Jump to content

[GR] Ανέκδοτα


Maxtor

Recommended Posts

aNEKDOTO: TheMental >> axa0x0a0xa0x0a0x0a0x0a0x0

 

silly ...spam... well that about the mental...was silly..but ..it has a humorus part...

 

i dont understand =(

 

the problem is about U...

stop spamming for post count...do it as ..u can...i hate..silly spammers...i hate to ask to get a post count removal so they get to their previus count ...i hate telling the staff....i hate spamming like this at all...i hate useless posts...wanna post??? BE DAMN USEFULL ...

 

Link to comment
Share on other sites

Όλοι μεθυσμένοι

 

Ένας μεθυσμένος τροχονόμος σταματά ένα επίσης μεθυσμένο οδηγό μοτοσικλέτας.

-Γιατί ρε κύριος είστε τρεις στο μηχανάκι;

-Εντάξει ρε παιδιά ,του κάνει ο μεθυσμένος ήταν ανάγκη όμως να με περικυκλώσετε;

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ο Έλληνας υπουργός Δημοσίων Έργων συναντιέται με τον Γερμανό ομόλογό του στη Γερμανία και επισκέπτονται διάφορα έργα που έχουν γίνει κατά τη διάρκεια της υπουργικής θητείας του Γερμανού.

- Τη βλέπεις αυτή τη γέφυρα; λέει ο Γερμανός. Κόστος 150 εκατομμύρια μάρκα και 15 εκατομμύρια στην τσέπη μου.

Πηγαίνουν παρακάτω και δείχνει στο δικό μας μια ανισόπεδη διάβαση.

- Τη βλέπεις αυτή την ανισόπεδη διάβαση; Κόστος 200 εκατομμύρια μάρκα, 20 εκατομμύρια στην τσέπη μου.

H ξενάγηση συνεχίζεται με τον ίδιο τρόπο. Μετά από λίγο καιρό, ο Γερμανός, ως επίσημος προσκεκλημένος του Έλληνα ομόλογού του, επισκέπτεται την Ελλάδα. Ο Έλληνας υπουργός τον ξεναγεί στα διάφορα έργα. Φτάνουν και πάνω από τη Γέφυρα Ρίου-Αντιρρίου και τον ρωτά:

- Τη βλέπεις αυτή την υπερσύγχρονη γέφυρα, τη μεγαλύτερη στην Ευρώπη;

- Ποια γέφυρα;, απορεί ο Γερμανός.

- 3 δισεκατομμύρια δραχμές στην τσέπη μου

Link to comment
Share on other sites

Ήταν ένα μαμούχαλο(παιδί) με τον πατέρα του απόκριες:

Μπαμπάς: "Τι θέλεις να ντυθείς παιδί μου;"

Παιδί: "Sindy."

Επόμενες απόκριες:

Μπαμπάς: "Φέτος τι θα ντυθείς παιδί μου;"

Παιδί: "Barbie."

Επόμενες απόκριες:

Παιδί: "Μπαμπά μου δίνεις λεφτά να αγοράσω ένα σπαθί;"

Μπαμπάς: "Επιτέλους παιδί μου θα ντυθείς αγορίστικα. Τι θα ντυθείς; Μήπως ιππότης;"

Παιδί: "Όχι καλέ μπαμπά. Θα ντυθώ Ζήνα!!!"

Link to comment
Share on other sites

Δυο ψεύτες κάνουν διαγωνισμό στο ποιος θα πει το μεγαλύτερο ψέμα.

Λέει ο πρώτος δείχνοντας το καμπαναριό:

- "Βλέπεις μια μύγα πάνω στην καμπάνα;"

Κι ο δεύτερος:

- "Εγώ δε βλέπω τη μύγα αλλά ακούω τα βήματα της!!"

 

Link to comment
Share on other sites

Η κυρία είναι στο κρεβάτι με τον εραστή της. Ξαφνικά ακούνε το αυτοκίνητο του συζύγου να παρκάρει έξω απ` το σπίτι. Ο εραστής τρέχει πανικόβλητος να κρυφτεί.

Η κυρία, πιο ψύχραιμη, του λέει:

- "Πήγαινε στη γωνία και κάτσε ακίνητος!"

- "Μα..."

- "Δεν έχει μα! Κάτσε εκεί που σου λέω!"

Πηγαίνει στο μπάνιο και φέρνει baby-oil και ταλκ. Τον πασαλείβει με το λάδι, τον πασπαλίζει ολόκληρο με ταλκ και του λέει:

- "Κάτσε ακίνητος και κάνε το άγαλμα!"

- "Μα..."

- "Κάνε το άγαλμα, που σου λέω, αλλιώς μας έσφαξε και τους δύο!"

Μπαίνει ο σύζυγος και βλέπει το άγαλμα.

- "Τι είναι αυτό Μαρία;"

- "Α, τίποτε! Είχα πάει στους Παπαδοπουλαίους το Σαββατοκύριακο κι είχαν ένα τέτοιο άγαλμα και το ζήλεψα. Δεν σε πειράζει που πήρα κι εγώ ε;"

- "Α μπα, τι να με πειράξει;"

Έκατσαν, έφαγαν, είδαν τηλεόραση και κάποια στιγμή έπεσαν για ύπνο. Κατά τις τρεις τα ξημερώματα, ο σύζυγος σηκώνεται, πάει στην κουζίνα, ανοίγει το ψυγείο, φτιάχνει ένα σάντουιτς, παίρνει και μια μπύρα και πάει στο άγαλμα.

- "Έλα ρε, φάε, πιες!"

Ο εραστής παγώνει απ` το φόβο του.

- "Έλα ρε, φάε κάτι! Εγώ τρεις μέρες έκανα το άγαλμα στους Παπαδοπουλαίους κι ούτε ένα ποτήρι νερό δεν μου `δωσαν!"

Link to comment
Share on other sites

 

 

Μια ξανθιά βρίσκει ένα βράδυ σε ένα πάρκο έναν πιγκουΐνο. Μη ξέροντας τι να τον κάνει αποφασίζει να βρει έναν αστυφύλακα και να ρωτήσει. Πράγματι βλέπει κάποιον, τον πλησιάζει και τον ρωτάει:

- "Κύριε αστυφύλακα, βρήκα αυτόν τον πιγκουΐνο, τι να τον κάνω;"

- "Πήγαινε τον στο ζωολογικό κήπο", της λέει αυτός.

- "Καλή ιδέα, αυτό θα κάνω", λέει η ξανθιά και φεύγει.

Το επόμενο βράδυ ο αστυφύλακας κάνοντας την περιπολία του βλέπει ξανά την ξανθιά και μαζί της τον πιγκουΐνο.

- "Μα καλά", της λέει "δεν τον πήγες στο ζωολογικό κήπο;"

- "Τον πήγα χθες. Σήμερα λέω να τον πάω σινεμά!"

 

Link to comment
Share on other sites

Μια ξανθιά, μια μελαχροινή και μια κοκκινομάλλα δουλεύουν

σε ένα γραφείο όπου η διευθύντρια είναι γυναίκα. Κάθε μέρα

η διευθύντρια φεύγει νωρίς οπότε κάποια μέρα λέει η μελαχροινή:

- "Ρε κορίτσια, δε φεύγουμε κι εμείς νωρίς αύριο; Έτσι κι αλλιώς δε θα το καταλάβει."

Πράγματι την άλλη μέρα φεύγουν αμέσως αφού έφυγε η διευθύντρια.

Η μελαχροινή πάει στο σπίτι της και καταπιάνεται με τον κήπο της ενώ η κοκκινομάλλα πηγαίνει σε ένα μπαρ. Η ξανθιά πάει και αυτή στο σπίτι της όπου όμως βρίσκει τον άντρα της να κάνει έρωτα με τη διευθύντρια. Σιγά σιγά και χωρίς να την καταλάβουν η ξανθιά φεύγει από το σπίτι και γυρίζει πίσω την κανονική ώρα.

Την άλλη μέρα λέει η μελαχροινή:

- "Ωραία ήταν χθες! Να το ξανακάνουμε καμιά φορά."

- "Όχι, εμένα παρά λίγο να με πιάσουν."

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

the problem is about U...

stop spamming for post count...do it as ..u can...i hate..silly spammers...i hate to ask to get a post count removal so they get to their previus count ...i hate telling the staff....i hate spamming like this at all...i hate useless posts...wanna post??? BE DAMN USEFULL ...

 

Prin les otidipote ma8e se parakalw oti sto spam topic p na gemiseis 1000000 selides me arloubes to Post Count dn s anebenei...

Link to comment
Share on other sites

Prin les otidipote ma8e se parakalw oti sto spam topic p na gemiseis 1000000 selides me arloubes to Post Count dn s anebenei...

 

edw nevriasa kai ton arxisa...afto den itan gia to spam section itan genika....gai to ti ipe etc... oso gia to spam...iparxi kai usefull spam kai ilithio spam kai alpla spam...arki na kseris pou pai to kathena... ......alla ...tespa...pes oti nomizeis...

Link to comment
Share on other sites

edw nevriasa kai ton arxisa...afto den itan gia to spam section itan genika....gai to ti ipe etc... oso gia to spam...iparxi kai usefull spam kai ilithio spam kai alpla spam...arki na kseris pou pai to kathena... ......alla ...tespa...pes oti nomizeis...

exeis dikaio safto p les oti eixe spammarei ta panta :)

Anyway min gamisoume to topic

Btw to telefteo anekdoto tou ExtremeBoy einai gamato :)

Link to comment
Share on other sites

Ο καμπούρης

 

 

Ο καμπούρης του χωριού περνά τα μεσάνυχτα έξω από το νεκροταφείο. Ξάφνου εμφανίζεται μπροστά του ο διάβολος, του δείχνει την καμπούρα του και τον ρωτά:

- "Τι είναι αυτό που έχεις στην πλάτη σου ρε;"

- "Καμπούρα."

- "Φέρτη εδώ."

Και με μια κίνηση του εξαφανίζει την καμπούρα και μετά χάνεται στο σκοτάδι της νύχτας.

Πάει την άλλη μέρα στο καφενείο ο πρώην καμπούρης και όλοι τον ρωτούσαν τι έγινε η καμπούρα του ;

Και το τους λέει αυτός τι είχε γίνει.

Τ` ακούει ο κουτσός σκέφτεται ότι είναι καλή λύση για να αποκτήσει το χαμένο πόδι του και σπεύδει τα μεσάνυχτα στο νεκροταφείο.

Εμφανίζεται μπροστά και σ` αυτόν ο εωσφόρος και τον ρωτά:

- "Καμπούρα έχεις ρε;"

- "Όχι, απαντά ο κουτσός που τα `χει χαμένα με την εμφάνισή του."

- "Πάρε μια."

 

 

AXAXXAAXAXAXAXAXAX

Link to comment
Share on other sites

akouste kai afto

                    OTI PREPEI

Το 10χρονο αγοράκι κάνει βόλτες μαζί με τη μαμά του στο χωριό τους και ξαφνικά ο μικρός βλέπει ένα γαϊδούρι που έχει στύση.

Ρωτάει τη μητέρα του: "μαμά, τι είναι αυτό που κρέμεται από του γαϊδούρι;"

Tου λέει η μητέρα του: "είναι το "πουλάκι" του παιδί μου και έχει μεγαλώσει".

"Τόσο είναι μαμά και του μπαμπά μου;" ρωτάει ξανά ο μικρός!

Και η μαμά: "Αχ παιδάκι μου, όχι, του μπαμπά σου είναι μικρό αλλά.... του γαϊδουριού, τώρα που το σκέφτομαι, είναι ότι πρέπει.."!

Link to comment
Share on other sites

itan enas italos enas germanos kai enas ellinas kai pigenan twra na kanoun pic nic. ftanoujn loipon sto dasos kanoun wraia kai kala to pic nic tous kai 3ekinane na gurisoun. ston gyrismo omos xalaei to autokinito tous kai etsi anagazontai na kanoun oto stop. pernaei loipon ena poulman me kalogries kai tous lene ean 8elete na sas sosoume 8a sas kopsoume tin po@tsa sto monastiri analogos me tin douleia pou kanete. ti na kanoun loipon simfonoun kai pane sto monastiri. rwtaei prwta ton germano

kalogria: ti douleia kaneis???

germanos: eimai kipouros

kalogria: kipouros???? pernei to psalidi tis kipourikis tou tin kobi

 

paei o italos

kalogria: ti douleia kaneis esy???

italos: egw eimai xasapis

kalogria: xasapis??? pernei to megalo to maxeri tou tin kobei

 

fonazoun kai ton ellina kai ton blepoun na erxete me ena xamogelo mexri ta autia.

kalogria: giati gelas???

ellinas: gt egw eimai pagotantzis kai 8a mou ton glifete mexri na m liosei

 

0xa0xa0xa0x0ax0ax0a0xa0xa0x0a0xa0x

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



  • Posts

    • L2 Insignia High Five 20x MID SERVER FOCUSED ON OLYMPIAD | PVP | AUTOFARM       OPEN BETA TEST SERVER 3 MAY 2024   GRAND OPENING 10 MAY 2024    Rates: 📜 XP/SP 20x | Spoil 15x | Drop 10x | Adena 10x 📜     Server Features: 🔥 No Olf-T Shirt, No big over-enchant, No over-power Donate 🔥 🔥 VIP Gold Color Chat, Unique Olympiad Extra Points Engine, GvG Event 🔥 🔥 Auto-Farm, LoA and DV scheduled PvP Zone, Calendar Daily Reward 🔥 🔥 Castle Instance, Solo Instance, PvP Solo Rift, Dress me system, Adena Boxes 🔥        Website: https://www.l2insignia.com  Discord: https://discord.com/invite/yEgsrHn2hQ      
    • I am selling the essence project which includes versions 388 and 439 that have been running for over 2 years or (447 as custom PVP like Pride). I have a test server for you to test them out. If you are really interested in it then contact my seller at discord: kiwi7106. Price: 4000 Euro P/s: This is a project that I have spent a lot of money and time developing, so if you are not interested in it, please get out of this topic, thank you. P/s 2: If you find the price too expensive, it's best to skip this article and find another project and don't comment negatively on my topic, thank you.
    • Someone ask me for this, it should work on any client that has Kamael race, preview:     Installation - there are two ways to install depending on how you want to use it:   Method 1: If you want to completely replace the original, do:   Copy all lines from your armorgrp to Notepad++, press Ctrl+H, check the "match whole word" option and replace:   kamael.Mkamael_m000_w_ad00   by:   AvengersKamaelWings.Avengers_MKamael_m001_w_ad00   Then replace:   MKamael.Mkamael_m000_t00_w   by:   AvengersKamaelWings.MKamael_m001_t00_w   Now repeat the same process with the female, replace:   kamael.Fkamael_m000_w_ad00   by:   AvengersKamaelWings.Avengers_FKamael_m001_w_ad00   Then replace:   FKamael.Fkamael_m000_t00_w   by:   AvengersKamaelWings.FKamael_m001_t00_w   You're done, paste everything back into File Edit and save!   Method 2: If you only want to replace in specific sets, execute the above process only on the armorgrp of those sets.   Repack by: AvengersTeamBr Password: LadrãoDeFrango      
    • 用于解密、加密和编辑 .u 文件的工具。
  • Topics

×
×
  • Create New...