Jump to content

Ζητειται ατομο με ορεξη...


Zeon®

Recommended Posts

Ζητειται λογικος ανθρωπος που να θελει να παιξει official server ΑΙΟΝ..

Λιγα λογια πανω σε αυτο

 

Ο Server λεγεται Telemachus[ENG]. Οσο αναφορα για το account τις ανανεωσεις τις κανω εγω δεν θα υπαρχει κανενα προβλημα ως προς αυτον τον τομεα.. Κατι υποχρεωτικο μεσα στο acc υπαρχει ετοιμος sin ο οποιος πρεπει να ανεβει...

 

Τονιζω ζητειται ατομο το οποιο να χει ορεξη και υπομονη... γιατι το να πας απο 2 LvL - 55 LvL θελει δουλεια και κοπο...Αν το ατομο που θελει να παιξει εχει πειρα πανω στα MMO ακομα καλυτερα δεν με ενδιαφερει να λιωνει για να δω οτι ανεβηκε lvl αλλα με ενδιαφερει τουλαχιστον να βλεπω ενδιαφερον δηλαδη το να μπαινει μεσα...

 

Τωρα θα μου πειτε γιατι να μην το παιξω εγω?? πρωτα πρωτα δεν γουσταρω να βλεπουν οι Αdmins Same IP με τον μεγαλο μου character στην αλλη φυλη και 2ον δεν γνωριζω καθολου την Asmodae...

 

Αυτα οποιος ενδιαφερεται μπορει να επικοινωνησει στο mitcos@hotmail.gr μεσω ηλεκρονικου ταχυδρομειου η εδω με pm...

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη σε παιζουμε τσαμπα τον παιχτη μεχρι 55 level .

σε κανουμε farm και ανεβαζουμε AP

αλλαζεις κωδικο και λες ευχαριστω στο τελος?

 

ωραιος..

Link to comment
Share on other sites

Kalispera :)

 

Paizw L2 apo C1, kai exw psilovarethei. Epsaxna allo game na arxisw.

Logika, h NCSoft ekane kati paromoio me l2.

Peira me MMOs exw mpolikh.

Ean den exeis vrei akoma atomo, kane reply edw.

 

Peace :)

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη σε παιζουμε τσαμπα τον παιχτη μεχρι 55 level .

σε κανουμε farm και ανεβαζουμε AP

αλλαζεις κωδικο και λες ευχαριστω στο τελος?

 

ωραιος..

 

oχι ο κωδικος δεν αλλαζει το αcc μενει σε οποιον παιξει........ για το φαρμ δεν με νοιαζει οτι θες κανε αν φαρμαρεις θα φαρμαρεις για σενα οχι για μενα...

 

 

 

στην ουσία δικό σου θα είναι το Account

 

κοιτα ναι εφοσον εγω το πληρωνω θα ναι και δικο μου απλα το θεμα ειναι οτι το αcc δεν θα κλεισει ακομα και αν δεν το πληρωσω... στην ουσια οτι θα κανεις δεν θα παει στραφη..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...