Jump to content

Ευτυχία


Heartless

Recommended Posts

Ηταν μια οικογενεια. Και τα 4 μελοι της ζουσαν χαρουμενα, χωρις καβγαδες, χωρις προβληματα. Αυτα τα μελη της οικογενειας ηταν η ομορφη και εξυπνη μητέρα, ο μορφωμένος πατερας ο οποιος είχε μια πολυ καλη δουλεια, ο γιος ο οποιος ηταν 11 χρονων ο οποιος ηταν απο τους καλυτερους μαθητες και η μικρη 8 χρονη κορουλα πολυ ομορφη αλλα και πολυ εξυπνη για την ηλικια της.

 

Λοιπον, ενα Σαββατο ειχε παει αυτη η θαυμασια οικογενεια οπως καθε Σαββατο στο θεατρο διοτι πιστευαν πως το θεατρο διεβρύνει τους πνευματικους ορίζοντες του ανθρωπου.

Ειχε μόλις νυκτώσει και η παράσταση μόλις είχε τελιώσει. Η οικογένεια βιαζόταν να γυρίσει στο σπιτικό της διοτι την επομενη μερα, πρωι πρωι είχε να παει στην εκκλησια.

 

Γι'αυτον τον λόγο επέλεξαν να κοψουν δρόμο απο ένα σκοτεινο σοκκάκι. Καθως προχωρουσαν μεσα στο σκοταδι ξαφνικα ενας ναρκομανής πακιστανος ορμηξε στην μάνα και αρχησε να την γ***** με μανια μπροστά στα μάτια της κόρης της.

Τότε το κοριτσάκι αποφάσισε να γίνει πόρνη και αρχησε να ζητάει απο τον αδελφό της να την πηδήξει . Αυτος όμως αρνηθηκε και το κοριτσι τυληχτηκε στις φλόγες και αρχησε να ζηταει απενγωσμένα για βοηθεια. Ο πατέρας τότε άρχησε να την κατουράει για να σβήσει την φωτια όμως ηταν ηδη αργα. Το κοριτσακι ήταν ήδη μια καμένη πόρνη. Το αγοράκι όμως δεν έδωσε σημασία και όρμηξε να βίασει τον πακιστανο. Ηταν ομως και πάλι αργα. Η μανα ηταν νεκρη. Τοτε ο πακιστανος προσπάθησε να ξεφυγει αλλα χαρις σε μια πετρα που βρηκε ο πατέρας κατω ανοιξε το κεφαλι του παιδιου στα δύο?!?

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η πινελιά με το τύλιγμα στις φλόγες πολύ μου αρέσει, θα την βάζω κι εγώ.

 

 

Ωραία δουλειά και πάλι αλλά πολύ σύντομο, αν μπορούσες να γράψεις κάτι μεγαλύτερο και με περισσότερο σασπενς.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η πινελιά με το τύλιγμα στις φλόγες πολύ μου αρέσει, θα την βάζω κι εγώ.

 

 

Ωραία δουλειά και πάλι αλλά πολύ σύντομο, αν μπορούσες να γράψεις κάτι μεγαλύτερο και με περισσότερο σασπενς.

Την επομενη φορα, θα προσπαθησω περισσοτερο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...