Jump to content

Lineage Chronicles


SteveGeo

Ποιό Chronicle θα προτημούσατε και γιατί;  

28 members have voted

  1. 1. Ποιό Chronicle θα προτημούσατε και γιατί;

    • C6
      16
    • Kamael
      2
    • Gracia 1/2/Final/Epilogue
      2
    • Freya
      2
    • Hi 5
      1
    • Goddess of Destruction
      5


Recommended Posts

Αν ένας φίλος σας ήθελε να ανοίξει έναν σοβαρό server Lineage 2 (όχι της εβδομάδας..) ποιό Chronicle θα τον συμβουλευατε να χρησημοποιήσει;

 

Υ.Γ.: Παρακαλώ να μήν γίνουν αρνητικά σχόλεια εδώ. Όπου υπάρχει θέμα, παρακαλώ να μου στείλετε PM.

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας MaxCheaterαδες!

Link to comment
Share on other sites

ego freya psifisa

 

Freya απ'οτι έχω δεί είναι full στα bugs.. Λιγότερα από το Kamael εννοείται..

 

den exei h5 ....  egw tha psifiza h5 ... giati einai ena apo ta kalutera chronicles  !!!

 

Ευχαριστώ που το είδες! θα το βάλω τώρα :)

 

Interlude for sure :)

 

Για το balance εννοείς;

Link to comment
Share on other sites

c4

 

Ισχύει... Το καλύτερο Chronicle για PvP (κατά την άποψή μου).

Αλλά θα έπαιζε κανένας C4 εδώ που καταλήξαμε;

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες.Παιδιά σαν το C4 δεν έχει.Τα καλύτερα χρόνια μου στο lineage σε C4 σερβερ τα πέρασα.Από εκεί και πέρα αν και εγώ θα προτιμούσα interlude,ο κόσμος όμως προτιμάει για κάποιο λόγο τα gracia-freya και μλκιες.

 

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες.Παιδιά σαν το C4 δεν έχει.Τα καλύτερα χρόνια μου στο lineage σε C4 σερβερ τα πέρασα.Από εκεί και πέρα αν και εγώ θα προτιμούσα interlude,ο κόσμος όμως προτιμάει για κάποιο λόγο τα gracia-freya και μλκιες.

 

 

Προτιμούν το effe από την ποιότητα.. Δεν διαφωνώ, με την πάροδο του χρόνου τα γραφικά εξελίχθηκαν, αλλά χάλασε η πραγματική μαγεία του l2... Το Balance! Το C4 Απ'οτι έχω διαπιστώσει είναι ότι καλύτερο για PvP. Αν παλιοί παίχτες που πρόλαβαν BnB κτλ, έβλεπαν έναν C4 πιστεύω ότι θα έμπαιναν αμέσως (εννοείτε ότι θα έπεφτε δουλειά στο compile και στις ρυθμίσεις!).

Link to comment
Share on other sites

Προτιμούν το effe από την ποιότητα.. Δεν διαφωνώ, με την πάροδο του χρόνου τα γραφικά εξελίχθηκαν, αλλά χάλασε η πραγματική μαγεία του l2... Το Balance! Το C4 Απ'οτι έχω διαπιστώσει είναι ότι καλύτερο για PvP. Αν παλιοί παίχτες που πρόλαβαν BnB κτλ, έβλεπαν έναν C4 πιστεύω ότι θα έμπαιναν αμέσως (εννοείτε ότι θα έπεφτε δουλειά στο compile και στις ρυθμίσεις!).

 

C4 -> OP mages

C5 -> OP archers

Interlude -> OP archers

 

Πού είναι το balance;

 

 

Link to comment
Share on other sites

ontws h epoxh C4 htan poli kali..Kai c3 dn 8a me xalage na sas pw tin ali8eia gt ta teleutaia dn ta mporw ka8olou kai gia auto exw kopsei kai to l2 giati xalase poli...apo ta pio "kainourgia" 8a dialega c6..mexri ekei

Link to comment
Share on other sites

C4 -> OP mages

C5 -> OP archers

Interlude -> OP archers

 

Πού είναι το balance;

 

 

 

Με δουλειά πάνω στο compile φίλε μου. Άμα το προσέξεις όλο και κάτι ισιώνεις.

 

Υ.Γ.: Ωραία, 1.60 η βενζίνη.. καιρός για πέτρες! (Ωραία το sig σου DāЯқŜiĐє)

Link to comment
Share on other sites

Με δουλειά πάνω στο compile φίλε μου. Άμα το προσέξεις όλο και κάτι ισιώνεις.

 

Υ.Γ.: Ωραία, 1.60 η βενζίνη.. καιρός για πέτρες! (Ωραία το sig σου DāЯқŜiĐє)

 

Δε μπορώ να φανταστώ πως αλλιώς θα γίνονταν viable τα melee σε αυτά τα chronicles χωρίς gap closers ή ολοκληρωτικό remake που θα διέλυε τελείως το concept του ήρωα.

 

Και btw δε μπορείς να πεις ότι ένα chronicle είναι balanced επειδή μπορείς να το κάνεις πιο balance. Δες τα νεότερα chronicle τι balance έχουν. Η NCsoft όντως επέλεξε τον εύκολο δρόμο κλέβοντας μηχανισμούς από άλλα game, όμως δούλεψε. Στο GoD πλέον σκέφτηκαν κάτι πρωτότυπο (τουλάχιστον δεν το έχω δει σε άλλα games), δηλαδή τα 4th class. Πλέον όλα τα class είναι σχεδόν ίσα στα 85+

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...