Jump to content

[GR] Μπήκε η Ελλάδα στο Youtube Partners Program;


MiraDBZ

Recommended Posts

Παλιά το είχα ψάξει αυτό, μπαίνοντας στο http://youtube.com/partners η σελίδα μας έκανε redirect sto homepage, που σήμαινε πως η Ελλάδα ήταν μια από τις χώρες που δεν ήταν μέσα σε αυτό το πρόγραμμα. Εχθές το δοκίμασα και όπως διαπιστώσατε και εσείς η σελίδα δεν κάνει πια redirect στο homepage, πράγμα που σημαίνει πως επιτέλους και οι Έλληνες θα μπορούν, κάποια στιγμή στο μέλλον, να βγάλουν κέρδος από το youtube.

 

Υ.Γ Αν πατήσετε στο "get started" σας λέει: Η υπηρεσία είναι προσωρινά μη διαθέσιμη. Είναι πάντως και αυτό ένα βήμα έτσι;

Link to comment
Share on other sites

« Reply #1 on: Today at 12:59:32 am »

 

 

« Last Edit: Today at 01:00:59 am by Pwnz0r

 

to ekanes edit afu eixa apantisei XD

 

Όχι. Δεν είχα δει το post σου. Δεν έχω λόγο να πω ψέματα. Και στο last edit διόρθωσα ορθογραφικό.

Link to comment
Share on other sites

wow μακαρι ρε φιλε τρεχω να το δοκιμασω τωρα !!!

 

Υ.Γ αχχ .. παντως εχεις δικιο .. παλια δεν εμπαινε καν στο σαιτ /partners

Link to comment
Share on other sites

panta ginotan na gineis partnered milontas me atoma pou mporoun :3 px machinima kai t loipa

 

Αυτός είναι ο έμμεσος τρόπος, εγώ μιλάω για τον άμεσο. ^^

Link to comment
Share on other sites

@Rev Αφού γίνεις "διάσημος" (Αρκετά views στα video σου (Νομίζω στο σύνολο πρέπει να είανι περίπου στα 800.000 από όλα τα βίντεο σου)) μπορείς να βάλεις αυτό το πρόγραμμα που σε πληρώνει ανα χιλιάδα . Νομίζω είναι 5€ τα 1.000 views από την youtube . Για τυχόν λάθη διορθώστε με ;D!

Link to comment
Share on other sites

@Rev Αφού γίνεις "διάσημος" (Αρκετά views στα video σου (Νομίζω στο σύνολο πρέπει να είανι περίπου στα 800.000 από όλα τα βίντεο σου)) μπορείς να βάλεις αυτό το πρόγραμμα που σε πληρώνει ανα χιλιάδα . Νομίζω είναι 5€ τα 1.000 views από την youtube . Για τυχόν λάθη διορθώστε με ;D!

Πολυ καλο αυτο.Και απο που μπορω να παρω partnership , γιατι ενδιαφερομαι.
Link to comment
Share on other sites

@Rev Αφού γίνεις "διάσημος" (Αρκετά views στα video σου (Νομίζω στο σύνολο πρέπει να είανι περίπου στα 800.000 από όλα τα βίντεο σου)) μπορείς να βάλεις αυτό το πρόγραμμα που σε πληρώνει ανα χιλιάδα . Νομίζω είναι 5€ τα 1.000 views από την youtube . Για τυχόν λάθη διορθώστε με ;D!

2.5$ δηλαδή 1.9€ παίρνεις ανά 1000 views ή απο τα κλικ των διαφημήσεων. Δεν θυμάμαι πιο απο τα 2 ήταν.
Link to comment
Share on other sites

2.5$ δηλαδή 1.9€ παίρνεις ανά 1000 views ή απο τα κλικ των διαφημήσεων. Δεν θυμάμαι πιο απο τα 2 ήταν.

 

ψηλο μαλακιες δηλαδη.

Link to comment
Share on other sites

ψηλο μαλακιες δηλαδη.

Ναι, ψιλομαλακίες. Που ο rwj παίρνει κατά μέσο όρο 10 χιλιάρικα απο κάθε βίντεο. Γίνε διάσημος και βγάλε λεφτά απο το youtube και βγάζεις μεγαλύτερο μισθό απο βουλευτή της Ελλάδας που μας τα τρώνε με το τσουβάλι
Link to comment
Share on other sites

ψηλο μαλακιες δηλαδη.

 

Από αυτές τις μαλακίες έχουν γίνει εκατομμυριούχοι τόσοι στο youtube.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...