Jump to content

Τατουαζ σε αστυνομια


eleinoC

Recommended Posts

Παιδια θελω να κανω ενα τατουαζ σε μη εμφανες σημειο (στηθος) πιστευετε θα προκαλεσει προβλημα; ολοι λενε οτι αν δν φαινεται με τν καλοκαιρινη εμφανιση δν υπαρχει προβλημα....ειναι σιγουρο;

Link to comment
Share on other sites

που κολλάει η αστυνομία με τα τατουάζ; έχει καμία σχέση με αυτούς; αν όχι τότε δεν μπορούν να σου κάνουν τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να κανω ενα τατουαζ σε μη εμφανες σημειο (στηθος) πιστευετε θα προκαλεσει προβλημα; ολοι λενε οτι αν δν φαινεται με τν καλοκαιρινη εμφανιση δν υπαρχει προβλημα....ειναι σιγουρο;

den tha exeis kanena thema man!

Link to comment
Share on other sites

κόβουν πρόστιμο φίλε προσοχή να αποφεύγεις τα μπλόκα και τους Ζ

 

ΠΡΟΣΟΧΉ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΦΩΡΟ !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Φοβάσαι ότι θα σε πιάσει η αστυνομία με το τατουάζ ή ότι είσαι αστυνομικός και δεν ξέρεις αν επιτρέπεται?

Link to comment
Share on other sites

Ελα ειστε τοσο βλακες σοβαρα?

Το Παιδι λεει οτι θελει να κανει τατουαζ  και ρωταει αν θα του εμφανισει προβλημα στην δουλεια του σαν αστυνομικος

Απο οσο ξερω αν δεν ειναι σε εμφανες σημειο δεν σου κανουν κατι.

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να κανω ενα τατουαζ σε μη εμφανες σημειο (στηθος) πιστευετε θα προκαλεσει προβλημα; ολοι λενε οτι αν δν φαινεται με τν καλοκαιρινη εμφανιση δν υπαρχει προβλημα....ειναι σιγουρο;

 

Κοίτα αν κυκλοφορείς χωρίς μπλουζάκι κυρίως όταν πρόκειται να πας παραλία π.χ. Δεν θα το πρότεινα.. Εκτός αν μπορείς να κυκλοφορείς με αμάνικες μπλούζες ::)

Link to comment
Share on other sites

σε εμφανη απαγορευεται.

σε αφανη επιτρεπεται

 

ξυπνατε.

 

Κοίτα αν κυκλοφορείς χωρίς μπλουζάκι κυρίως όταν πρόκειται να πας παραλία π.χ. Δεν θα το πρότεινα.. Εκτός αν μπορείς να κυκλοφορείς με αμάνικες μπλούζες ::)

η πολιτικη περιβολη στη προσωπικη του ζωη  τι προβλημα θα του δημιουργησει? για την υπηρεσια αναφερεται......
Link to comment
Share on other sites

Για να γινω...θελω να περασω αστυφυλακων ... αλλα οι γνωμες διίστανται ... αλλοι λενε πως δν υπαρχει προβλημα αμα δν φαινεται με το κοντομανικο...αλλοι λενε οτι υπαρχει...αλλοι εχουν περασει μεχρι και με τατου στον λαιμο...αλλους τους εκοψαν...αλλοι πηγαν δικαστικος και αθωωθηκαν...εχω μπερδευτει αληθεια δν ξερω τι να κανω...

Link to comment
Share on other sites

perna prwta kai meta pane xtupato  !!!

Αυτο ακουω απο αλλους αλλα ειμαι πολυ ανυπομονος και ειμαι ακομα 16...οταν παω 18 θα ειναι κλειστη η σχολη και θα πρεπει να περιμενω ενα χρονο...δλδ θα πρεπει να περιμενω 3 χρονια μνο και μνο για να ειμαι δοκιμος και μετα αλλα τοσα για να γινω μονιμος και να το χτυπησω...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ακουω απο αλλους αλλα ειμαι πολυ ανυπομονος και ειμαι ακομα 16...οταν παω 18 θα ειναι κλειστη η σχολη και θα πρεπει να περιμενω ενα χρονο...δλδ θα πρεπει να περιμενω 3 χρονια μνο και μνο για να ειμαι δοκιμος και μετα αλλα τοσα για να γινω μονιμος και να το χτυπησω...

είσαι 16 και θες να πάρεις μία απόφαση ζωής γιατί το τατουάζ είναι μόνιμο. εγώ σου προτείνω να περιμένεις, ίσως να αλλάξουν τα μυαλά σου μέχρι τότε και να θες κάτι άλλο.

εγώ ήθελα πριν 1 χρόνο να κάνω τατουάζ και ακόμα το σκέφτομαι, είχα τα λεφτά για να κάνω σε όλη την πλάτη μου (όχι μαλακίες, κάτι που σημαίνει πολλά για εμένα και είναι και όμορφο) αλλά δεν το έκανα για να δω αν θα αλλάξω γνώμη

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...