Jump to content

[REQUEST]Idees gia ti pack na parw.


Recommended Posts

2 επιλογες για σενα.

 

1)L2JFrozen

 

2) αγοραζεις το aCis

 

Αν παρεις L2JServer , δε θα βγαλεις ακρη , μη νομιζεις οτι οτι fixes εχει εδω ειναι ολα , υπαρχουν απειρα ακομα bugs που δεν ειναι shared εδω , γι αυτο αν δεν ξερεις να χειριζεσαι το core , μη διαλεξεις L2JServer

iRat giati den perneis kai alla 2 atoma na 3ekinise ena Project mias pou exete polles gnosis apo Java ?

Link to comment
Share on other sites

iRat giati den perneis kai alla 2 atoma na 3ekinise ena Project mias pou exete polles gnosis apo Java ?

 

Δεν εχω χρονο , και παλι οσα καταφερε ο Tryskell στο αCis , δε θα το καταφερνα με τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω χρονο , και παλι οσα καταφερε ο Tryskell στο αCis , δε θα το καταφερνα με τιποτα.

Tha kratisw to oti den exeis xrono :P to allo aplos to paralipo
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γιατί τσακώνεστε...Αφού όλοι ξέρουμε ότι αν θες ένα σερβερ πετυχημένο και ονλαιν πρέπει να πάρεις official αρχεία, να ξέρεις από coding και γενικότερα να χύσεις αίμα, χρόνο και χρήμα.

 

Από κει και πέρα, αν τα θες όλα free μη περιμένεις ότι μαγικά απο μόνος του ο σερβερ θα σου πει "Καλημέρα, σήμερα σου προσφέρω άπειρο DDos protection".

Θα σου παρουσιάζει πολλά προβλήματα καθημερινά.Πρέπει να είσαι συνέχεια από πάνω.

 

Επίσης τσάμπα τίποτα δεν γίνεται.Και τσάμπα πακ να έχεις, θα πρέπει να πληρώσεις χοστ κλπ. Χρήμα θα σου φύγει.Από κει και πέρα είναι θέμα marketing.Πως δηλαδή θα διαχειριστείς το οικονομικό όφελος του σερβερ.

 

Αν πάλι θες ένα πακ για να παίζεις και να μαλακιζεσαι με τους φίλους σου, και δεν θες να διαθέσεις χρήμα, πάρε ένα τσάμπα πακ από δω (Frozen πχ) και κάνε παιχνίδι.

 

Δεν θέλω να προσβάλλω κανέναν αλλά έτσι θαρρώ έχουν τα πράγματα...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γιατί τσακώνεστε...Αφού όλοι ξέρουμε ότι αν θες ένα σερβερ πετυχημένο και ονλαιν πρέπει να πάρεις official αρχεία, να ξέρεις από coding και γενικότερα να χύσεις αίμα, χρόνο και χρήμα.

 

Από κει και πέρα, αν τα θες όλα free μη περιμένεις ότι μαγικά απο μόνος του ο σερβερ θα σου πει "Καλημέρα, σήμερα σου προσφέρω άπειρο DDos protection".

Θα σου παρουσιάζει πολλά προβλήματα καθημερινά.Πρέπει να είσαι συνέχεια από πάνω.

 

Επίσης τσάμπα τίποτα δεν γίνεται.Και τσάμπα πακ να έχεις, θα πρέπει να πληρώσεις χοστ κλπ. Χρήμα θα σου φύγει.Από κει και πέρα είναι θέμα marketing.Πως δηλαδή θα διαχειριστείς το οικονομικό όφελος του σερβερ.

 

Αν πάλι θες ένα πακ για να παίζεις και να μαλακιζεσαι με τους φίλους σου, και δεν θες να διαθέσεις χρήμα, πάρε ένα τσάμπα πακ από δω (Frozen πχ) και κάνε παιχνίδι.

 

Δεν θέλω να προσβάλλω κανέναν αλλά έτσι θαρρώ έχουν τα πράγματα...

 

 

psile m simfwno me ta parapwno ala sto telos les gia na kanei paixnidi na use to frozen bori kai se kanoniko server kapioi server interlude me 600 700 atoma se frozen douleuoun kai ta pane mia xara me ta panw simfwno me to teleutaio diafwno

Link to comment
Share on other sites

 

psile m simfwno me ta parapwno ala sto telos les gia na kanei paixnidi na use to frozen bori kai se kanoniko server kapioi server interlude me 600 700 atoma se frozen douleuoun kai ta pane mia xara me ta panw simfwno me to teleutaio diafwno

 

Όσους frozen έχω δει ονλαιν είναι στη τελευταία σελίδα και σε μια βδομάδα τους κλείνουν επειδή τους τρέχουν από σπίτι ή επειδή τους στέλνουν απλά packets για flood και κλαίνε γιατί τους hackaran το σέρβερ...

 

Συγγνώμη αλλά ο interlude έχει πεθάνει και όλοι συνεχίζουν και φτιάχνουν homemades..Όταν θα γυρίσει στο maxcheaters και πει "μου χάκαραν το σέρβερ και σας παρακαλώ κάντε κάτι" με χίλια δίκια θα παω στο thread του και θα τον κράξω...Δεν θα το κάνω, αλλά κάποιος άλλος ίσως.

 

Μιλάω για τη πλειοψηφία όχι τη μειοψηφία. Νομίζω πως έχω δίκιο.

 

Φυσικά και υπάρχουν σερβερ που ξεκίνησαν για πλάκα και έχουν 2-3κ κόσμο καθημερινά... αλλά χρήματα δίνεις.Το ρισκάρεις;

Link to comment
Share on other sites

egw ton diko m ton etreksa ena mina apo etairia bebea kai eklise logo ddos p den itan isixiro to diko m  kai o srv m itan l2jfrozen prin 7 mines

 

Το ίδιο πράγμα λέμε...Άμα δεν το προσέχεις, δεν σου κρατάει.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...