Jump to content

Εκθεση 2012


ATrWtOsGR

Recommended Posts

:3

Επίσης τέλειωσα στις 2:30 ώρες + rechecked. 30 λεπτά δεν χρειάστηκαν καν.

 

η ημεριδα ηθελε τιτλο η οχι?

Ήθελε προσφώνηση

Κυρίες και κύριου,

-Κύριο μέρος-

Σας ευχαριστώ που με ακούσατε.

Link to comment
Share on other sites

έχω την εντύπωση ότι το σκάτωσες :P

χααχαχχαααχ απλα εβαλα τιτλο ασυναισθητα ... το εκανα σαν ομιλια απλα εβαλα τιτλο δεν ξερω γιατι .... θα μ κοψουν πολυ λες?
Link to comment
Share on other sites

χααχαχχαααχ απλα εβαλα τιτλο ασυναισθητα ... το εκανα σαν ομιλια απλα εβαλα τιτλο δεν ξερω γιατι .... θα μ κοψουν πολυ λες?

1 μόριο από τον τίτλο, 1 αν δεν έγραψες αξιότιμο/αγαπητό ακροατήριο και 1 αν δεν έγραψες στο τέλος με εκτίμηση,...
Link to comment
Share on other sites

1 μόριο από τον τίτλο, 1 αν δεν έγραψες αξιότιμο/αγαπητό ακροατήριο και 1 αν δεν έγραψες στο τέλος με εκτίμηση,...

τελεια ;P
Link to comment
Share on other sites

δε νομίζω να το εννοούσες αυτό

Εμάς ο Σταυρόπουλος( κομπλεξικό σκατοκούραδο) μας είπε πως η ημερίδα είναι απλά μια εφημερίδα που εκδίδεται καθημερινά.
Link to comment
Share on other sites

Εμάς ο Σταυρόπουλος( κομπλεξικό σκατοκούραδο) μας είπε πως η ημερίδα είναι απλά μια εφημερίδα που εκδίδεται καθημερινά.

ποιος είναι ο σταυρόπουλος; και προφανώς δεν ξέρει τι είναι η ημερίδα :P
Link to comment
Share on other sites

Εμάς ο Σταυρόπουλος( κομπλεξικό σκατοκούραδο) μας είπε πως η ημερίδα είναι απλά μια εφημερίδα που εκδίδεται καθημερινά.

Ημεριδα ειναι κατι σαν μια οργανωση προγραμματος, με στοχο την ενημερωση αλλα και την παρουσιαση λυσεων (οχι παντα) καποιου προβληματος.

Link to comment
Share on other sites

Το Β4 ηταν αρκετα ευκολο μανγκ, εγω τουλαχιστον ξεκινησα πρωτα απο αυτα

 

btw, 90-95 στην εκθεση; Μηπως θετετε πολυ ψηλα τον πηχη, ή ετσι νομιζω;

Βασικα στην αρχη δεν κτλβα τι ηθελε και ειπα θα ρωτησω στο τελος καποιον.Ρωτησα αλλα μου εκλεισαν το τετραδιο και ο μπασταρδος καθοταν πανω απο το κεφαλι μου.

Link to comment
Share on other sites

ποιος είναι ο σταυρόπουλος; και προφανώς δεν ξέρει τι είναι η ημερίδα :P

Ο φίλολογος που με καταδικάζει με τούτο το σχόλιο

 

 

"επι ταύτα , περαιτέρω,μετέπειτα: είναι λέξεις που χρησιμοποιείς και στον προφορικό σου λόγο;;;"

 

 

Επειδή χρησιμοποιώ αυτές τις λέξεις σε άρθρα , μου έβαλε στην γλώσσα 11 , ενώ είμαι του 18..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...