Με το activate ενεργοποιούμε το Live Draw και μετά είμαστε έτοιμοι .. Τώρα έχουμε ανοιχτή την εφαρμογή και ενεργοποιούμε το Live Draw.. Μπαίνουμε στο 8 ball pool και αναζητάμε αγώνα..

 

5. Εφόσον έχει αρχίσει ο αγώνας και είναι η σειρά μας για να τραβήξουμε γραμμή πατάμε το Ctrl .. Τώρα θα μ πείτε οτι δεν είναι ίσια η γραμμή .. Γι'αυτό πατάμε και το Shift μαζί δηλαδή Ctrl + Shift όπως στην εικόνα

gyi.png

 

5. Τώρα για να σβήσουμε την γραμμή πατάμε Ctrl + F11 αλλά αυτό αλλάζει απο τις ρυθμίσεις .. Επίσης αλλάζει το μέγεθος και το χρώμα της γραμμής..

 

Ελπίζω να σας βοήθησα..

 

All Credits To Me.

Link to comment
Share on other sites

to C.E. einai polu poio eukolo kai polu poio kalutero

Μπορεί κάποιος να μην ξέρει ... Εγώ το ποσταρα τώρα όποιος θέλει το κάνει.. Είναι μια λύση και αυτό..
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Γεια σας !
μια ερωτησούλα παίζω από miniclip το game έβαλα τα guide line από C.E είχα έτοιμες τις τιμές και απλός τις άλλαζα.. Έκανα όμως update το flash player. Δεν γνωρίζω πως μπορώ να βρω τις τιμές.. έχω χρησιμοποιήσει CE αλλού, αλλά εδώ .. δεν έχω ιδέα.. Εκτός από downgrade που δεν ξέρω αν θα πιάσει, μπορεί κάποιος να μου πει πως μπορώ να βρω τις τιμές και σε τι πρέπει να τις αλλάζω; (εφόσον δεν έχει κάποια τιμή δεν ξέρω για πιο πράγμα να κάνω scan :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...