Jump to content

[Gr] Διδάσκω Chillstep


VeGe

Recommended Posts

Δεν κουράζομαι να αποδεικνύω συνέχεια το αντίθετο, απλά δεν είστε αρκετά ψαγμένοι.

 

Bob Marley - Sun Is Shining (TONI the MmG remix) |FREE|

Αφού χρησιμοποιούν ως αντιπροσώπευση, ολόκληρου του είδους της dubstep, ότι πιο απαίσιο τραγούδι υπάρχει.

 

Οπότε να πάρω τα τραγούδια του Justin Bieber, Rebecca Black, Double Take κτλπ για να αντιπροσωπεύσω την pop, dance, τι στον πούτσο μουσική είναι.

 

Θα πάρω τα τραγούδια της Έφης Σαρρή και εκείνης της χοντρής που τραγουδούσε μήλο μου κόκκινο για να αντιπροσωπεύσουν την λαϊκή μουσική.

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα λίγο Brostep, το οποίο πρέπει να έχεις πιει κανένα τριάρι 2φυλλα για να το νιώσεις

 

Jantsen - Sultan of Swing

Link to comment
Share on other sites

Αφού χρησιμοποιούν ως αντιπροσώπευση, ολόκληρου του είδους της dubstep, ότι πιο απαίσιο τραγούδι υπάρχει.

 

Οπότε να πάρω τα τραγούδια του Justin Bieber, Rebecca Black, Double Take κτλπ για να αντιπροσωπεύσω την pop, dance, τι στον πούτσο μουσική είναι.

 

Θα πάρω τα τραγούδια της Έφης Σαρρή και εκείνης της χοντρής που τραγουδούσε μήλο μου κόκκινο για να αντιπροσωπεύσουν την λαϊκή μουσική.

Ναι τον skrillex περιμέναμε για να ακούσουμε dubstep και να εκφράσουμε την άποψη μας.

Link to comment
Share on other sites

Αφού χρησιμοποιούν ως αντιπροσώπευση, ολόκληρου του είδους της dubstep, ότι πιο απαίσιο τραγούδι υπάρχει.

 

Η αλήθεια είναι ότι τα ωραία κομμάτια Dubstep, Clillstep, Brostep είναι ελάχιστα σε σχέση με τα πόσα κυκλοφορούν. Πρέπει να το ψάξεις αρκετά για να βρεις μια άκρη

Link to comment
Share on other sites

Για όλα τα αρχίδια που κράζουν τη Dubstep, επειδή έχουν ακούσει μόνο Skrillex και διαβάζουν 9gag, ο μέγας δάσκαλος Vege θα σας μορφώσει και θα σας δίνω που και που κανένα κομματάκι να νιώσετε την πέτσα σας!

 

Bασικά μόνο ο Skrillex παλεύεται.

Link to comment
Share on other sites

Ναι τον skrillex περιμέναμε για να ακούσουμε dubstep και να εκφράσουμε την άποψη μας.

Ναι βλέπω τις απόψεις σας. Άσε που ο skrillex είναι brostep. Οπότε.
Link to comment
Share on other sites

Δεν κουράζομαι να αποδεικνύω συνέχεια το αντίθετο, απλά δεν είστε αρκετά ψαγμένοι.

 

Bob Marley - Sun Is Shining (TONI the MmG remix) |FREE|

Κοίταξε, δεν θα προσπαθήσω ούτε θα καταφέρω να σου αλλάξω γνώμη. Έτσι πιστεύεις, αυτή είναι η άποψη σου όπως κι εμένα η δική μου. Υπάρχουν πχ 100.000 άτομα που τους αρέσει και άλλα 100.000 που δεν. Δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι, εμένα στο αφτί μου η dubstep δεν είναι μουσική.
Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε, δεν θα προσπαθήσω ούτε θα καταφέρω να σου αλλάξω γνώμη. Έτσι πιστεύεις, αυτή είναι η άποψη σου όπως κι εμένα η δική μου. Υπάρχουν πχ 100.000 άτομα που τους αρέσει και άλλα 100.000 που δεν. Δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι, εμένα στο αφτί μου η dubstep δεν είναι μουσική.

 

Δεν άκουσες καν το κομμάτι ;p

Link to comment
Share on other sites

Σ'αρέσει το τραγούδι;

 

Dubstep, brostep, almost-dubstep δεν ξέρω τι είναι.  1:56

 


 

 

5:00

 


 

 

Αυτό θα σου αρέσει. Δεν ξερω αν είναι dubstep, πάντως έχει στοιχεία της.

 


 

 

Δεν με ενδιαφέρει αν τα ακούσεις ή όχι. Πάντως το dubstep άρχισε να εξαπλώνεται σιγά σιγά.

 

Εγώ πέρυσι άρχισα να ακούω το καλοκαίρι. Όσο διάβαζα για πανελλήνιες ο αδερφός μου στο διπλανό δωμάτιο άκουγε dubstep. Για έναν ολόκληρο χρόνο άκουγα dubstep χωρίς να το θέλω. Αργότερα ψάχτηκα και βρήκα πολύ ωραία κομμάτια και ξεκίνησα να ακούω σιγά σιγά, μεχρί εδώ που έφτασα σήμερα. Δεν είμαι κλειστός σε καινούριες ιδέες, θα ψαχτώ. Ακόμα και death metal άκουγα κανα 2 τραγουδάκια που μου άρεσαν όταν ήμουν μικρός.

 

Όλα αυτά είναι είδη μουσικής. Όπως η rock έχει, hard rock, folk rock, black rock και γω δεν ξερω τί, έτσι και η μουσική.

 

Ηλεκτρονική μουσική, pop μουσική, rock, metal κτλπ κτλπ.

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα λίγο Brostep, το οποίο πρέπει να έχεις πιει κανένα τριάρι 2φυλλα για να το νιώσεις

 

Jantsen - Sultan of Swing

malaka ta spaei !!!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...