Jump to content

[GR] Εταιρια PRS με εχει πρηξει τα **** σε τηλεφωνα


Endtime

Recommended Posts

Ημουν πισω σε δοσεις περιπου 2000 ευρω στο 15,000ευρω δανειο που εχω εδω και 4 χρονια. Δεν ειχα ακουσει ουτε 1 τηλεφωνο απο τραπεζα για τα λεφτα που χρωστουσα. Τωρα που εδωσα ντουκου 2000 ευρω και ειμαι μονο 1 δοση/270 ευρω πισω με εχουν πρηξει τα παπαρια 2 τηλεφωνα καθε μερα και καμια φορα με παιρνουν στις 2 το μεσημερι.

Ζητησα τον προισταμενο μιας κοπελιας που με πηρε τηλεφωνο για αυτο το θεμα και με ειπε οτι δεν θα με ξαναενοχλησουν παλι, αλλα μετα απο 2 μερες παλιο το ιδιο γινετε.

 

Δεν μπορω να πληρωσω τον μηνα τωρα, πρεπει να περιμενω μεχρι τον σεπτεμβριο,

Τι μπορω να κανω να σταματησουν να με παιρνουν τηλεφωνο τα μουνια?

Link to comment
Share on other sites

Ημουν πισω σε δοσεις περιπου 2000 ευρω στο 15,000ευρω δανειο που εχω εδω και 4 χρονια. Δεν ειχα ακουσει ουτε 1 τηλεφωνο απο τραπεζα για τα λεφτα που χρωστουσα. Τωρα που εδωσα ντουκου 2000 ευρω και ειμαι μονο 1 δοση/270 ευρω πισω με εχουν πρηξει τα παπαρια 2 τηλεφωνα καθε μερα και καμια φορα με παιρνουν στις 2 το μεσημερι.

Ζητησα τον προισταμενο μιας κοπελιας που με πηρε τηλεφωνο για αυτο το θεμα και με ειπε οτι δεν θα με ξαναενοχλησουν παλι, αλλα μετα απο 2 μερες παλιο το ιδιο γινετε.

 

Δεν μπορω να πληρωσω τον μηνα τωρα, πρεπει να περιμενω μεχρι τον σεπτεμβριο,

Τι μπορω να κανω να σταματησουν να με παιρνουν τηλεφωνο τα μουνια?

 

Δεν μπορείς να τους εξηγήσεις την κατάσταση στην οποία βρίσκεσαι οικονομικά??? Πιστεύω πως θα σε καταλάβουν....

Link to comment
Share on other sites

Τι μπορω να κανω να σταματησουν να με παιρνουν τηλεφωνο τα μουνια?

Να μην το σικώνεις, εξάλλου φαίνεται ποιος σε παίρνει.

Link to comment
Share on other sites

Ζητα το ονομα αυτου που σε παιρνει,τον αριθμο μητρωου της κ το νουμερο του προισταμενου

Link to comment
Share on other sites

Ο πατριός μου πριν ξεχρεώσει το τελευταίο δάνειο τον έπαιρναν κάθε μέρα τηλ γιατί είχε δώσει και αυτός ντούκου πολλά λεφτά μαζεμένα σε ένα μήνα, και τα μεσημέρια που τον έπαιρναν τηλ τους φώναζε και είχε και δίκιο, ε και δεν ξαναπήραν απλά.

Link to comment
Share on other sites

Πες τους πως θα κάνεις DDOS, δουλεύει xD

Απλό κάνε ότι λέει ο Noble και ο FG, να δεις για πότε δεν ξανά παίρνει

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...