Jump to content

[GR]Σπαρτιατική εξάσκηση στα κάμπινγκ της Χρυσής Αυγής


SirLionheart

Recommended Posts

54BB4879AA14F01C462F4E985B77F94B.jpg

Όσοι περιμένουν στιγμές χαλάρωσης θα απογοητευτούν.

 

Στρατιωτικά «σκηνάκια» θα θυμίζουν οι θερινές κατασκηνώσεις της Χρυσής Αυγής που θα πραγματοποιηθούν τον Αύγουστο σε διάφορες περιοχές της χώρας.

 

Στόχος τους είναι η εκπαίδευση μελών και φίλων όχι μόνο στην ιδεολογία της Χρυσής Αυγής, αλλά και στις πολεμικές τέχνες, με έμφαση στο αρχαιοελληνικό παγκράτιο.

 

Τα camps που ξεκίνησαν πριν από δέκα χρόνια διαρκούν τρεις μέρες και για το φετινό καλοκαίρι έχει ήδη ανακοινωθεί η κατασκήνωση στη λίμνη Πλαστήρα (3,4 και 5/8), ενώ προγραμματίζονται μέσα στον Αύγουστο παρόμοιες δράσεις στη Βόρεια Ελλάδα, στην Αττική και στην Κρήτη.

 

Όπως αναφέρει η εφημερίδα Πρώτο Θέμα οι στιγμές χαλάρωσης στην κατασκήνωση είναι ελάχιστες.

 

Η απόλυτη πειθαρχία και η σκληρή εξάσκηση έχουν τον πρώτο λόγο, όχι μόνο για τους άντρες αλλά και για τις γυναίκες που θα είναι φέτος περισσότερες από τα προηγούμενα χρόνια.

 

Οι συμμετέχοντες θα πρέπει να έχουν μαζί τους αντίσκηνο και στα προσωπικά τους είδη υποχρεωτική αθλητική περιβολή, που θα συνοδεύεται από μαύρα μπλουζάκια του κόμματος.

 

Στο ψυχαγωγικό τμήμα του κατασκηνωτικού προγράμματος περιλαμβάνονται προβολή ταινιών με εθνικοπατριωτικό ή ιστορικό περιεχόμενο, τουρνουά τάβλι, κολύμπι στη θάλασσα αλλά και μουσικό πάρτι με όλες τις τελευταίες επιτυχίες του λεγόμενου εθνικιστικού ροκ.

Link to comment
Share on other sites

χαχα που παν οι μπουχέσες ρε ?

Εθελοντική είναι η συμμετοχή ρε. Τώρα ποιοι θα πάνε αυτό είναι άλλο θέμα. :P
Link to comment
Share on other sites

αχχαχαχα ΚΛΑΙΩ!

Αυτος εδώ που πάει τώρα? χαχα

sb07cy.jpg

Μην τον βλέπεις έτσι είναι "γεροδεμένος". Χαχαχα!
Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε, από μια άποψη, είναι έξυπνο, τι πιο εύκολο από το να περάσεις την ιδεολογία σου;

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε, από μια άποψη, είναι έξυπνο, τι πιο εύκολο από το να περάσεις την ιδεολογία σου;

Ωραία να πας! Αφού (με το συμπάθειο κιόλας) και εσύ μπουχέσας είσαι (Μας είχε πει ο Gialios). Τωρα δεν ξέρω αν είσαι Χρυσαυγίτης .

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε, από μια άποψη, είναι έξυπνο, τι πιο εύκολο από το να περάσεις την ιδεολογία σου;

Όταν η σκέψη γίνεται πράξη τότε να τα περιμένεις όλα. Από τους συγκεκριμένους τουλάχιστον. :P

 

Ωραία να πας! Αφού (με το συμπάθειο κιόλας) και εσύ μπουχέσας είσαι (Μας είχε πει ο Gialios). Τωρα δεν ξέρω αν είσαι Χρυσαυγίτης .

Μα γιατί, ποιος είπε ότι το παιδί ενδιαφέρεται να πάει; Απλά σχολιάζει τη συγκεκριμένη πράξη κάποιων ανθρώπων που προσπαθούν να συγκροτήσουν και άλλους ανθρώπους και να τους ενσωματώσουν σε αυτά που υποστηρίζουν.
Link to comment
Share on other sites

Ωραία να πας! Αφού (με το συμπάθειο κιόλας) και εσύ μπουχέσας είσαι (Μας είχε πει ο Gialios). Τωρα δεν ξέρω αν είσαι Χρυσαυγίτης .

Gialios? Τι είναι αυτό; Ναι δε βλέπεις με λούτρινο αρκουδάκι του Χίτλερ κοιμάμαι. Και επειδή ξέρω ποιον εννοείς, δεν με ξέρεις δεν μπορείς να με κρίνεις, και για την ιστορία, ο "Gialios" ήταν 24/7 μέσα σε ένα νετ και "είχε" e-γκόμενα, στα @@ μ τι πιστεύεις εσύ που δεν με ξέρεις καν, απλά στο λέω. Και ξανά λέω, εσύ είσαι το 11 χρόνο που κρύβεται πίσω από μια οθόνη και δε λέει ποιος είναι.

Link to comment
Share on other sites

Το topic ανέβηκε για να σχολιάσουμε το γεγονός όχι για να "θάβουμε" ο ένας τον άλλον και τα λοιπά. Αυτά εκτός forum.

Link to comment
Share on other sites

Gialios? Τι είναι αυτό; Ναι δε βλέπεις με λούτρινο αρκουδάκι του Χίτλερ κοιμάμαι. Και επειδή ξέρω ποιον εννοείς, δεν με ξέρεις δεν μπορείς να με κρίνεις, και για την ιστορία, ο "Gialios" ήταν 24/7 μέσα σε ένα νετ και "είχε" e-γκόμενα, στα @@ μ τι πιστεύεις εσύ που δεν με ξέρεις καν, απλά στο λέω. Και ξανά λέω, εσύ είσαι το 11 χρόνο που κρύβεται πίσω από μια οθόνη και δε λέει ποιος είναι.

χαχαχαχαχαχα αμα τον συναντησω εχει να φαει κράξιμο! χααχχααχαχ περιμενε νομιζω τον εχω μσν...ποια ηταν η e-γκομενα? η Ephen? χαχαχααχαχ ΑΝΤΕ ΡΕ ΠΑΝΟ ΜΕ ΕΦΤΑΞΕΣ ΚΑΙ ΣΙΜΕΡΑ...ωραίος...εχει να φαει κράξιμο...αχαχαχ τεσπα απο μενα σοζ δεν ήξερα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...