Jump to content
  • 0

Προβλημα με τν σερβερ μου...(high five)


copac0bana

Question

Καλησπερα maxcheaters.Χρειαζομαι βοηθεια για καποια προβληματα που εχω στον σερβερ μου .

Για αρχη κ οσους δεν το διαβασαν,ο σερβερ ειναι h5.θα τις κανω ολες τις ερωτησεις εδω για ν μν γεμιζω κ το φορουμ τωρα ασκοπα με τα δικα μου μικροπροβληματα.ελπιζω αυτο να ειναι καλυτερο.

Το pack ειναι αγορασμενο απο φιλο ο οποιος λειπει για ολο το καλοκαιρι..

Λοιπον, ασ αρχισουμε??  :)

1.O Class manager ειναι ξεχωριστο npc το οποιο πρεπει να περασω ??γιατι δεν το βρισκω πουθενα,ουτε σε npc εδω αλλα ουτε και ουτε και μεσα στο game.Και αν ειναι ξεχωριστο μπορω να εχω ενα λινκ για να το κατεβασω??

2.Πολλα NPC που εχω κατεβασει απο το maxcheaters οπως το pack του NeverMore ,του deathspank ,δεν μου γινονται execute.δεν γινεται επιτυχης η διαδικασια τελος παντων.Τι προβλημα υπαρχει?? Μπορω να το λυσω ??

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

1.O Class manager ειναι ξεχωριστο npc το οποιο πρεπει να περασω ??γιατι δεν το βρισκω πουθενα,ουτε σε npc εδω αλλα ουτε και ουτε και μεσα στο game.Και αν ειναι ξεχωριστο μπορω να εχω ενα λινκ για να το κατεβασω??

Kalispera file!

Egw sto pack pu xrisimopoiusa o class manager itan mesa alla k egw den to evriska epsaksa omws gia to id kai to ekana spawn!

dokimase to id 31756/31757 kai pes mu!

Elpizw ne voithisa kapws dn eime k pro se auta alla egw etsi to vrika..

Episis gia opio NPC,Weapon,Armor,Item klp ID psaxneis mporeis na to vreis edw pera exei ta panta oti iparxei sto lineage 2 apo ta retail npcs,monsters,boss,items klp : http://l2jdb.l2jdp.com/

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Καλησπερα maxcheaters.Χρειαζομαι βοηθεια για καποια προβληματα που εχω στον σερβερ μου .

Για αρχη κ οσους δεν το διαβασαν,ο σερβερ ειναι h5.θα τις κανω ολες τις ερωτησεις εδω για ν μν γεμιζω κ το φορουμ τωρα ασκοπα με τα δικα μου μικροπροβληματα.ελπιζω αυτο να ειναι καλυτερο.

Το pack ειναι αγορασμενο απο φιλο ο οποιος λειπει για ολο το καλοκαιρι..

Λοιπον, ασ αρχισουμε??  :)

1.O Class manager ειναι ξεχωριστο npc το οποιο πρεπει να περασω ??γιατι δεν το βρισκω πουθενα,ουτε σε npc εδω αλλα ουτε και ουτε και μεσα στο game.Και αν ειναι ξεχωριστο μπορω να εχω ενα λινκ για να το κατεβασω??

2.Πολλα NPC που εχω κατεβασει απο το maxcheaters οπως το pack του NeverMore ,του deathspank ,δεν μου γινονται execute.δεν γινεται επιτυχης η διαδικασια τελος παντων.Τι προβλημα υπαρχει?? Μπορω να το λυσω ??

:poker face:
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ναι οκ τι μου δειχνεις τωρα?? εγω βοηθησα ζητησα και ξερω τι εγραψα.αυτο το ανεφερα σε περιπτωση που με ρωτησουν αν ηταν ετοιμο το πακ

Link to comment
Share on other sites

  • 0

2.Πολλα NPC που εχω κατεβασει απο το maxcheaters οπως το pack του NeverMore ,του deathspank ,δεν μου γινονται execute.δεν γινεται επιτυχης η διαδικασια τελος παντων.Τι προβλημα υπαρχει?? Μπορω να το λυσω ??

 

Πιο project χρησιμοποιείς?

 

2.Πολλα NPC που εχω κατεβασει απο το maxcheaters οπως το pack του NeverMore ,του deathspank ,δεν μου γινονται execute.δεν γινεται επιτυχης η διαδικασια τελος παντων.Τι προβλημα υπαρχει?? Μπορω να το λυσω ??

 

Δες σε πιο table γίνονται execute.λογικά δεν θα είναι ίδιες η στήλες που πρέπει να περάσει στο table με αυτές του table.δοκίμασε να τα κανεις χειροκίνητα!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Πιο project χρησιμοποιείς?

 

exw pack apo enan gnwsto m.

Λοιπόν....το να αγοράσεις ένα pack...που στην τελική δεν είναι έτοιμο,και να μην έχεις ιδέα έστω τι project είναι.....συγγνώμη που θα το πω....αλλα είναι πεταμένα λεφτά,και ο φίλος σου σε κορόιδεψε!!

Φρόντισε να μάθεις λοιπόν τι project είναι και μετά ζητα βοήθεια για να μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε κατάλληλος!!

Στην τελική...για δικό σου καλο είναι.

Π.Χ.

Εγώ χρησιμοποιώ L2J project σε Η5 pack επίσης....οι developers τις L2J βγάζουν καθημερινά updates!!

Οποτε αν δεν ξέρεις το Project σου,λίγο δύσκολα να κανεις Update στον server!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Λοιπόν....το να αγοράσεις ένα pack...που στην τελική δεν είναι έτοιμο,και να μην έχεις ιδέα έστω τι project είναι.....συγγνώμη που θα το πω....αλλα είναι πεταμένα λεφτά,και ο φίλος σου σε κορόιδεψε!!

Φρόντισε να μάθεις λοιπόν τι project είναι και μετά ζητα βοήθεια για να μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε κατάλληλος!!

Στην τελική...για δικό σου καλο είναι.

Π.Χ.

Εγώ χρησιμοποιώ L2J project σε Η5 pack επίσης....οι developers τις L2J βγάζουν καθημερινά updates!!

Οποτε αν δεν ξέρεις το Project σου,λίγο δύσκολα να κανεις Update στον server!

Server Version : 5778

Datapack Version : 9432

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...