Jump to content

[L2J]ΑΠΛΑ ΤΣΑΜΠΑ!!!


'Baggos'

Recommended Posts

Καλησπέρα.

 

Τα παρακάτω Projects έχουν τρέξει με 350+ Online άτομα. Ήτανε Servers της βδομάδας, γιατί δεν είχε Anti-DDos!!! Τους άνοιξα απλά για να τεστάρω το Project το οποίο έτρεχε και που είχα φτιάξει πέρυσι το L2Attack. Αυτά ήτανε ο L2Network, L2Nephelim, και μερικοί Servers τρέχανε από αυτό το Project και δεν θέλανε να αποκαλυφθεί, πριν από 5 μήνες που είχα απλά κοιτάξει, στο Topzone ήτανε οι δύο μέσα στους 30. (Ο ένας ήτανε 8*)

Άλλος στο Hopzone ήτανε στην 11 θέση.

 

Ο L2Attack πέρυσι χωρίς τα κόλπα για τα Votes, ήτανε σταθερά για 1μιση μήνα στους 5 με 6.

 

Επειδή πολλοί μου αφήνουν μηνύματα για το Project, και είχα πολύ καιρό να μπω, και με χάλασε που δε πρόλαβα να πουλήσω, αυτά θα δίνονται τσάμπα πλέον.

 

2.50 ευρό, και τα δίνω 2.50 έτσι για να λέω ότι πουλάω. Και 2.00 και 1.50 να μου στείλουν, πάλι θα δοθεί.

 

Καλή συνέχεια!

Α! Και κάνω post εδώ, απλά για να το διαφημίσω, ξέρω ότι θα κλειδωθεί.

 

Υ.Γ: Ξέρω, στα @@ σας το ότι είπα, αλλά περίμενα να κατέβει μια ταινία, και απλά έγραφα επειδή δεν έχω καθόλου υπομονή!!!

 

[WTS] [L2J]L2 Projects C6|Freya PACKET FREE!!!!!!! IM CRAZY!!!!

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ: Ξέρω, στα @@ σας το ότι είπα, αλλά περίμενα να κατέβει μια ταινία, και απλά έγραφα επειδή δεν έχω καθόλου υπομονή!!!

 

Troll!!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...