Jump to content

Lol Videos


Recommended Posts

Τα videos απο το LoL replayer πως τα κανεις κανονικα για να βλεπονται στο youtube? γιατι εχουν μια παραξενη μορφη video που δεν την υποστηριζει το Youtube.

 

Fraps

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις fraps οταν παιζω να το χω τικαρισμενο το fraps η οχι? γιατι εγω το εχω.

 

Ανοίγεις να δεις το replay από το lolreplay και την ώρα που παίζει το replay τραβάς με το Fraps.

Link to comment
Share on other sites

Ανοίγεις να δεις το replay από το lolreplay και την ώρα που παίζει το replay τραβάς με το Fraps.

 

Nομιζω αυτο εκανα δηλαδη πηγα επιλογες τικαρα fraps και επαιξα game αλλα μετα μου βγαλε μια οτι να ναι μορφη video .lrf (LoL Replayer File) κατι τετοιο.

Link to comment
Share on other sites

Nομιζω αυτο εκανα δηλαδη πηγα επιλογες τικαρα fraps και επαιξα game αλλα μετα μου βγαλε μια οτι να ναι μορφη video .lrf (LoL Replayer File) κατι τετοιο.

 

Το Fraps είναι πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Kαι πρεπει να το χω ανοιχτο ενω παιζω η κατι τετοιο? πως θα γινει?

 

Καταρχάς άμα δε θες να πληρώσεις, βρες το πειρατικά. Το trial τραβάει μόνο 30 sec.

 

Τέλος πάντων, ανοίγεις να δεις το video με lolreplay και μετά ξεκινάς να τραβάς με το Fraps. Άμα το κατεβάσεις θα καταλάβεις πως λειτουργεί. Δεν είναι τίποτα πολύπλοκο. Απλά ρυθμίζεις ένα κουμπί για να ξεκινάει να τραβάει και με το ίδιο κουμπί σταματάει.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς άμα δε θες να πληρώσεις, βρες το πειρατικά. Το trial τραβάει μόνο 30 sec.

 

Τέλος πάντων, ανοίγεις να δεις το video με lolreplay και μετά ξεκινάς να τραβάς με το Fraps. Άμα το κατεβάσεις θα καταλάβεις πως λειτουργεί. Δεν είναι τίποτα πολύπλοκο. Απλά ρυθμίζεις ένα κουμπί για να ξεκινάει να τραβάει και με το ίδιο κουμπί σταματάει.

 

Eννοειται ρε σιγα μη το αγορασω θα βρω κανα κλειδακι. Πως ακριβως λεγεται σκετο Fraps?

Link to comment
Share on other sites

Eννοειται ρε σιγα μη το αγορασω θα βρω κανα κλειδακι. Πως ακριβως λεγεται σκετο Fraps?

 

y

Link to comment
Share on other sites

Ναι.. δεν του είπες ομως οτι θα τραβάει 1λεπτό και θα είναι 1gb...

Εγώ αυτό δεν ξέρω πώς να "φτίαξω" το οτι με fraps τα βίντεο είναι τεράστια...

Link to comment
Share on other sites

Ναι.. δεν του είπες ομως οτι θα τραβάει 1λεπτό και θα είναι 1gb...

Εγώ αυτό δεν ξέρω πώς να "φτίαξω" το οτι με fraps τα βίντεο είναι τεράστια...

 

Aληθεια? πωπω βλακεια και δεν εχω και πολυ χωρο στο λαπτοπ εντελως fail.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...