Jump to content

προπληρωμένη καρτα


Nitzamc

Recommended Posts

αφτο που ενοω ειναι ασπουμε εχω ενα account στο paypal με την προπληρωμενη καρτα  mporw na eisprato saftin tin karta lefta apo paysafecard??

Link to comment
Share on other sites

αφτο που ενοω ειναι ασπουμε εχω ενα account στο paypal με την προπληρωμενη καρτα  mporw na eisprato saftin tin karta lefta apo paysafecard??

ama kaneis exchange.
Link to comment
Share on other sites

http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=228290.0

 

Κάνουμε trade και PSC σε bank αλλά σε μεγάλα ποσά, όχι σε 50 και 100 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

ama kaneis exchange.

τι ενωεις μπορεις να μου εξιγισεις γιατι θελω να βγαλω μια prepaid και θελω να καταλαβω ακριβως πως μπορώ να υσπράτω λεφτα με paypal.ασπουμε κανω αccount το συνδεω με την prepaid, μπορω να βαλω κοδικο απο prepaid και να mpoun ta λεφτα στην καρτα?

φρανκ τι συμαινει psc?

Link to comment
Share on other sites

aaa δηλαδη το site σου περνει καποιο ποσο απο τα χρηματα μου για να μεταφερθουν στην paypal? αλλα με πιστοτικη καρτα μεταφερονται κατεφθιαν sthn paypal?

Link to comment
Share on other sites

H prepaid δεν έχει να κάνει με τις PSC. Εμείς μπορούμε να σου μετατρέψουμε την PSC σε ρευστό χρήμα (paypal ή τραπεζικό λογαριασμό)

Link to comment
Share on other sites

αα δηλαδη στην prepaid μπορω να φορτοσω λεφτα μονο απο τραπεζα ?

ama kaneis exchange.

μπερδεφτηκα ο ενας μ λεει οτι γιναιτε αλλα με exchange και ο αλος μου λεει οτι δεν εχει καμια σχεση ι prepaid ...
Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε είναι απλό

Το paypal είναι μια εταιρία μεταφοράς χρηματικών ποσών. Καλά ως εδώ?

Ωραία, λοιπόν, για να φορτώσεις τον paypal λογαριασμό σου με χρήματα ώστε να κάνεις αγορές ή να τα στείλεις οπουδήποτε εσύ θέλεις, πρέπει να έχεις ένα τραπεζικό λογαριασμό ή μια προπληρωμένη κάρτα ή μια πιστοτική κάρτα. Εμείς σαν pay2paid.com σου δίνουμε τη δυνατότητα να αγοράζεις από το περίπτερο της γειτονιάς σου psc και να στις μετατρέπουμε σε χρήματα στο paypal, τα οποία μπορείς μετά να χρησιμοποιήσεις ή να τα κάνεις ανάληψη.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now


×
×
  • Create New...