Jump to content

Το μέλλον....


Vampirenios

Recommended Posts

Γεία σας ονομάζομε Χριστίνα και αυτή εδώ είναι η ιστορία μου ζούσα σε μια χώρα οπού όλα ήταν ωραία και καλά.....μα κάτι μέσα στα χρόνια άλλαξε....δεν έβλεπα άλλα παιδιά στις αλάνες και όσα έβλεπα είχαν από ένα hot dog στο χέρι και ήταν παχύσαρκα φυσικά.'Ολοι οι φίλοι  μου απο εκέι που είμασταν εξώ ξαφνικά όλοι είχαν από ένα facebook και τελικά έφτιαξα και εγώ.Πάντα είμουν ένα ώριμο και έξυπνο κορίτσι,γενικά ακολουθούσα τα βήματα των γoνειών μου.Έβλεπα όμως πως δεν είχα πολλούς φίλους όπως η κολιτή μου η Έλενα και μια μέρα μου είπε ανέβασε μια φωτογραφία με ελάχιστα ρούχα και πράγματι το έκανα και ξαφνικά απέκτησα πάρα πολλούς φίλους.Μια μέρα γύρισε ο πατέρας μου και τον είδα νευριασμένο,στην αρχή πίστευα πως είδε τις φωτογραφίες μου και ένιωσα άσχημα έκατσα του ζήτησα συγνώμη και του τα εξήγησα όλα,τελικά ο πατέρας μου είχε νεύρα διότι τον απέλησαν από την δουλειά του γιατί αυτούς που ψήφιζε και υποστίριζε εφάρμοσαν νέα μέτρα και ανγκαστηκά έχασε την δουλειά του.Με όλο το θέμα γενικά έγινε έξαλος και με το δικό μου θέμα και έβγαλε τελίος το internet εγώ απεγνωσμένα ήθελα να μπω facebook και δεν είχαμε και αρκετά χρήματα για να πάω σε κάποιο νετ διότι δεν δούλευε κανένας από τους γονείς μου.Η μητέρα μου από τα πολλά προβλήματα και τις καθημερινές φασαρίες που ξεκίνησαν στο σπίτι με τον πατέρα μου από τότε που τον απέλυσαν αναγκάστηκε να πάει στην αδερφή της.Εγώ πλέον δεν είχα επιλογή.Έμεινα με τον πατέρα μου.Τα χειρότερα ξεκίνησαν όταν μας έκοψαν το ηλεκτρικό και το νερό,δεν είχαμε να φάμε για μια βδομάδα,ευτυχός νερό πίναμε γιατί ήταν χειμώνας και έβρεχε,θα ζητούσαμε από τους γείτονες μα ήταν χειρότερα από εμάς.Εγώ όμως ήθελα απεγνωσμένα να μπώ facebook και έγινα ιερόδουλη,ο πατέρας μου δεν γνώριζε τίποτα έβγαλα αρκετά χρήματα ώστε να ξανα βρόυμε ενα σπίτι με τον πατέρα μου γιατί μας πείρε η τράπεζα το αλλό και μέναμε σε παγκάκια,μα εγώ τα χαλούσα στο ιντερνετ καφε για facebook είχα πάθει εξάρτηση.Μια μέρα καθώς ξημέρωνε ακούσαμε πυροβολισμούς,και βλέπαμε πολιτικούς να σκοτώνονται από αθώους και αρκετοί αστυνομικόι να ρίχνουν σε αθώους,εγώ και ο πατέρας μου πήγαμε μαζί τους μας έδιξαν πως να ρίχνουμε και ναί  σκοτώσαμε αρκετούς μα όλα αυτά τα κάναμε γιατί δεν αντέχαμε να τρώμε ότι μας πουλάνε θέλαμε ισότητα,ελευθερία και έναν πραγματικό αγωνιστή για το μέλλον μας.Δύο χρόνια αργότερα πλέον μόνη μου διότι ο πατέρας μου πέθανε απο σφέρα..γιατί στο νοσοκομείο ζητούσαν χρήματα και δεν είχαμε.Τέλος πάντων όταν τα πράγματα ησύχασαν και ήρθαν κάποιοι νέοι πολίτικοι και καποιοί παλιοί και έφτασε η στιγμή των εκλογών γνώριζα πλέον τι να κάνω...έπρεπε να ψηφίσω αυτούς που θα κάνουν το σωστό διότι δεν ήθελα να ζήσει τα ίδια το παιδί που απέκτησα.Και τελικά τώρα έπειτα απο 50 χρόνια που ζώ μια καλή ζώη με τα εγγόνια μου κατάλαβα πώς ήταν λάθος των γονιών όλων μας..και των παππούδων μας που έκαναν πάντα το ίδιο λάθος με την ψήφο τους.Πλέον το μέλλον είναι στα χέρια των νέων και ελπίζω να μην ξαναγίνουν τέτοια λάθη και να μην έχουμε εξάρτηση με κάτι όπως είχα εγώ με το facebook γιατί μας καταστρέφουν.

Link to comment
Share on other sites

καταρχας πανε μαθε ορθογραφια .. και ενα  ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ...

Αυτα που λεει ειναι τελιως εξωφρενικα .. και απιθανα ..

Ουτε για αστειο δεν μπορεις να το παρεις αλλα ουτε και για κατι σοβαρο .. πραγματικα ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ..

Link to comment
Share on other sites

καταρχας πανε μαθε ορθογραφια .. και ενα  ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ...

Αυτα που λεει ειναι τελιως εξωφρενικα .. και απιθανα ..

Ουτε για αστειο δεν μπορεις να το παρεις αλλα ουτε και για κατι σοβαρο .. πραγματικα ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ..

troll tha einai

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


  • Posts

    • L2 Insignia High Five 20x MID SERVER FOCUSED ON OLYMPIAD | PVP | AUTOFARM       OPEN BETA TEST SERVER 3 MAY 2024   GRAND OPENING 10 MAY 2024    Rates: 📜 XP/SP 20x | Spoil 15x | Drop 10x | Adena 10x 📜     Server Features: 🔥 No Olf-T Shirt, No big over-enchant, No over-power Donate 🔥 🔥 VIP Gold Color Chat, Unique Olympiad Extra Points Engine, GvG Event 🔥 🔥 Auto-Farm, LoA and DV scheduled PvP Zone, Calendar Daily Reward 🔥 🔥 Castle Instance, Solo Instance, PvP Solo Rift, Dress me system, Adena Boxes 🔥        Website: https://www.l2insignia.com  Discord: https://discord.com/invite/yEgsrHn2hQ      
    • I am selling the essence project which includes versions 388 and 439 that have been running for over 2 years or (447 as custom PVP like Pride). I have a test server for you to test them out. If you are really interested in it then contact my seller at discord: kiwi7106. Price: 4000 Euro P/s: This is a project that I have spent a lot of money and time developing, so if you are not interested in it, please get out of this topic, thank you. P/s 2: If you find the price too expensive, it's best to skip this article and find another project and don't comment negatively on my topic, thank you.
    • Someone ask me for this, it should work on any client that has Kamael race, preview:     Installation - there are two ways to install depending on how you want to use it:   Method 1: If you want to completely replace the original, do:   Copy all lines from your armorgrp to Notepad++, press Ctrl+H, check the "match whole word" option and replace:   kamael.Mkamael_m000_w_ad00   by:   AvengersKamaelWings.Avengers_MKamael_m001_w_ad00   Then replace:   MKamael.Mkamael_m000_t00_w   by:   AvengersKamaelWings.MKamael_m001_t00_w   Now repeat the same process with the female, replace:   kamael.Fkamael_m000_w_ad00   by:   AvengersKamaelWings.Avengers_FKamael_m001_w_ad00   Then replace:   FKamael.Fkamael_m000_t00_w   by:   AvengersKamaelWings.FKamael_m001_t00_w   You're done, paste everything back into File Edit and save!   Method 2: If you only want to replace in specific sets, execute the above process only on the armorgrp of those sets.   Repack by: AvengersTeamBr Password: LadrãoDeFrango      
  • Topics

×
×
  • Create New...