Jump to content

[GR] Ελληνικό τουρνουά 5v5 σε East και West


Fortuna

Recommended Posts

15 games 3v3? τι λες ρε θεε σοβαρα? δεν θα σου απαντησω καν γι'αυτο, ρωτα ατομο απο την ομαδα σου.

 

Ειχα ζητησει φιλικο ματς απο τον βασιλη, μια η δυο βδομαδες πριν απο τουρνουα που ειχατε λαβει και εσεις μερος και φυγατε στο 1ο η το 2ο γυρο απο κατι αγνωστους.

 

Season1 εγω ειχα 520- rating και καταφερα να παω 1200+. Αμα εσυ αυτο το κραζεις εγω το λεω μαγκια. Προφανως για να μην εχω μεγαλο rating στο soloq σημαινει οτι εχω καποια αρνητικα στοιχεια που δεν με βοηθανε στο να ανεβω οπως και ποτε δεν ειπα οτι ατομικα ειμαι καλυτερος απο εσενα ή απο καθε αλλον εδω περα. Εφ'οσον καποιος εχει μεγαλυτερο rating στο soloq σημαινει οτι εκεινη την χρονικη περιοδο παιζει καλυτερα απο εμενα, και εγω συμφωνω, αλλα σκεψου οτι δεν μπορει να ειμαι και τυχαια σε ομαδα με ατομα σχετικα "καλυτερου" επιπεδου απο εμενα. Οπως θα πρεπει να παραδεχτεις οτι σαν ομαδα ειμαστε καλυτεροι απο εσας αφου εχουμε περισσοτερα παιχνιδια με καλυτερα ποσοστα νικων απο τα δικα σας.

 

Τελος το θεμα απο εμενα, το καλοκαιρι θα γινει προταση ξανα απο εμας. Μακαρι να ειστε μαζεμενοι να παιξουμε να το ευχαριστηθουμε, δεν ειμαι σε καμια περιπτωση κομπλεξικος οπως αναφερεις, εσεις το παιζετε γαματοι σε εναν φορουμ με οχι και τοσο καλους παιχτες και νομιζετε οτι ειστε θεοι.

 

Τα λεμε σε 2-3 μηνες.

 

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάς για το τουρνουά του PC Master, τότε σε πληροφορώ ότι φτάσαμε τελικό ομίλου έχοντας νικήσει 2 team που είχαν μέσα και Platinums.

 

Όσο για τα στατιστικά, που το βασίζεις; Δε νομίζω πως έχετε φτάσει ποτέ 3η σελίδα του ladder ή top 8 και top 16 4 φορές με 5 συμμετοχές μόνο. Βέβαια, το team είναι πολύ καλύτερο τώρα αλλά υπάρχουν κάποια μικροθέματα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκας είσαι; Πότε είπα εγώ ή ο Βασίλης ότι πάμε γαμιόντας και έχουμε το καλύτερο team; Εσύ μας το φόρτωσες αυτό και άρχισες να πενεύεσαι για το δικό σου team. Ποια στατιστικά, για να μην λέω ότι θέλω είδα τα στατιστικά σας και έχετε 11/5 στα ranked. Τα τουρνουά κλπ, είπαμε δεν υπήρχε ποτέ σταθερό team και παρ'όλα αυτά φεύγανε platinums σαν όπως θα έφευγε και ο Πανιώνιος αν περνούσε ποτέ Champions League. Επίσης θα συμφωνήσω με τον Noble σε αυτό που είπε, όλοι μπαίνουν και λένε για team και ότι είναι γαμάτοι παίκτες αλλά κανείς δεν φαίνεται.

Λες τι σας κάνει και πιστεύετε ότι έχετε το καλύτερο team στο φόρουμ, ξαναλέω ποτέ δεν υποστηρίξαμε κάτι τέτοιο. Και στο κάτω-κάτω, αν έχεις καλύτερο τόσο καιρό γιατί δεν λες τίποτα. Εμείς έχουμε μία ομάδα και αυτοί που ασχολούνται εδώ μέσα μας ξέρουν. Εγώ καταλήγω ότι ναι, είσαι κομπλεξικός όσο δεν πάει. Το να έχεις να κάνεις ποστ στο lol section 10 χρόνια και μετά από καιρό να μπεις και να "κράξεις" λέγωντας ότι ΕΣΥ έχεις γαμάτο team εγώ το θεωρώ κόμπλεξ. Και μπράβο που θεωρείς μαγκιά σου το ότι έφτασες από 500 ελο στο 1200, γέλασα πάρα πολύ όταν το διάβασα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...