Jump to content

[REPORT] ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ?


K4rmaArr0ws

Recommended Posts

ΡΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΔΗΛΑΔΗ , ΤΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟΥ SITE, ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ.

 

ΤΟΠΙΚ : http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=237356.0;topicseen

ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΑΝΑΦΟΡΑΣ : ΕΚΑΝΑ DEKARMA ΤΟΝ Momar ΓΙ' ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΛΟΓΟ

Εγω προς vampirenio

Άμα είχες καρκίνο δεν θα μπορούσες να μπεις στην διαδικασια να κανεις αυτο το τοπικ και να γραψεις.

 

Καλο σου βραδυ και ηρέμησε 

 


 

Η απαντηση του Momar

 

Paizei... an ton eixe sta nefra opos esu ap ta pisokollita...

 

H ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ELFOCRASH ΣΤΑ PM ΣΤΕΛΝΕΙ AYTO O .. ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΩ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ !!!

 

Elfocrash : den eisai moderator.tha to sizithsw me tous global kai tha fas dekarma

 

Και απαντω : ΕΣΥ ΑΡΑΓΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ; Που είσαι Moderator; Τωρα θα μου πεις ο forum moderator ειναι υπευθυνος αλλα και εσυ εισαι L2 Moderator , δεν το ξεκαθαρισες.

 

Τελοσ παντων... προσπαθω με εναν τροπο που στην ουσια δεν τον βλαπτει τον αθλιο αυτον τυπο τον Momar που με 0 ποστς καθεται και μιλαει για την κοκα και μαλακιες μπλε , λες και θελουμε να μαθουμε αντι να τον μπαναρετε μου λες και αυτό ρε elfocrash ;

 

den exei dikaioma agori mou.to les se enan mod kai kanei kati.diavaste ta gamw rules

 


 

ΤΟ ΜXC ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ ΜΕ ΕΣΑΣ ΤΑ ΑΝΙΩΘΑ

Link to comment
Share on other sites

Guest Elfocrash

Dont "fix" karma actions that you think are abuses, report them to a moderator, moderators will take actions what to do with them.

 

http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=61847.0

 

Diavase ta.Tha se voh8hsei polu.

 

 

Outos h allos o devon tha ertoge ban.

Ama mou to eleges emena h se kapoion allo mod kai ton kaname emeis tha eixe diafora?

kai esteila kai allo pm alla den ta dixneis.

Kalo sou vradaki

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΔΗΛΑΔΗ , ΤΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟΥ SITE, ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ.

 

ΤΟΠΙΚ : http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=237356.0;topicseen

ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΑΝΑΦΟΡΑΣ : ΕΚΑΝΑ DEKARMA ΤΟΝ Momar ΓΙ' ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΛΟΓΟ

Εγω προς vampirenio

Άμα είχες καρκίνο δεν θα μπορούσες να μπεις στην διαδικασια να κανεις αυτο το τοπικ και να γραψεις.

 

Καλο σου βραδυ και ηρέμησε 

 


 

Η απαντηση του Momar

 

Paizei... an ton eixe sta nefra opos esu ap ta pisokollita...

 

H ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ELFOCRASH ΣΤΑ PM ΣΤΕΛΝΕΙ AYTO O .. ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΩ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ !!!

 

Elfocrash : den eisai moderator.tha to sizithsw me tous global kai tha fas dekarma

 

Και απαντω : ΕΣΥ ΑΡΑΓΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ; Που είσαι Moderator; Τωρα θα μου πεις ο forum moderator ειναι υπευθυνος αλλα και εσυ εισαι L2 Moderator , δεν το ξεκαθαρισες.

 

Τελοσ παντων... προσπαθω με εναν τροπο που στην ουσια δεν τον βλαπτει τον αθλιο αυτον τυπο τον Momar που με 0 ποστς καθεται και μιλαει για την κοκα και μαλακιες μπλε , λες και θελουμε να μαθουμε αντι να τον μπαναρετε μου λες και αυτό ρε elfocrash ;

 

den exei dikaioma agori mou.to les se enan mod kai kanei kati.diavaste ta gamw rules

 


 

ΤΟ ΜXC ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ ΜΕ ΕΣΑΣ ΤΑ ΑΝΙΩΘΑ

λάθος κίνηση αν και έπρεπε να κάνεις ρεπορτ...anyway κατά την γνώμη μου....

αν και οι mod έπρεπε να τον κάνουν Ban καιρό τώρα...

Link to comment
Share on other sites

απορω γιατι δεν ειναι banned ακομα αυτος ο ανωμαλος...

Έχει κάνει 150 accounts βρε παιδοβούβαλο, και μπαν να φάει θα κάνει κι άλλο account.

Τι βλάκες είστε ρε.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elfocrash

απορω γιατι δεν ειναι banned ακομα αυτος ο ανωμαλος...

Loipon akou pws paei h istorioula.exei panw apo 50 account banned kai kathe fora ton afeinoume na milisei prin ton bannaroume gia na gelame.aplo.lathos sou pou den rwthses.

Link to comment
Share on other sites

Loipon akou pws paei h istorioula.exei panw apo 50 account banned kai kathe fora ton afeinoume na milisei prin ton bannaroume gia na gelame.aplo.lathos sou pou den rwthses.

 

Συγνωμη ρε συ που μπαινω στο site για να δω 2 σωστα τοπικ και αντιμετωπιζω για 1η φορα τετοια ηλιθιοτητα παντελως ελευθερη να χρησιμοποιειται τοσο αφοβα και ανεξελεκτα. Αλλη φορα θα μυριζω τα νυχια μου.

 

 


 

Anyway

 

Καληνυχτα, ευχομαι να λυθει το θεμα αυτο !

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη ρε συ που μπαινω στο site για να δω 2 σωστα τοπικ και αντιμετωπιζω για 1η φορα τετοια ηλιθιοτητα παντελως ελευθερη να χρησιμοποιειται τοσο αφοβα και ανεξελεκτα. Αλλη φορα θα μυριζω τα νυχια μου

ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ
Link to comment
Share on other sites

Όλη την ημέρα βλέπω δράμα από 3-4 ορισμένους ανθρώπους να κλαψουρίζουν για λάθος κινήσεις από την πλευρά του προσωπικού.

Θα πρέπει να απαγορευτεί η πρόσβαση στο forum σε εσάς, και λέγοντας εσάς εννοώ, την αλβανορωσική μούργα. Είστε η λάσπη και η μόλυνση του του MXC, ανίκανοι να κάνετε ένα σωστό share χωρίς να είναι leeched guide και ανίκανοι να προσφέρετε γνώμη. Απειλήτε το maxtor με ddos τον πληρώνετε με paysafes για κάρμα, δίνετε κάρμα στους φίλους σας επειδή σας το ζήτησαν στο msnκαι όλα τα συναφή αηδιαστικά και υποτιμητικά για το forum πράγματα.

 

Link to comment
Share on other sites

@davis

dn exei noima na kanume dekarma to 100osto account t devon gia na gemizume tis selides me to karma log me vlakeies

o devon tha faei/exei faei ban etc kai alios

episeis dn borume na tn bannarume emeis gt mono oi globals exun ban privileges

Link to comment
Share on other sites

Όλη την ημέρα βλέπω δράμα από 3-4 ορισμένους ανθρώπους να κλαψουρίζουν για λάθος κινήσεις από την πλευρά του προσωπικού.

Θα πρέπει να απαγορευτεί η πρόσβαση στο forum σε εσάς, και λέγοντας εσάς εννοώ, την αλβανορωσική μούργα. Είστε η λάσπη και η μόλυνση του του MXC, ανίκανοι να κάνετε ένα σωστό share χωρίς να είναι leeched guide και ανίκανοι να προσφέρετε γνώμη. Απειλήτε το maxtor με ddos τον πληρώνετε με paysafes για κάρμα, δίνετε κάρμα στους φίλους σας επειδή σας το ζήτησαν στο msnκαι όλα τα συναφή αηδιαστικά και υποτιμητικά για το forum πράγματα.

 

 

Μαλλον τα λες σε λαθος ατομο , εγω φιλε δεν ντρεπομαι να το πω ,το μονο που εκανα εις βαρος αυτου του ιστοτοπου, πριν 2 χρονια σκαμαρα 2 ατομα συνολικης αξιας 40 ευρω (και στα 2 χ 20 ) , εφαγα μπαν, καταλαβα την μαλακια μου, και σοβαρευτηκα και πανω απολα μετανιωσα. Το θεμα ειναι οτι επεστρεψα και δεν ξαναεκανα λαθος. Το να βριζει το προσωπικο του site δεν το γουσταρω, αλλο να κανει χαβαλε και αλλο να βριζει. Και 2ον οτι ειπες δεν αντιπροσωπευει εμενα, καλο σου βραδυ κυριε Vazele

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...